Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Če piše, da dobim en izvod, potem hočem ta izvod. Sej vem da dela ravno tako, ampak papirologijo imam rad urejeno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz tudi nisem dobil vrnjeno. Verjetno bodo še nekoč poslali, tudi mobitel rabi 1 mesec in 2 dneva, da pošlje pogodbo po pošti (sprememba paketa).

Tako da še bomo dobili, najbrž.

Sicer pa sedaj že nekaj časa uporabljam bob in zadeva deluje normalno.
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Jaz ga imam že 2 tedna na omarici, sem naredil z njim 1 klic do zdaj, nimam časa testirat, da bi videl kako deluje
smile-1.gif

Si bil kaj v tujini z njim? Meni je predvsem to pomembno, pri nas itak mora delat.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če roaming dela? To pa še nisem probal, najbrž že, zakaj ne bi?
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Ne vem, če deluje preko SiMobilovih pogodb potem ni panike, če pa morajo na novo vse sklenit, je zgodba malo drugačna. Rabim za en telefon, ki se uporablja ogromno časa v tujini in če ne dela tako zanesljivo kot Mobitel in SiMobil, mi ne pride v poštev.
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Mogoče neumno vprašanje:

Za mater sem kupil tale bob. Ona bi prenesla številko, je predplačnica na mobitelu in piše da mora imeti naloženih 5€. To velja za mobitel kartico ne? Kaj se zgodi z ostalim kešom, če ima recimo 8€ na računu?
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Če roaming dela? To pa še nisem probal, najbrž že, zakaj ne bi?

Roaming dela super. BiH in HR brez težav. Nobene razlike nisem opazil v primerjavi z Mobitelom kjer sem bil prej.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik maremm pravi:
Zgine nepovratno, meni je šlo 55 centov.
Only in bananistan.

O tem smo že imeli debato. Povzetek: V civilizaciji spoštujejo tvojo lastnino in ti je ne ukradejo.
Zdaj če s(m)o že tudi pri nas civilizirani, pa se ne spomnim. Če koga zanima, naj najde tisto temo. (na tem forumu, mogoče par mesecev nazaj)
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Pa ko boš že pisal, dej piši še za prodajne avtomate, ki ne vračajo, če preveč notri vržeš. To mi gre tudi na organ, da naj bi vedno imel točen drobiž.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik maremm pravi:
Zgine nepovratno, meni je šlo 55 centov.
Only in bananistan.

O tem smo že imeli debato. Povzetek: V civilizaciji spoštujejo tvojo lastnino in ti je ne ukradejo.
Zdaj če s(m)o že tudi pri nas civilizirani, pa se ne spomnim. Če koga zanima, naj najde tisto temo. (na tem forumu, mogoče par mesecev nazaj)

stranka ima vedno možnost pokuriti dobroimetje preden številko prenese k drugem operaterju,.. nihče je ne sili, da karkoli prepusti operaterju.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nič se obremenjevat glede bonusa, smo danes vsi dobili obvestilo, da bo upoštevan pri računu.
Samo mirno kri.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.348
3.440
113
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Mogoče neumno vprašanje:

Za mater sem kupil tale bob. Ona bi prenesla številko, je predplačnica na mobitelu in piše da mora imeti naloženih 5€. To velja za mobitel kartico ne? Kaj se zgodi z ostalim kešom, če ima recimo 8€ na računu?

Jaz bi rajše šel kaj na moneto kupit, pa magari Big Macka
aplauz.gif
 

danijel8

Pripravnik
2. nov 2010
197
8
18
Moja sestra je že dobila prvo položnico od boba za tri dni in ni obračunan popust. Pisala je na mail, klicala in je gospodična na oni strani rekla, da je reklamacija v toku in da morajo počakati ponedeljek, ko so računovodkinje na delu. Minila sta pa dva ponedeljka. Mogoče pa bodo upoštevali pri naslednji položnici.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vmes je prejela SMS z opravičilom, da bo popust upoštevan pri naslednjem obračunu.
smile-1.gif

Prvo položnico sem dobil za 1,07 EUR, zdaj sredi meseca po normalni uporabi pa imam porabo okoli 6,50 EUR.

Pri Mobitelu bi sedaj bil že na 30+.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.