Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Čaki,da pride telemach še na virtualca pri tušu, to še bo zmagovita kombinacija

Zagotovo, da boljša kakor pa simobil-telemach kombinacija
grims-1.gif



Lp.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Čaki,da pride telemach še na virtualca pri tušu, to še bo zmagovita kombinacija
Mi imamo doma Telemach in Tušmobil in vse dela ko urca.
No priznam, ko pa se pri Telemachu kaj zajeba si pa dober za par dni klicev in živcev.
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
Citat:
aktivacija naročniškega paketa

v nekaj dneh po opravljeni prijavi, ti pooblaščena oseba na naslov, ki si ga navedel, prinese zahtevano dokumentacijo. po identifikaciji in podpisu naročniške pogodbe, ti bo pooblaščena oseba izročila potrditveno kodo.

Torej hodijo po hisah s pogodbami? Se ne da zmenit nekje drugje? Npr. nekje v ljubljani?
Ali je ta pooblascena oseba - postar?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Pooblaščena oseba je uslužbenec dostavnega podjetja, ki ti prinese dokumente, te identificira in en izvod dokumentov vrne bobu,..
b
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne rabi hodit v hišo. Če te ni, ti pusti listek potem pa se oglasiš pri "poštarju"...
 

igox

Zelenc'
6. dec 2011
3
0
1
Pravkar sem aktiviral naročnino. Na Bob spletni strani sem si želel poslati nastavitve za internet in MMS za povsem neeksotičen telefon, ki je na njihovem seznamu. Za oboje mi napiše, da je bila nastavitev uspešno poslana, vendar se ni zgodilo nič!

Kakšna ideja?

BTW, odkar sem šel k Bobu imam same težave, ampak ne bom zdej o podrobnostih
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Meni na Nokia E71 lepo dela.

Tudi bob deluje ok, številka prenešena.
 

igox

Zelenc'
6. dec 2011
3
0
1
Ja, sem že uredil, hvala. Kot kaže je bil problem v tem, da sem moral opraviti vsaj en klic po aktivaciji. Po tistem sem si uspel poslati nastavitve.

Glede ostalih težav pa uh... sploh ne vem kje naj začnem, zdaj je sicer že mimo, ampak glavni problem je nastal, ker sem prenesel staro številko k Bobu še preden sem aktiviral naročnino, torej kot predplačnik. Pri izpolnjevanju naročniških podatkov mi je zato javljalo napako, da se telefonska številka ne ujema s serijsko številko sim kartice. :S Super, a ne? Po približno 10 dneh, več klicih in poslanih E-mailih so uspeli težavo odpraviti. Da ne govorim o neki avtomatski tajnici, ki se je vklapljala, če se nisem javil na klic že po prvem zvoncu - zelo moteče! To sem tudi uspel izklopiti z vpisom nekega ukaznega niza.... hmmm, še kaj bi se našlo (nevednost svetovalke na 080 liniji itd.) No, upam da bo v prihodnje kaj bolje...
 

igox

Zelenc'
6. dec 2011
3
0
1
Ne, sploh ne. Se mi pa zdi prav, da delim uporabniško izkušnjo, ki do zdaj ni bila najboljša, tudi z drugimi. Mogoče se bo kdo srečal s podobnimi problemi. Če bi imel o operaterju tako slabo mnenje, kot si ti predstavljaš, verjetno sploh ne bi bil njihov uporabnik-naročnik, a se ti ne zdi??
Prijavil sem se pa izključno zato, da najdem odgovor na problem. In ne zato, da bi se prepiral s takšnimi kot si ti. Če bi pogledal par postov nazaj, bi to lahko tudi sam ugotovil.
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
No ce ne rabi hoditi v hiso oz. se bolje - ce ne rabim biti doma, potem super. Mogoce probam prenesti stevilko.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa kaj ti poštar tudi drugače po bajti hodi?
smile-1.gif


No, saj ne rečem, da to niso zanen "zgodbe" o poštarjih.
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
Postar pri nas ne. So pa kaki agentje, ki ne morejo nic opraviti preko telefona. Se celo ne v zivo pri njih. Morajo priti domov.

In ce je to kaj podobnega, potem ne bo zame.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Papirje ti prinese dostavljalec pošte (po domače poštar), podpišeš jih pred vrati ali zunaj na hofu. On je samo dostavljalec, ne agent...
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Koliko časa ste čakali na vrnitev podpisane pogodbe? Jaz sem jim jo poslal pred 2 tedni pa nisem dobil še nobenega izvoda nazaj.
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Pooblaščena oseba je pustila 2 izvoda v nabiralniku, ker me ni bilo doma, jaz sem oba izvoda podpisal in poslal nazaj. Napisano je bilo, da so vse skupaj 3 izvodi in jaz dobim od teh enega, torej sem predvideval, da ko oni dobijo moja 2 podpisana izvoda, mi pošljejo en podpisan izvod z njihove strani (brez mojega podpisa) ali kaj podobnega.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj ne "rabiš" pogodbe, zraven tudi ni bilo splošnih pogojev, tako da.
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.