Navigacija NOMAD

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.617
203
63
Kranj
kiki kje si dobil NOMADA?

So na voljo karte s pašnika, ker meni je ravno zaradi tega GARMIN všeč
smile-1.gif
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Kaj lahko kdo prilepi kakšno sliko karte centra Maribor ali Ljubljane (3D stavbe, zoom cca 100m). Če so slike kje objavljene pa prosim za link.
 
22. jul 2007
12.851
1.331
113
123
to sem dobil na mailLPWWY


Spoštovani kupec naše navigacijske naprave,

Z veseljem vas obveščamo, da smo uspeli, z vašo pomočjo, razviti najnovejši navigacijski program NOMAD s 100% popolno pokritostjo vseh hišnih števil v Sloveniji in Hrvaški in najboljšo pokritostjo zemljevidov Srbije, Bosne in Hercegovine, Črne Gore, Romunije in Bolgarije, ki je zelo enostaven za uporabo!

Vse podrobnosti o našem navigacijskem programu NOMAD si lahko ogledate na naši strani www.nomadgps.si!

Navigacijske naprave s tem programom so že naprodaj v vseh najpomembnejših trgovinah v Sloveniji: Big Bang, Technomarket, E.Leclerc. Prav tako pa tudi na superstore.si, mimovrste.si, enakupi.com, Conrad,...

Program je bil razvit prav za uporabo na vaših navigacijskih napravah in je popolnoma kompatibilen z njimi! Vse kar potrebujete je samo SD kartica z programom NOMAD!

In ne nazadnje - CENA!

Samo za vas, naši zvesti kupci, je na voljo navigacijski program NOMAD, ki je že pripravljen za takojšnjo uporabo, za neverjetno nizko, akcijsko ceno, samo do vključno 30.11.2008, za neverjetnih 65,00 EUR z brezplačno dostavo na vaš naslov!

V kompletu prejmete 2GB SD spominsko kartico z nameščenim originalnim navigacijskim programom NOMAD in CD z navodili za uporabo!

Za vsa nadaljna pojasnila se obrnite na nas!

Upamo, da smo vam uspeli rešitio problem z nepopolnimi navigacijskimi zemljevidi ostalih programov in vam olajšali vsakdanje poti in iskanje neznanih naslovov!

Zahvaljujemo se vam za zaupanje in vas lepo pozdravljamo

Gregor Kovač
direktor

NOMAD GPS

Mirel d.o.o.
Tel.: 01 7562021
Fax: 01 7562022
E-mail: mirel@siol.net
 

daltonix

Pripravnik
6. okt 2007
115
0
16
V B.B so dobili NOMAD. Mal sem se poigral in mi se navigacija zdi kr uredu. Kartografijo naj bi imela 07.2008. Poskusil sem nekaj naslovov za katere vem da jih prejšnje verzije niso imele. Naprava je najdla VSE. Zdi se mi da za ceno pod 190€ ne dobiš navigacijo, z tako "obilno" kartografijo in širokim zaslonom.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Naj mi nekdo pove, kateri ima NOMAD-a ali ima možnosti simulacije poti kot je to pri IGO8. Ker jaz te opcije preprosto ne najdem čeprav sem klical na ''Mirel'' kjer pravijo, da je ta opcija.
 

GPSfreak

Pripravnik
11. apr 2008
35
0
6
Citat:
Uporabnik laser pravi:
Naj mi nekdo pove, kateri ima NOMAD-a ali ima možnosti simulacije poti kot je to pri IGO8. Ker jaz te opcije preprosto ne najdem čeprav sem klical na ''Mirel'' kjer pravijo, da je ta opcija.
Se pravi:
Nastaviš začetni položaj, nato dodaš cilj. Po samodejnem izračunu potovanja, pritisneš na osnovnem zaslonu gumb POT, v izbirnem meniju poiščeš Simulacija poti in TO JE TO!
Za izklop simulacije v meniju POT pritisneš tipko ZAUSTAVI SIMULACIJO POTI!

Upam, da bo zdaj šlo.
 

GPSfreak

Pripravnik
11. apr 2008
35
0
6
Res hvala za tak nasvet, ko na temi NOMAD delaš reklamo za neko svojo navigacijo!
Malo razmisli o svoji morali!
uf-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Nekdo je omenil, da bi naj bile enake kot pri TISu.

V kolikor je to res, potem se lahko kak AR komot skrije, drugo pa še prej.
 

GPSfreak

Pripravnik
11. apr 2008
35
0
6
Citat:
Uporabnik Basko pravi:
Jaz mam pa eno vprašanje glede tega Nomada;čigave so karte?

Slovenija (Monolit enako kot TIS), Hrvaška (Mireo), Srbija (Contrast), Bosna in Hercegovina (Mireo), Črna Gora (Contrast), Bolgarija (MMCN), Romunija (Suncart) vse ostale mape so TeleAtlasove za sedaj 2008.07, prihaja pa 2008.10!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Madona, mi gredo na živce navigacije, ki imajo dobre mape, a za [censored] program.

Zakaj ne dajo teh map v iGo pa bi bila perfektna navigacija. Zdaj pa imamo dobre mape, slabe programe in obratno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Nekdo je omenil, da bi naj bile enake kot pri TISu.

V kolikor je to res, potem se lahko kak AR komot skrije, drugo pa še prej.

AR uporablja iste karte (Monolit)
smile-1.gif
 

Basko

Pripravnik
14. apr 2008
260
0
16
Jaz sem naložu namreč MioMap 2008 z zadnjo posodobitvijo in Adriaja karto.Zdi se mi,da bi te karte mogle bit enake kot te od Nomada.Ker če pogledam kdo jih je naredu so enake.Sem pa primerju Adria od garmina XT in to od Mio je enaka oziroma sem najdu naprimer ulico na Brezovici pri Ljubljani ki je naprimer na Garminu ni.Sem pa naložu ta MioMap tako na Omnio kot na iGO 683-B iz Tuša.Zdaj mal testiram in moram rečt da je dobra.Karta Slovenije je boljša kot naprimer pri iGO8.
No pa MioMap 2008 in vse ostalo sem najdu na - pašniku- .
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Nekdo je omenil, da bi naj bile enake kot pri TISu.

V kolikor je to res, potem se lahko kak AR komot skrije, drugo pa še prej.

AR uporablja iste karte (Monolit)
smile-1.gif

kot vidiš so razlike med kartami čeprav so od Monolita.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Seveda so, ker lahko kupiš različne verzije.

Škoda da noben nikoli kakšne slikice ne prilepi kako to zgleda na drugih navigacijah in da se lahko naredi konkretna pimerjava, ne pa da se večinoma "pesni" v presežnikih.

No, danes sem videl Nomada v BigBangu, je ok za to ceno.