Jaz tebe že ne bom vikal, če boš ti mene tikal!

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Važn da politik pokaže kaj si misl pa vam spet ni všeč. Najprej vsi skoz jamrate kako politiki samo lažejo in se pretvarjajo potem pa pride eden normalen naokrog pa vam spet ni všeč. Ah ja slovečki ubogi.
 
Nazadnje uredil moderator:

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
takim kot si ti bi moral predpisat kemično kastracijo...ali pa en hud ekstra davek na otroka

ne vidim nič narobe, da otrok vika starejše...edino pravilno, s tem se izkazuje spoštovanje. Ko pride v obdobje zrelosti bo pa tudi on vikan s strani profesorjev, vsaj tako je blo pri nas.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.017
5.726
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Važn da politik pokaže kaj si misl pa vam spet ni všeč. Najprej vsi skoz jamrate kako politiki samo lažejo in se pretvarjajo potem pa pride eden normalen naokrog pa vam spet ni všeč. Ah ja slovečki ubogi.

Ma kakšen politik, AB je totalno nesposobno ženšče!
 
Nazadnje uredil moderator:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Citat:
Uporabnik ideolog pravi:
Pa kaj je s tem folkom? A se je vsem zmešalo? Mogoče se je meni?
Iz šole dobim Zapisnik sveta staršev, kjer je ravnatelj zapovedal, da moramo otroke naučiti vikati delavce na šoli in tudi starejše ljudi.

Me nič ne briga, da to velja že stoletja in da je to splošni bonton, izkaz spoštovanja in taka jajca.
Zakaj za vraga bi moral jaz nekoga vikati samo zato, ker je starejši od mene (a moram potem kolega, ki ima rojstni dan pol leta pred mano, vikati v oštariji?)? Ali pa zato, ker sem jaz otrok, on pa odrasla oseba? Medtem, ko on mene lahko mirno tika?

Jaz na to gledam takole: na začetku bom vsakega, ki ga na novo spoznam, vikal. Če sem jaz starejši, bom najbrž predlagal tikanje, nikakor pa ne bom nekoga kar na suho začel tikati. Če bo pa mene kak starejši na suho začel tikati, bom pa jaz tudi njega. Precej je že bilo takih, ki so me kaj hitro začeli nazaj vikat.

Prosim za vaša mnenja, preden ravnatelju povem svoje. (če sem slučajno samo jaz na tem svetu čuden, bom pa otroku zabičal , naj učiteljio vika)
Aja, najbrž ste uganili , da učitelji otroke tikajo.

Če si drugače na znaš zagotoviti spoštovanja, si ga tudi z vikanjem ne boš. Moje mnenje.

Kakšno pa je vaše?
A veš kaj. Mulca lepo nauči, naj učitelje vika, ker tako pravi bonton, če pa učitelji ne vedo, da je vikanje vzajemna stvar, je pa to njihova težava, ravnateljeva in po prebrani temi sodeč težava celotne slovenske zaplankane družbe. Ravnatelju pa lahko razložiš, da je vikanje vzajemna zadeva in da se je nekje vmes izrodila.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Važn da politik pokaže kaj si misl pa vam spet ni všeč. Najprej vsi skoz jamrate kako politiki samo lažejo in se pretvarjajo potem pa pride eden normalen naokrog pa vam spet ni všeč. Ah ja slovečki ubogi.

Ma kakšen politik, AB je totalno nesposobno ženšče!

Mislim da je vsak ki tako visoko prileze saj malo sposoben. Predvsem je pa bolj sposobna od kakega malarja.
 
Nazadnje uredil moderator:

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Mislim da je vsak ki tako visoko prileze saj malo sposoben. Predvsem je pa bolj sposobna od kakega malarja.
Sej glih to je znak podna naše politike, da ena takšna tako daleč prileze,
bi jo rad vidu v Avstriji s tem svojim prezirljivim, jezoritnim obnašanjem in pokanjem užaljenih frisov,
da se ne pogovarjamo o njenih izjavah, ko je večino kelnarc po vukojebinah, bolj diplomatskih.
 
Nazadnje uredil moderator:

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.017
5.726
113
blizu močvirne prestolnice
aplauz.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Mislim da je vsak ki tako visoko prileze saj malo sposoben. Predvsem je pa bolj sposobna od kakega malarja.
Sej glih to je znak podna naše politike, da ena takšna tako daleč prileze,
bi jo rad vidu v Avstriji s tem svojim prezirljivim, jezoritnim obnašanjem in pokanjem užaljenih frisov,
da se ne pogovarjamo o njenih izjavah, ko je večino kelnarc po vukojebinah, bolj diplomatskih.

Ker v Avstriji pa ni pokvarjenih politikov ane
smile-1.gif
Nema veze. Ona saj ne jamra tako kot ti. Pa še lepše živi.
 
Nazadnje uredil moderator:

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
A kdo spremlja te oddaje vid in pero show pa znan obraz ima svoj glas? Tam voditelji tudi tikajo gledalce. isto sem opazil tudi pri onem slakonji. Očitno beseda Vi izumira ...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Ona saj ne jamra tako kot ti. Pa še lepše živi.
Normalno , v komunajzeriji itak vsi lepše živite od delovnega človeka, še taki ko mate pr 40tih 2mesca delovne dobe bolje živite
Panika v kokošnjaku? aaa?
evil.gif

hysterical-1.gif
 

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
ideolog .... a veš kaj je najbolj žalostno, da imajo otroci otroka.
Predlagam izbris teme, ker tudi vključeni v debato, nimajo vsega pošlihtanega v svojem prašnem podstrešju.
 

jab1

Pripravnik
17. feb 2014
242
0
16
Citat:
Uporabnik miklavz pravi:
Dejte, no, politiko ven iz te teme; že s tem kažete pomanjkanje bontona...
Kakšna politika?
Politike ni, saj je ja strogo prepovedana.
Če boš še opozarjal na nepravilnost se lahko celo zgodi, da se zbudiš na kakem neporaščenem kosu kopna, obkroženim z morjem.

(mene tudi zanima, kaj moderatorji jemljejo...)
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik ideolog pravi:

Zakaj je potem 10- leten otrok manj vreden?

Ti hočeš,da učitelji vikajo 10-letnega otroka? Pa ti nisi resen....
hysterical-1.gif
Zakaj pa da ga ne bi
confused-1.gif

Mislim da se vika sele srednje solca ali pa ko pomojem doseze 18 let? 10 letnga froca je pa mal huda oz pretiravanje, mislim da se ga nima kaj vikat ker je se vedno froc odvisen od ostalih in ni samostojna oseba.

Sicer pa problem da se odpiralec teme tukaj cudi in mu ni vse po godu je ravno danes zato ker bi vsi sefe spilal, nikomur ni jasno kot meni, tebi ali sosedu in tako imas tudi v hisnih svetih kaos, ker ljudje vec ne spostujejo splosnega ampak bi bili vsi radi pametni in ustulavali svoje razmisljanje oz svojo svojopomensko alinejo ze k necemu splosno znanemu katerega bi se lahko drzali in bi si prikrajsali prerekanja.
 
Nazadnje urejeno: