Hrvaška - mobilni internet 2014

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Potrjujem, da LTE z mobitelovo kartico v HT HR omrežju dela vrhunsko. Otok ugljan konstantno okoli 26/6. Zadovoljen. Koristil sem sicer v paketu 2,9 EUR na dan za 1giga prenosa do zmanjšanja hitrosti. Ker sem še kr nekaj klicev v EU opravil mi je ta tarifa ustrezala.
 
Nazadnje urejeno:

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Kdo ve kje na poti iz Kopra na Krk bi lahko kupil T-Mobile Visiting Croatia sim kartico?

Lahko je tudi kaka druga, samo da je, ker jutri gremo, pa bi se spotoma kje ustavil
smile-1.gif
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Sem gledal in Tisak trafika je komaj na Krku, sem mislil da ima OMV nad Rijeko, pa verjetno nima, vsaj na strani od T-Mobile ni naveden kot prodajalec.
Bom že našel
wink-1.gif
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.115
2.462
113
Vsekakor boš našel kako trafiko kjer prodajajo, saj jih je kot listja in trave :)
 

Tim

Pripravnik
9. sep 2007
79
1
8
OMV se je umaknil iz Hrvaške, zdaj se bivše njihove pumpe imenujejo Crodux. Preveri, če imajo oni.

Lp
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik map pravi:
Seveda se lahko. Tudi 3g dela. Sej je SJTV nekaj postov nazaj to povedal

evo da vam sedaj razložim zadevo :D. kupil torej ta famozni hrvatski telekom paket, 7 dni neomejeno na 4g za 85 kun. Ko sem zadevo dal v iphona, zadeva šiba kot nora, brez težav non stop 1 mega dol vleče (deluje tudi v 3g načinu). Tudi v največji špici. AMPAK zadeva ne deluje v MIFIju. Imam 3 g MIFI in v njem se ni htel povezat z internetom. Kar mi je seveda malo mimo, ker jaz rabim v svojem telefonu slovensko kartico in mi ni blo prevec za menjavat, zato sem kupil se tele2 in tudi dobro laufa...

torej ni mi jasno zakaj ni delalo v MIFI? ma kdo kaksno idejo
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.115
2.462
113
Jaz sem moral ko sem vklopil telefon vzpostaviti klic, da se je postavila podatkovna povezava. Ne vem kaj je to za eno foro. Morda bi šlo tudi s pošiljanjem SMS.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik map pravi:
V itelefonu je delal tethering ali samo ko si brskal z telefonom?

to je ravno tota fora kako to...ker sem na telefonu sheral in preko racunalnika potegno filme dol...tehering preko iphona je delal ok.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Jaz sem moral ko sem vklopil telefon vzpostaviti klic, da se je postavila podatkovna povezava. Ne vem kaj je to za eno foro. Morda bi šlo tudi s pošiljanjem SMS.

zadevo sem aktiviral seveda...sms je dovolj, dobil sem tudi povratno informacijo na MIFI da je zadeva vkljucena, ampak potem dalje ni vec delal...ostale kartice so delale super v MIFIju
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Jaz sem moral ko sem vklopil telefon vzpostaviti klic, da se je postavila podatkovna povezava. Ne vem kaj je to za eno foro. Morda bi šlo tudi s pošiljanjem SMS.

zadevo sem aktiviral seveda...sms je dovolj, dobil sem tudi povratno informacijo na MIFI da je zadeva vkljucena, ampak potem dalje ni vec delal...ostale kartice so delale super v MIFIju

Pa si nastavil pravilen APN? Ni nujno, da ga MiFi sam nastavi ...
2272823-image.png
 

Priponke

  • 2272823-image.png
    2272823-image.png
    82,9 KB · Ogledi: 213
Nazadnje urejeno:

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Hoj!
Zanima me, če je kdo pred kratkim naročil sim kartico preko mojbonbon.net. Stran mi ne deluje sveže in zaupanja vredna.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Jaz sem moral ko sem vklopil telefon vzpostaviti klic, da se je postavila podatkovna povezava. Ne vem kaj je to za eno foro. Morda bi šlo tudi s pošiljanjem SMS.

zadevo sem aktiviral seveda...sms je dovolj, dobil sem tudi povratno informacijo na MIFI da je zadeva vkljucena, ampak potem dalje ni vec delal...ostale kartice so delale super v MIFIju

Pa si nastavil pravilen APN? Ni nujno, da ga MiFi sam nastavi ...

ja tudi to sem preveril, ker sem menjaval kartice in je vedno sam nastavil mifi...vedno je bil nastavljen samo eden, primeren za operaterja.

nimam pojma kaj bi lahko slo narobe...res konfuzno