Hrvaška - mobilni internet 2014

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Največja operaterja sta se lepo dogovorila, da bosta letos oba ponudila 3GB prenosa in ne več tako kot lani in bosta prihranila oba.
 

SavageSam

Fizikalc
26. mar 2012
234
67
28
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Največja operaterja sta se lepo dogovorila, da bosta letos oba ponudila 3GB prenosa in ne več tako kot lani in bosta prihranila oba.

Ne bosta, ker bom vzel Flat ponudbo HT, ki je bila linkana zgoraj....
 

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
Opažam, da VIPNET nima več opcije SIM DATA 1GB/24ur. Za surfanje preko GSM/TABLICE sem našel (kao) najbolj ugodno varjanto paket " Internet bez granica L" za 209 KN (okoli 27 EUR). Paket zajema neomejen podatkovni promet z max hitrostjo do 25GB + 4G LTE, itd... Gre se za surfanje na Hrvaškem v času dopustovanja (okoli 14 dni) v avgustu, kjer ima 3G/4G signal najbolj pokrit VIPNET.

Ali pač za nas "turiste" obstaja kakšna boljša opcija? Gre se izključno za surfanje po netu, torej DATA TRANSFER MICRO SIM CARD.

Opažam, da ima ravno HT tako opcijo "Internet dan" 10 KN/DAN...

Lep dan želim.
 
Nazadnje urejeno:

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik rotvajler pravi:h
Opažam, da VIPNET nima več opcije SIM DATA 1GB/24ur. Za surfanje preko GSM/TABLICE sem našel (kao) najbolj ugodno varjanto paket " Internet bez granica L" za 209 KN (okoli 27 EUR). Paket zajema neomejen podatkovni promet z max hitrostjo do 25GB + 4G LTE, itd... Gre se za surfanje na Hrvaškem v času dopustovanja (okoli 14 dni) v avgustu, kjer ima 3G/4G signal najbolj pokrit VIPNET.

Ali pač za nas "turiste" obstaja kakšna boljša opcija? Gre se izključno za surfanje po netu, torej DATA TRANSFER MICRO SIM CARD.

Opažam, da ima ravno HT tako opcijo "Internet dan" 10 KN/DAN...

Lep dan želim.

Seveda, da se ima to vipme internet dnevno tarifo 10 kn in 1GB za 24 ur.☺
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.628
2.459
113
Da ne odpiram nove teme....

koliko stane dohodni klic na mobi iz avstrije na hrvaškem... sedaj, ko so EU ne bi smelo biti nevem koliko....
confused-1.gif


Edit: A je možno, da je samo 6 centov?

Sprejeti klic v EU območju minuta enotna: 00.00 - 24.00 0,06 100 22%
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.137
2.478
113
Ta ponudba sploh ni primerljiva s HT ponudbo. Tukaj je 1 GB, nato pa 64/64, HT pa ima dejansko neomejeno.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.278
5.859
113
Citat:
Uporabnik skico pravi:
Škoda edino da debitela ne moreš vzet če nimaš pri njih vezave
frown-1.gif

povej kaj več

ker pri debitelu vsekakor ne rabiš vezave, da si lahko naročnik
 

skico

Pripravnik
13. nov 2008
45
0
6
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Citat:
Uporabnik skico pravi:
Škoda edino da debitela ne moreš vzet če nimaš pri njih vezave
frown-1.gif

povej kaj več

ker pri debitelu vsekakor ne rabiš vezave, da si lahko naročnik

ha.. nevem.. sem klical na debitel, pa vprašal kako lahko vzamem ta ht internet preko njih, pa so rekli, da ne gre če nisem njihov naročnik..
frown-1.gif


sam sem razmišljal v stilu predplačniškega paketa, na katerega bi potem vklopil to opcijo.. pa to menda ne gre
frown-1.gif
vsaj tako so mi rekli na debitelu
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik skico pravi:
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Citat:
Uporabnik skico pravi:
Škoda edino da debitela ne moreš vzet če nimaš pri njih vezave
frown-1.gif

povej kaj več

ker pri debitelu vsekakor ne rabiš vezave, da si lahko naročnik

ha.. nevem.. sem klical na debitel, pa vprašal kako lahko vzamem ta ht internet preko njih, pa so rekli, da ne gre če nisem njihov naročnik..
frown-1.gif


sam sem razmišljal v stilu predplačniškega paketa, na katerega bi potem vklopil to opcijo.. pa to menda ne gre
frown-1.gif
vsaj tako so mi rekli na debitelu

To da si "narocnik" in to, da si "narocnik, ki je vezan" ni isto... Ce si samo narocnik, lahko kadarkoli prekines NR... Ni pa to vec brezplacno, kot je bilo vcasih (Prekinitev naročniškega razmerja*: 11,90€)... tudi prikljucnina nekaj stane (Priključna taksa:
11,90€) ...
smile-1.gif
...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.755
114
63
Debitel nima predplačniških paketov, samo naročniške.
Ravno naspratno pa Izimobil nima naročniških, ampak le predplačniške.