City Navigator EU 2011.40

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.396
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Map konverter na 6.13.7 deluje normalno
aplauz.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem upgrade naredil kar na USB ključek, je šlo gladko skozi in še hitreje je.
Nato pa sem vsebino skopiral na Nuvija.

Torej naredi upgrade na ključek pa bo mir.

Na ključku si naredi mapo Garmin in vanjo iz nuvija prekopiraj file device.xml in productkey (približna imena) pa bo šlo skozi.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.396
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Ti je naredil gmapprom1.img prejšnjič?
In danes ti hoče narediti poleg gmaopprom.img in mu zmanjka placa...
eusa_doh.gif


Jst sem zbrisal img-je in gre instalacija normalno čez.
zmaga.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Ti je naredil gmapprom1.img prejšnjič?
In danes ti hoče narediti poleg gmaopprom.img in mu zmanjka placa...
eusa_doh.gif


Jst sem zbrisal img-je in gre instalacija normalno čez.
zmaga.gif

Tudi ko sem prejšnjič vse pobrisal iz Nuvija, se je zadeva ustavila, tako da se nisem več ubadal s to nemarnostjo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tebi pa malo drugače zgleda vmesnik, to imaš za serijo 3xxx?, ker je upgrade kar 5gb?

Ja ključek je drugače fat32, jaz imam nekega 4gb pa je bilo dovolj.

Zakaj pa imaš tam obkljukano spodaj "za računalnik Mac?"
smile-1.gif
pa ne kje, da ....
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Tebi pa malo drugače zgleda vmesnik, to imaš za serijo 3xxx?, ker je upgrade kar 5gb?

Ja ključek je drugače fat32, jaz imam nekega 4gb pa je bilo dovolj.

Zakaj pa imaš tam obkljukano spodaj "za računalnik Mac?"
smile-1.gif
pa ne kje, da ....

Kljucek je 8GB... sem sedaj naredil particijo veliko 4GB... pa tudi isto javi
frown-1.gif
...

Spodaj imam pa obkljukano zato, ker je bilo ze privzeto obljukano
smile-1.gif
... Delam pa na MACu ...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Potem so morebiti kakšne "igre" z Macom?
frown-1.gif


Katerega Nuvija imaš to? Verzijo 3xxx? Mogoče ima malo drugače zapisane fajle. Jaz sem dal navodilo za običajne Nuvije.
Sicer če ti ključek sistem prepozna kot tvoj Nuvij bo verjetno ok.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Nuvi 3790T

Na kljucku sem naredil mapo Garmin in vanjo skopiral datoteko GarminDevice.xml ... Program za nadgradnjo zazna USB kljucek kot mojega Nuvija... le vedno javlja, da ni dovolj prostora
frown-1.gif
...

Bom probal sedaj isto narediti se na Windows ...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sem sedaj dal na Windows 7 snet ta update na USB kljucek... in zaenkrat dela... ceprav pise, da bo delal se kar nekaj casa (najprej je pisalo 5 ur, potem 2 uri, nato 3 ure, pa spet 4 ure... sedaj trenutno kaze se 3 ure. Sem pa tudi se enkrat dal direktno nadgradnjo na napravo ... Bomo videli, katera bo prej
grims-1.gif


Na Windows 7:
20110222-kw64ewrpwyppsjwn48dtb7jar8.jpg



Na MAC OS X:
20110222-sf8fe1541y4yexqpxwf4tpxme.jpg
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
http://www.gpsreview.net/garmin-nuvi-3700-series-3750-3760t-3790t/

trafficTrends, myTrends

Perhaps the most important new features are called Garmin trafficTrends and Garmin myTrends. Garmin trafficTrends on the Nuvi 3700 series is an implementation of a feature similar to TomTom IQ Routes . Historical traffic data is built into the device so that it recognizes that a major feeder highway might be smooth sailing at 5:00 am, but more closely resemble a parking lot by 9:00 am. Assuming they are using Navteq TrafficPatterns data (we don’t know) the data isn’t as good as what TomTom IQ Routes has so far, but if these devices end up feeding data back to Navteq via software updates we could see the data improve rapidly.

Garmin myTrends is an interesting concept– based on the time of day you turn on the GPS and where you turn it on, the GPS will try to guess where it is you are going. For example if you leave home every day at about the same time and start in the same direction the GPS might assume you are driving to work and will automatically build a route to that destination. Clever, although not a significant advantage.