City Navigator Europe NTU in NT 2016.10

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
KSZ.

Ali obstaja kakšna stran za vnos popravkov na zemljevid, kot je Here Map Creator?
Tale zadnja karta ne ve kje sem doma, kje sem v službi, niti kako pridem do doma.
Peljem se domov čez Grosuplje. Grem mimo OMVja na izvoz Cikava in mi pokaže na zemljevidu kot da lahko skočim iz avtoceste na nadvoz.
hysterical-1.gif
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Al izvoz za OMV ni isti kot za Cikavo?
Če ni isti izvoz, potem ni vnešeno.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sem sedaj gledal in je nadvoz označen enako, kot ostali za katere ni nihče nič rekel, da narobe vodi.
Ker mi ne smemo popravljat barvnih cest, bom javil naprej, da se preveri kaj je s tem nadvozom.

p.s.
Če se bo kdo peljal po tej cesti bi ga prosil, da naredi zajem zaslona navigacije, da se vidi kje je težava oziroma kako navigacija prikaže pot po tej cesti.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
KSZ.

Ali obstaja kakšna stran za vnos popravkov na zemljevid, kot je Here Map Creator?
Tale zadnja karta ne ve kje sem doma, kje sem v službi, niti kako pridem do doma.
Peljem se domov čez Grosuplje. Grem mimo OMVja na izvoz Cikava in mi pokaže na zemljevidu kot da lahko skočim iz avtoceste na nadvoz.
hysterical-1.gif

Tole je ruta z Škofljice v Paradišče. Po moje je OK, imaš ti drugo pot?

 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Tale pot je čist OK. Pot ti ponudi na naslednji izvoz pri Motelu, ker je po izračunu tam najhitreje, če daš izračun najkrajša pot, te bo peljal na prvi izvoz za Grosuplje. Je bil končni cilj bližje prvem ali drugem izvozu za Grosuplje
sprasujem se.gif


Ja, Garmin navigacije uporabljajo Here karte.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Meni se ne zdi OK.

Predvidevam, da je roza pot avtocesta proti dolenjski, rumena pa cesta mimo OMVja. Garmin pa tukaj vodi, kot da je (še vedno) priključek direktno na nadvoz.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Saj vidiš, da ti zgoraj levo piše še 2,1 km do izvoza z avtoceste. To je naslednji izvoz pri Motelu.
Naslednjič daj za končni cilj Spar ali Hofer, pa te bo vodil mimo OMV in dol z AC.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
Meni se ne zdi OK.

Predvidevam, da je roza pot avtocesta proti dolenjski, rumena pa cesta mimo OMVja. Garmin pa tukaj vodi, kot da je (še vedno) priključek direktno na nadvoz.

Si siguren, da imaš najnovejši zemljevid na Garminu. V 2016.10 je izvoz pravilno narisan
screenshot-2015-07-08-11.png
 

Icnarf

Zelenc'
13. jan 2008
8
0
1
Izvoz Cikava je pravilno vnešen Samo slika JCV pa kaže po prejšnjem izvozu to se pravi že ko si krepko mimo pumpe OMV se prikaže JCV slika
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Tukaj nekaj ne štima. Na tvojem JCV sliki kaže, da je pri izvozu Cikava z desne strani še ena cesta na katero se priključi izvoz Cikava,
vendar v tej karti je jasno razvidno, da druge ceste z desne strani ni pri izvozu Cikava. Nekaj mora biti s tvojim JCV-jem. Maš mogoče kakšnega starega?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Stari JCV ne dela na novi karti. Vsaki JCV dela samo s pripadajočo karto. Jaz bi najprej naredil hard reset in potem videl, kaj dela.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Tu mi zdaj nekaj ni jasno. Na ZS si mi napisal da imaš enakega nuvija kot jaz 3597, samo iz posnetka je pa razvidno, da to ni nuvi 3597 ampak neki drugi
sprasujem se.gif
Da nisi ki ti dal karte iz 3597 na tega, kar si snemal? Pa JCV je slikica izvoza