City Navigator EU 2011.40

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Sam ne uporabljam AR že od katere vezije CN naprej...

Tokrat, ko mi izrisuje JCV tudi po CRO, pa sploh ne vidim več uporabne vrednosti AR.
AR mi recimo ne piše omejitev hitrosti po cestah, kjer so v CN že nekaj časa...

CNE res prikazuje photoreal in omejitve kar je lepo.

Žal pa nima niti vseh avtocest vrisanih, tako, da kar se samih zemljevidov tiče ga pa AR krepko šiša.
(recimo dolenjske avtoceste, izvoza Lj. Šentvid, rondoja Tomačevo-kar je vse že v skoraj leto stari AR 3.11)

Škoda, ker bi tudi sam prav rad naložil le CNE.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik sg1 pravi:
Itak JCV pokaže samo tisti izvoz, kjer te pošlje ven, tistih, ki pa mimo pelješ pa ne.

Meni gre to na živce in bi mi bilo bolj všeč, če bi pokazalo vse.

Naj lepo pokaže izvoz in da je treba lepo naravnost naprej in ne desno na izvoz.
Gledanje tistih slikc vsaj malo popestri vožnjo po AC
wink-1.gif
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik sg1 pravi:
Itak JCV pokaže samo tisti izvoz, kjer te pošlje ven, tistih, ki pa mimo pelješ pa ne.

Meni gre to na živce in bi mi bilo bolj všeč, če bi pokazalo vse.

Naj lepo pokaže izvoz in da je treba lepo naravnost naprej in ne desno na izvoz.
Gledanje tistih slikc vsaj malo popestri vožnjo po AC
wink-1.gif

Meni kaže vse po primorki.. Mam pa nuvi1300 in pa prIrejeno JCV photoreal od popotnika (D2504030A.JCV) <= HVALA
 

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Sem se odloču za lifetime in že novo karto danes malo potestiral s Štajerske proti Piranu...dela vse ok
cheer.gif
 

hipnotik

Pripravnik
22. mar 2009
567
0
16
A je že kdo poskusil preimenovat datoteke iz gmapsupp v gmapprom?
Čeprav jo preimenujem se ime ne spremeni, kar je vidno po ponovnem priklopu naprave.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.407
4.399
113
49
Na sončni strani ALP
To je poznavanje navadnega operacijskega sistema in ne problem garmina.

Si že poizkusil preimenovati kakšno Word datoteko?
Pri Garminu je enak postopek.
 

hipnotik

Pripravnik
22. mar 2009
567
0
16
Prej sem lahko preimenoval datoteke po namestitvi cneu 2011.4 pa ne gre več.
Edino če jo izvozim na disk računalnika tam preimenujem in nato zopet vrnem v nuvija.
Poskusi ti preimenovat datoteko gmapsupp nato izklopi napravo in ponovno vklopi v računalnik
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.407
4.399
113
49
Na sončni strani ALP
Been there, done that... To nima veze s karto. Očitno ti sistem drži datoteko "v uporabi".

S čim se igraš z datotekami? Raziskovalec, total commander?!
Sam delam izključno z Windows Explorerjem (raziskovalec) in še nisem imel takšnega problema...
 

hipnotik

Pripravnik
22. mar 2009
567
0
16
Očitno je bilo to, da je sistem držal datoteko v uporabi.

To se je tudi meni zdaj prvič zgodilo.
Zresetiral sem nuvija in zdaj je možno preimenovanje.
 

veso007

Pripravnik
20. jan 2009
68
1
8
Pozdravljeni!

A mi lahko prosim kdo pove, ali ta kartografija ki vsebuje to datoteko JCV, a ta kartografija deluje tudi na PC -ju ali pa samo na teh novih garminih? Mislim da pokaze križišča,.... Imam naloženo zadnjo kartografijo in zraven je še ta JCV mapa. Ampak ko deluje garmin na PC-ju mi dela ves, samo mi pa nepokaže teh križišč, ki naj bi jih kazalo.....
Aja, pa še to. Samo karto mi pa pokaže v istem načinu kot mi je prikazoval kartografijo brez te datoteke JCV (kot staro kartografijo)
Lepo prosim za odgovor.

Hvala
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Realni pogled dela samo na novih napravah od 1xxx naprej.

Pa treba je dati jcv datoteko na Garmina.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
JCV deluje tudi na starejših napravah, npr. NUVI 765.

Je pa res, da na Garmin Mobile XT/PC ne deluje.

Žal dela jcv kvečjemu samo na najboljših in najdražjih starejših Garminih(pod verzijo 1xxx) na modelih 2xx pa kolikor vem ne dela-pa nič zato.

Je pa škoda, ker jcv ne dela na PCjih-bi lahko človek imel nek mini PC z navigacijo in vsemi dodatki.

V glavnem meni je 1390T odličen in mu manjka samo še 5MP fotoaparat ter nek čist navaden "mobitel"-če bi bilo to na modelu 1200 bi bilo pa še bolje, ker bi bilo še lažje za prenašat.

Navigacije na telefonu so mi zanič, ker so najnovejši telefoni v glavnem z Androidom kamor se pa Garminove karte npr. Adriatopo ne da naložit.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Ja sej za garmin mobile PC pa že lep čas ni bilo nobene posodobitve, čeprav bi comp z lahkoto operiru z vsemi temi novitetami. Vprašanje če se bo v tej smeri sploh kaj premaknl. Če ne bo isto kot s programi za mobitele.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Dons naložu komplet karto na 250W in jo je zaznal. Jutr sprobam kako deluje. Aja pa kartica je Toshiba 4GB SDHC. Gor je še nastala datoteka gmapsupp.sum.