blog ex specialca

I

Izbrisan uporabnik #488

Na blogu si omenil Mateja Praznika (razbijač pravi). Tale je iz Maribora a ne? V tistem obdobju mu je eksplodirala bomba na okenski polici, verjetno je šlo za notranj igre a ne?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
p aza skb rope bi še lahko kaj napisal
smile-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
937
113
Emona / Carnium
Mene bolj zanima, kam je šla tista oranžna Vespa iz zaklonišča po 30. juniju!
10.gif


Pa še nekaj me zanima: bloger, veš ime in priimek pilota, ki je letel nad Ljubljano, ko so se malo šipe zatresle?
grims-1.gif


Ta tema je kot nagradna igra, samo, da so nagrade že zdavnaj razgrabljene...
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Kakšen vojaški udar??

Citat:

Ne vem,koliko državljanov ve,da je bila Slovenija 29.3.1994 na robu vojaškega udara.Parlament je zaradi Depale vasi odstavljal Janšo,Kacin stari znanec je ves poštirkan čakal na razplet,vedel je,da ga čaka ministrski stolček takoj,ko Janša pade.Še nekdo je čakal,da Janša pade.Specialna brigada Moris.Načrt je bil,da vdremo v parlament takoj,ko bodo izglasovali Janšev odstop.V večernih urah je bila večina Morisa že v Ljubljani,razporejeni v okolici parlamenta in še na nekaj mestih,da preprečimo policajem posredovanje.

Na blogu ima, part 13.
Res je nerodno, ko mesije, idoli in božanstva padejo kot figura iz kart.

To se je zgodilo tudi piscu, ki je očitno verjel, da dela za dobro države, a je očitno delal za neke posameznike oziroma vplivno skupino, ki nam je ropala in nam še ropa državo.

Če bi bilo to res -bi itak poharjeva diplomacija to veselo razlagala vesolnji sloveniji dan in noč-ne bi odnehala nabijat tudi za božič ne.


Vendar tega ni-torej je to laž.

Pohar
10.gif
ziher ne bi spustil te priložnosti.
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Na blogu si omenil Mateja Praznika (razbijač pravi). Tale je iz Maribora a ne? V tistem obdobju mu je eksplodirala bomba na okenski polici, verjetno je šlo za notranj igre a ne?
ja, res je, eksplodirala mu je na oknu bloka ! Notranje razprtije, haha, nekaj takega bo res.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Kakšen vojaški udar??

Citat:

Ne vem,koliko državljanov ve,da je bila Slovenija 29.3.1994 na robu vojaškega udara.Parlament je zaradi Depale vasi odstavljal Janšo,Kacin stari znanec je ves poštirkan čakal na razplet,vedel je,da ga čaka ministrski stolček takoj,ko Janša pade.Še nekdo je čakal,da Janša pade.Specialna brigada Moris.Načrt je bil,da vdremo v parlament takoj,ko bodo izglasovali Janšev odstop.V večernih urah je bila večina Morisa že v Ljubljani,razporejeni v okolici parlamenta in še na nekaj mestih,da preprečimo policajem posredovanje.

Na blogu ima, part 13.
Res je nerodno, ko mesije, idoli in božanstva padejo kot figura iz kart.

To se je zgodilo tudi piscu, ki je očitno verjel, da dela za dobro države, a je očitno delal za neke posameznike oziroma vplivno skupino, ki nam je ropala in nam še ropa državo.

Če bi bilo to res -bi itak poharjeva diplomacija to veselo razlagala vesolnji sloveniji dan in noč-ne bi odnehala nabijat tudi za božič ne.


Vendar tega ni-torej je to laž.

Pohar
10.gif
ziher ne bi spustil te priložnosti.
Kaj pa veš, kaj je on ušpičil, da si ne upa povedati za druge, saj bi hitro dobil kontro.

Če sta obe strani dobro "oboroženi" se ponavadi ne spuščata v spopad.
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Kakšen vojaški udar??

Citat:

Ne vem,koliko državljanov ve,da je bila Slovenija 29.3.1994 na robu vojaškega udara.Parlament je zaradi Depale vasi odstavljal Janšo,Kacin stari znanec je ves poštirkan čakal na razplet,vedel je,da ga čaka ministrski stolček takoj,ko Janša pade.Še nekdo je čakal,da Janša pade.Specialna brigada Moris.Načrt je bil,da vdremo v parlament takoj,ko bodo izglasovali Janšev odstop.V večernih urah je bila večina Morisa že v Ljubljani,razporejeni v okolici parlamenta in še na nekaj mestih,da preprečimo policajem posredovanje.

Na blogu ima, part 13.
Res je nerodno, ko mesije, idoli in božanstva padejo kot figura iz kart.

To se je zgodilo tudi piscu, ki je očitno verjel, da dela za dobro države, a je očitno delal za neke posameznike oziroma vplivno skupino, ki nam je ropala in nam še ropa državo.

Če bi bilo to res -bi itak poharjeva diplomacija to veselo razlagala vesolnji sloveniji dan in noč-ne bi odnehala nabijat tudi za božič ne.


Vendar tega ni-torej je to laž.

Pohar
10.gif
ziher ne bi spustil te priložnosti.

To dejstvo je znano vsaj 12 let, zdavnaj so že to pogrevali, še preden je Borat postal predsednik parlamenta, zgodba in pogrevanje ima sivo brado. Sicer pa je bil ta namen legitimen, žal ! Zgodovino pišejo zmagovalci. Če bi nas JLA ostro prijela, najbrž vamje vsem jasno, da v 24 urah Slovenske samostojnosti ne bi bilo več ! Današnji heroji, ki so to že 20 let, bi bili izdajalci domovine Jugoslavije in grdo bi najebali, še danes bi vsi sedeli za rešetkami. Tako to gre !
Z 200 specialci državni udar ! V Sloveniji zadostuje četa specialcev, oz. trije vodi specialcev.
Kdo pa se bo v Sloveniji uprl , lepo vas prosim ???? Ko zavzameš parlament in rtv, je konec maše, Policija se ne bi vmešavala, Janša bi isto noč oblast nad MNZ predal Brejcu in Policija bi bila l.94 zvesta Janši.
Za prevzem oblasti v Sloveniji nas je bilo takrat dovolj, klima med ljudmi je bila prava, to so ocene JJ, ne moje !
Nekaj takratnih poslancev se mi je oglasilo te dni, vedeli so, da so l. 94 obkoljeni, pa da je nekdo preklical ukaz.
Med drugimi je bil takrat poslanec tudi Sašo Lap, pripenjam njegov mail, da ne boste rekli, da nabijam ! :

mitja_odlično pisanje

From:
saSSo <saso.lap@gmail.com>
View Contact
To: mitjakunstelj@yahoo.com
Celo noč sem bral Tvoj blog in se preselil v čas, ko sem bil v parlamentu /1994/..
Vedeli smo, da je DZ obkoljen...kdo se je premislil, sam presvitli JJ?
Kaj bi sledilo po scenariju...napiši še kakšno špekulacijo...

lpsaso

Njegov mail sem pripel, ker ni več poslanec v tem zboru, sicer pa sem v zadnjem mesecu dobil kup pošte,
od ljudi, ki so bili takrat na položajih , nekoč bom to objavil v knjigi, do takrat pa si mislite svoje.
Sicer pa imate v Sloveniji že vsi o vsem mnenje, moje pisanje nikogar ne bo obrnilo proti JJ ali obratno !

pozz Mikstone
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.010
5.720
113
blizu močvirne prestolnice
Mikstone, kaj rečeš na ta natolcevanja? To sem najdel ko sem tvoje ime napisal.

MITJA KUNSTELJ – UDBAŠAKI LUZER – mike stone … na makarone

Izvedeli boste, kdo je v resnici tale duhvna sirota, njegove prave oboževalke pa so:

Anna Kološa, Meta Fonda, Angela Fonda, bivša slovenska MILICA ….

Kunstelj se bo razpočil, saj se napihuje kot žaba …

Boris Valenčič, 1. slovenski KRALJ – gsm: 031 757 814 – E-mail: boris@monarh.si

http://www.monarh.si

… nimam časa, da bi se za vsako budalo razpisoval, kadar se to njemu in njegovim udbaškim predstojnikom zazdi !

Mitja Kunstelj je le ena hvalisava [censored]čina, katera sploh dejansko ne ve komu pripada.

Ko me je ustrelil v nogo, se je opravičeval, kako mu je metek “ušel” pod mizo, ko smo sedali skupaj,
sedaj pa se [censored]ČINA Kunstelj hvali, da me je za opozorilo ustrelil.

Sicer podtaknjen udbaški agent, pa je deloval kot aktiven član moje stranke za Kraljevino Slovenijo.

Po tolikih letih pa se ta [censored]ČINA dovoli še izrekati poniževalne besede meni,

mojemu veličanstvu Slovenskemu KRALJU.

Sicer njegovih laži ne bom imel časa v celoti prebirati in jih tudi ne bom, kajti dobil je keš od Kučana,
da fila FOLK s traparijami.

Nekaj malega pa bom le napisal o tej UDBAŠKI siroti, da ga spoznate v pravi luči.
 
Nazadnje urejeno:

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Citat:
Vedeli smo, da je DZ obkoljen...kdo se je premislil, sam presvitli JJ?

Evo---spet nič določenega-

Kdo to lahko potrdi??

Pa kdo si ti, da ponavljaš .....kdo lahko to potrdi..............kdo lahko to potrdi...................NOBODY, jaz pa izgubljam čas z bedaki.
Kaj bi, časovno kapsulo in da te prelijem v čas 29.3.1994 ob 2h zjutraj.
Dol mi visi, kaj verjameš, najbolje da NIČ !!!!!!!!!!!!!!!

Jaz bedak največji se pa trudim nekaj dokazovat, limam maile,
pozabi ženska , pozabi, jaz pa bom pozabil tale ALTER.si.

Če me kaj pogreje, je to, ko nekomu nekaj pokažeš, pa apriori cvili, ne vidim, nič ne vidim,
pa nič, ostani slepa in srečna. T odgovorom se ne trudi, ker ga ne bom prebral, kot nikoli več ne bom zašel
na ta forum !
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Mikstone, kaj rečeš na ta natolcevanja? To sem najdel ko sem tvoje ime napisal.

MITJA KUNSTELJ – UDBAŠAKI LUZER – mike stone … na makarone

Izvedeli boste, kdo je v resnici tale duhvna sirota, njegove prave oboževalke pa so:

Anna Kološa, Meta Fonda, Angela Fonda, bivša slovenska MILICA ….

Kunstelj se bo razpočil, saj se napihuje kot žaba …

Boris Valenčič, 1. slovenski KRALJ – gsm: 031 757 814 – E-mail: boris@monarh.si

http://www.monarh.si

… nimam časa, da bi se za vsako budalo razpisoval, kadar se to njemu in njegovim udbaškim predstojnikom zazdi !

Mitja Kunstelj je le ena hvalisava [censored]čina, katera sploh dejansko ne ve komu pripada.

Ko me je ustrelil v nogo, se je opravičeval, kako mu je metek “ušel” pod mizo, ko smo sedali skupaj,
sedaj pa se [censored]ČINA Kunstelj hvali, da me je za opozorilo ustrelil.

Sicer podtaknjen udbaški agent, pa je deloval kot aktiven član moje stranke za Kraljevino Slovenijo.

Po tolikih letih pa se ta [censored]ČINA dovoli še izrekati poniževalne besede meni,

mojemu veličanstvu Slovenskemu KRALJU.

Sicer njegovih laži ne bom imel časa v celoti prebirati in jih tudi ne bom, kajti dobil je keš od Kučana,
da fila FOLK s traparijami.

Nekaj malega pa bom le napisal o tej UDBAŠKI siroti, da ga spoznate v pravi luči.

A te ni nasmejal Boris Valenčič, prvi slovenski KRALJ, haha. Tega tipa sem res ustrelil, bom o tem napisal stavek ali dva v blogu.
Ostalo pa ne bi komentiral, ker je tip duševni bolnik in ni lepo, da se delam budalo iz bolnih ljudi.
Lahko ga pa pokličeš, ima objavljen telefon, pa te bo sam v minuti prepričal, s kom imaš opravka. Sicer pa sem Slovenskega Kralja videl nazadnje l.91, nisem vedel, da je sploh še živ. Res ni vredno, da kaj napišem o njem, toliko sem ga omenil ,ker mi je parlamentarna komisija postavila to vprašanje, če sem ustrelil tega lunatica ?

Pozdravljeni
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
blog je zelo ql, dobro branje ampak s taksnim attitudom tukaj si zal kredibilnost zbijas (in delas slabo reklamo za knjigo!).

suzica je zgolj provokator ki lima nage babe. ce te ze tak vrze takoj s tira... nja...


malo pocakaj, pa pocekiraj se ostale teme, mogoce pa ti bo alter zanimiv. pa tudi nekateri uporabniki niso od muh
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Super reklama za knjigo ... kdaj bo izšla? Misliš da boš zaslužil več kot na sončni upravi oz. z zasluženo penzijo, ki ti pripada za nekdanje "usluge"?

Sorry meni se zdi vse skupaj samo propaganda - niti ne politična - ampak predvsem propaganda v smislu samopromocije tipa, ki si s svojimi informacijami hoče pridobiti vsaj del tistega kar je drugim omogočil nakrasti (a sam žal ni znal/mogel vzeti).

Torej po pravici povedano se mi tvoje pisanje ne dopade, ker je mnogo preveč komercialno. Vsak stavek je čisto holiwudska igra v kateri so na koncu samo $$$.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Citat:
Uporabnik suzica pravi:

Sam če bo pa kaj čez janšata-bom pa znoru

Zaradi takih debilnih dolencev kot si ti me je prav sram da moram biti med njimi

 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
tale mikstone je preveč filmov gledal nekje..z odejo čez glavo..sinkotu so se dejstva malo pomešala zgleda
rolleyes-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
sori, ampak državni udar v letu 94 sredi evrope in s 100 ljudmi??? zelo zelo dvomim, da bi to kdorkoli skušal narediti, še specialna enota policije sama pomoje onemogoči take 'udarnike'. Pa brez zamere...