blog ex specialca

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Ona nima veze s podnom... poden se samo enkrat položi
grin1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To je zdaj razkril, jaz sem stari blog poznal...

http://www.zurnal24.si/slovenija/agent-ki-bloga-spomine-199336/clanek

---
Policijski minister Bavčar je nadiral predsednika vlade kot malega šolarčka, za kaj točno je šlo, se danes ne spominjam, dobro pa se mi je vtisnil v spomin stavek, ki ga je nekdo od prisotnih namenil predsedniku Peterletu! Ne serji ga, tole ti ni Ognjišče!
---
Ime avtorja, ce pozorno beres, se da izlusciti ze po tretjem, ali cetrtem blogu, misljeno po zaporedju. Nikoli ni zapisano polno ime. Enkrat omenja samo priimek,drugic samo ime.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Pa lahko kdo res potrdi a se je ta punca res tako gonila okoli?
evil.gif
Tale Špela je z našega konca in lahko potrdim, da je res. Saj ni edina.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.007
5.720
113
blizu močvirne prestolnice
Mene zanima kam je šel denar, če je šel za državne potrebe potem ni nič narobe če so trgovali, če je šel v privat žepe to je pa druga. Je pa zanimivo da ne morejo nikogar obtožiti in to zato ker so bili vsi notri, tako levi kot desni.
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Ne vejamem, da je šlo v privat žepe, razen kak "drobiž", tako kot je tu in tam iz magazinov zmanjkala kakšna pištola.
Je bilo preveč izpostavljeno in preveč prič.
Uradno poknjižiti se pa tudi ni dalo, ker bi s tem priznali, da je bil kršen embargo, zato se uradno še danes zanika.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Citat:
Uporabnik prjatu pravi:
Jah, tip je bil nekoč "zraven", je mislil, da je boga za jajca prijel. Potem so ga čez noč odžagali in od takrat se lovi in išče pozornost. Po nihanju razpoloženja je bil znan pa že prej, vsaj tako je njegova bivša razlagala.

Eno poznam, k je mela tazga pacienta bivšiga specialca. Enkrat na rudniku je enga tko razmontiral, da je šu prec rešetke gledat. Ni pa tud ona bla biser, če je to ta, baba. Z dvema škorcema doma če se ne motim in tipom v zaporu, je bejba vozila taxi in veselo prodala umes še kej prepovedanega lokalcem in znancem
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.553
2.410
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Tudi sam mislim da je bilo tako, nekaj je šlo verjetno res v žepe večino so pa porabili za državne aparate.

S celimi kufri dnarja se je okol hodilo.... hrvati so pa tudi plačali kolikor so jim rekli.

S tistega dnarja so firme ratale verjetno. (pa verjetno ne državne)
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.553
2.410
113
Tudi, če bi jih kdo sedaj prinesel....


Bi verjetno bilo v stilu "Mah se to pa ni tolk hudož...."..... misliš, da bi koga sploh brigalo.....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
No ja tud tem daje mariborska nadskofija (neupravičeno) slab imidž! Niso ravno krivi...daje pa slab priokus stvari