2.1 Zvočniki za PC

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Lahko da so boljši. Jaz jih še nisem slišal, vidim pa da so močnejši. Na mizo k računalniku jih pa ne bi dal -grdi, grdi!
 

Mzi

Pripravnik
2. nov 2010
109
1
18
Citat:
Uporabnik gig pravi:
Če so ti všeč LOGITECH zvočniki Z523 v beli barvi, jih dobiš na http://www.solo.si/logitech-zvoniki-z523-2-1-light/index.html
za slabih 40€.

Evo za to ceno sem vedel da mora biti nekaj narobe. Na strani Conrad poštnina že všteta v to ceno al ne ko klikneš na stroški pošiljanja se ne zgodi nič. Aja drugače pa še kar kolebam med zvočnikoma katerega vzeti
bonk.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Uvoznik za logitech je eventus, tako da tudi če solo propade boš lahko uveljavljlal garancijo.
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Pa saj ne prodajajo pokvarjenih. A črni pa v redu delajo, ko so dražji za skoraj 1/3?
Pri Solo sem kupil že nekaj stvari in tudi vrnil če mi ni odgovarjalo in nisem imel nobenega problema.
Garancijski list imam za te zvočnike, na katerem piše da ima kupec možnost uveljavljanja garacije 12 mes. direktno pri dajalcu garancije/prodajalcu/proizvajalcu/pooblaščenih servisih. Je pa ozemeljsko območje veljavnosti garancije Republika Slovenija.
To so moji že 4 rač. zvočniki od Logitecha, pa so se do sedaj pokvarili le eni, ker je bila prekinjena medsebojna povezava in sedaj dela le eden (po 3 letih).
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Khm pri eventusu ti zvočnike kupljene pri solotu žal ne bomo vzeli v garancijo, samo v opozorilo. Pa ne bi sedaj o solotu... Če pa kdo rabi kaj od Logitecha pa zs pa uredimo kakšen alter popust.
nahrung002.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik gig pravi:
Pa saj ne prodajajo pokvarjenih. A črni pa v redu delajo, ko so dražji za skoraj 1/3?
Pri Solo sem kupil že nekaj stvari in tudi vrnil če mi ni odgovarjalo in nisem imel nobenega problema.
Garancijski list imam za te zvočnike, na katerem piše da ima kupec možnost uveljavljanja garacije 12 mes. direktno pri dajalcu garancije/prodajalcu/proizvajalcu/pooblaščenih servisih. Je pa ozemeljsko območje veljavnosti garancije Republika Slovenija.
To so moji že 4 rač. zvočniki od Logitecha, pa so se do sedaj pokvarili le eni, ker je bila prekinjena medsebojna povezava in sedaj dela le eden (po 3 letih).

Če boš prebral temo na slo-techu boš videl da je problem, ko želiš pri njih uveljaviti garancijo. Še enkrat nočem strašiti ampak, kar sem že doživel v zvezi s solotom in koliko sem videl razočaranih in jeznih strank... tega ne privoščim nobenemu.
uf-1.gif
 

Mzi

Pripravnik
2. nov 2010
109
1
18
Citat:
Uporabnik gig pravi:
Pa saj ne prodajajo pokvarjenih. A črni pa v redu delajo, ko so dražji za skoraj 1/3?
Pri Solo sem kupil že nekaj stvari in tudi vrnil če mi ni odgovarjalo in nisem imel nobenega problema.
Garancijski list imam za te zvočnike, na katerem piše da ima kupec možnost uveljavljanja garacije 12 mes. direktno pri dajalcu garancije/prodajalcu/proizvajalcu/pooblaščenih servisih. Je pa ozemeljsko območje veljavnosti garancije Republika Slovenija.
To so moji že 4 rač. zvočniki od Logitecha, pa so se do sedaj pokvarili le eni, ker je bila prekinjena medsebojna povezava in sedaj dela le eden (po 3 letih).

Pa kdo je napisal da črni bolje delajo sam men so vizualno lepši. No sej kot pravim najbr solo odpade zaradi prebranih informacij na drugih forumih.

Drugače pa še vedno katere od teh dveh priporočate.

Hvala
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Zaradi 40 eur. boste sedaj naredili celo diplomsko okoli enega prodajalca. Ti kar lepo naroči, itak se več kot da jih ne dobiš ne more zgoditi. Pokvariti se pa pri takšnih zvočnikih tako ali tako nima kaj.
rolleyes-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Glede na to da imajo blokirane račune, najbrž tudi dobavili ne bi. So pa tako ali tako že zamenjali ene 3 firme (vse so propadle in so odprli nove). Na žalost pa se tudi zvočniki lahko pokvarijo, če ne verjameš si jih lahko prideš ogledat.
pozdrav.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Zaradi 40 eur. boste sedaj naredili celo diplomsko okoli enega prodajalca. Ti kar lepo naroči, itak se več kot da jih ne dobiš ne more zgoditi. Pokvariti se pa pri takšnih zvočnikih tako ali tako nima kaj.
rolleyes-1.gif
Misli si ja
evil.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Jah preberi si temo na slo-techu. Če ima zadeva evropsko garancijo je vse super, samo veliko zadev jih nima in takrat se izkažejo take trgovine.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Torej Eventus je serviser za vse Logitech produkte, ki so bili kupljeni preko uradnih distributerjev v Sloveniji. Tudi mi bi raje imeli evropski servis vendar je za enkrat odločitev Logitecha takšna, da krijemo samo zadeve, ki so bile kupljene preko uradnih kanalov.
 

Mzi

Pripravnik
2. nov 2010
109
1
18
Ma uglavnem tema je čist zašla tko da če ima kdo za predlagat kake druge zvočnike v tem rangu oziroma če še kdo lahko poda mnenje o teh dveh zvočnikih k sem jih predlagu drugače pa hvala za vse odgovore.
 

Mzi

Pripravnik
2. nov 2010
109
1
18
Evo zvočniki kupljeni zahvaljajoč Guinnessu tudi po ugodni ceni. Vzel sem Logitech Z523 in za enkrat po slišanem zelo zadovoljen.