HOFER in LIDL

dask

Fizikalc
21. sep 2023
230
226
43
Hofer ima Laškega četvorčka po 3,99€... že kaka dva tedna. Pa nisem zasledil, da bi bila kakšna akcija. Plato torej pride pod 23,94 €. Medtem pri Mercatorju 4x sixpack oz plato pride dobrih 29,76 €. Torej kar 5,82 € razlike.
In potem prideš v štacuno na Bavarskem, kjer je oddelek piv velikosti povprečnega lokalnega mercatorja pri nas in se cene gajbe pričnejo pir ca. 6 eurih, ko je v akciji, boljša piva pa so tam okoli 15 eur po gajbi.... tale Slovenija je res adijo, pa gledam ob nedeljah na bližnjem Petrolu znosijo celo paleto pira ven, poleti sploh ne pospravljajo v skladišče... sixpack pa ne vem kulk, 10 ali 12 eur zdaj že :nazdravje::aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.412
3.494
113
Kaj bi ti še rad več pijancev??

Sicer pa ravnokar iz Švice
Marlboro 8,6 chf pri nas pa 5,2€ pa plače minimalno x4 če gledamo našega minimalca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.682
1.019
113
Znanec s šleperjem vozi pive iz Francije, ko ima furo tja. Za pol cene kot pri nas (recimo Corona), pa še zasluži zraven.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

javr

Guru
6. dec 2011
1.640
1.083
113
a komu dela iskalnik akcijskih izdelkov ?
Imel bi potopno črpalko za umazano vodo . Najbližji Lidl je 35 km tja in nazaj, pa bi prej pogledal prek interneta če je še kje kaj, a ne najdem pravih ključnih besed da bi dobil kakšen drug odgovor kot "Izdelek ni najden. Prosim, poskusite ponovno z drugo besedo. Začnite
novo iskanje."
ali pa "Opravičujem se. Pri tem vprašanju vam še ne morem pomagati, vendar se vsak dan izboljšujem."
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.185
275
83
Malce nazaj na 24ur: Hofer registriral slogan "Kdor ne skače ni Slovenc"... za moje pojme skregano s pametjo, kot bi registriral kako ljudsko pesem, po mojem se to sploh ne da - zdaj ali je zadeva stara 20 ali 200 let nima veze. Verjetno pa imajo tisti ki so govorili na 24ur prav: Hofer ni ravnal moralno/etično in prav je, da to prizna, se opraviči in vrne blagovno znamko. Jebesh zakonitost ali ne - do takrat jih je treba sankcionirat z ogibom iz trgovin - če bi to vedel ne bi šel danes po pletenke k njim. Pa dokler ne bodo v zvezi s tem sami nekaj naredili jih bom dal na ignore... lepo bi bilo da bi jih tudi Bizovičar dal na hladno z reklamami. Pa verjetno nisem edini, tolk zlatih polic spet nimajo da ne bi mogel kam drugam zavit. Naj pač priznajo da so zafookal pa skenslajo to kot slabo idejo, pa bomo na to pozabili. Kaj pa vi menite?
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: tomi in tony