Telemach!!!

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Če bi časovni zamik deloval za RTVSLO, POP TV (ženske gledajo nadaljevanke), KANALA bi mogoče razmislil, tako na ..... NE HVALA.
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Itak, da časovni zamik ne dela na naših programih, saj nas morajo posiljevati z reklamami. Naše TV hiše imajo avtorske pravice in ne dovolijo retranzmisije našim operaterjem. Lahko pa dobiš disk in si na njega snemaš kar te je volja.
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Flash: Takoj ko bo na voljo posodobitev za Viewright. Pri določenih strankah se je žal pojavila ta težava. Na bolj točen rok odprave še čakamo.

Marc: Zavedamo se da EPG ne deluje tak kot bi moral trenutno in težava se ureja kakor so napisali. Prosili so me pa še da vas opozorim na tekst v podpisu naših agentov kjer piše: "The information transmitted is intended only for the person or entity to which it is addressed and may contain confidential and/or privileged material. Any review, re-transmission, dissemination or other use of, or taking of any action in reliance upon, this information by persons or entities other than the intended recipient is prohibited. If you received this in error, please contact the sender and delete the material from any computer." Prosili bi vas da se v bodoče izognete objavljanju naših odgovorov zaradi varstva podatkov.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Hvala bogu, da ste opombo na koncu maila napisali v "našem" jeziku
wink-1.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Flash: Takoj ko bo na voljo posodobitev za Viewright. Pri določenih strankah se je žal pojavila ta težava. Na bolj točen rok odprave še čakamo.

Marc: Zavedamo se da EPG ne deluje tak kot bi moral trenutno in težava se ureja kakor so napisali. Prosili so me pa še da vas opozorim na tekst v podpisu naših agentov kjer piše: "The information transmitted is intended only for the person or entity to which it is addressed and may contain confidential and/or privileged material. Any review, re-transmission, dissemination or other use of, or taking of any action in reliance upon, this information by persons or entities other than the intended recipient is prohibited. If you received this in error, please contact the sender and delete the material from any computer." Prosili bi vas da se v bodoče izognete objavljanju naših odgovorov zaradi varstva podatkov.

Vidiš, ravno zato, ker ne razumem angleško, me moti, da je veliko opisov v EPGju v angleščini, zato tudi nisem razumel vaše ½prošnje½ v mailu. So bili vaši agentje opozorjeni na objavo, ali berejo Alter? Če ga, bi bil verjetno EPG malo drugačen, kot je sedaj, toliko je bilo do sedaj že napisanega. O tem, kako naj bi vsaj približno izledal EPG smo na Alterju že predelali, napisano je bilo ogromno mailov, pa se na koncu v enem letu ali več ni spremenilo ničesar. Očitno imamo mi kot uporabniki in vi kot ponudniki povsem različna mnenja, kakšni naj bi bili minimalni standardi, ki jih ponujate strankam. Tokrat se res vdajam v usodo in se ne oglašam več o tej zadevi. Da pa ne bom samo kritiziral, moram vas fante iz TM, ki sodelujete na Alterju tudi pohvaliti, saj smo z vašo pomočjo rešili marsikatero zadevo, le tu smo prišli v slepo ulico. Pa brez zemere.
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
A mi lahko kdo prosim pove kako se aktivira D3GO. vnesel sem sklicno številko, številko kupca in številko računa, pa stalno javlja napako. Nimam več idej...
 

damci

Pripravnik
12. sep 2007
247
6
18
jaz res več ne razumem Telemacha, a ne more niti en mesec priti položnica s pravilnimi postavkami?!?!?
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
DognerDJ: Ker smo mednarodno podjetje in kot tako je lahko oz. je priporočeno da ga imamo v angleščini.
smile-1.gif


marc: Nobene zamere, brez skrbi. Napisal sem samo ker sem vas dolžan opozoriti.
smile-1.gif
Se tudi zavedamo da težava z EPG traja že dlje, zato se jih tudi trudimo čimprej dokončno odpraviti.

Nitroo: Če mi posredujete naročniške podatke (ime, priimek in naslov) lahko to za vas preverim. Če ste poskusili z vsem naštetim bo najverjetneje problem da ni pravilno zabeleženo v bazi.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Flash: Takoj ko bo na voljo posodobitev za Viewright. Pri določenih strankah se je žal pojavila ta težava. Na bolj točen rok odprave še čakamo.

Hvala za odgovor. Mam pa se dve vprasanji.
1.) Se pravi, trenutna verzija tega Viewright-a ne podpira gledanja vseh programov, stara verzija pa je?
2.) Kako je mozno, da ta Viewright, naprimer "spusti skozi" HRT2 program, HRT1 pa ne? Razumel bi, da noben program nebi delal. Ne razumem pa kako to, da jih nekje 2/3 dela, 1/3 pa ne. Kaj so kako drugace kodirani ali kaj?

Hvala, LP
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
Ja za tistega ki zna angleško,večina starejših pač ne razume angleško,kako je pa za take urejeno,aja saj je nam mlajšim vseskozi telefon zvoni,da smo za prevajalca.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Hvala za odgovor, ampak v Sloveniji uraden jezik ni angleščina in vam ta podpis nič ne pomaga. Zato vam priporočam, da dodate opozorilo tudi v slovenskem jeziku, tak kot imajo to porihtano vse ostale normalne firme v naši državi.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Koliko pa, če imaš svoj disk?
to tudi mene zanima? Sedaj imam Conax kartico. Prosim če mi lahko kdo pove, kaj potrebujem, če želim uporabljati te funkcije in koliko me to stane?
 

slo91

Pripravnik
26. jul 2007
435
2
18
Ljubljana
Vprašanje za vse, ki imate Telemach TV.

Doma imamo za TV - Telemacha, internet in telefon pa od T2.

Intenzivno iščem najboljšo opcijo h kateremu ponudniku naj gremo za "trojčka". Zaradi same programske sheme mi je še najbližje Telemach. Imam pa dve zadevi, ki me od Telemacha precej oddaljujeta.

Doma večinoma uporabljamo "običaje" programe, torej da ne preklopimo na D3. Glavni razlog je ta, da je šaltanje med programi precej hitrejše. Pri D3 praktično nikoli niso izpisani vsi podatki kaj je na sporedu, kaj je bilo prej, kaj bo potem. Torej delovanje na samem D3.

Kakor spremljam pri znancih (T2, Siol) te zadeve tečejo gladko in brez težav. Možno je, da je to zato, ker imamo doma nek star d3 sprejemnik. Druga zadeva pa je "videoklub", torej filmi za cca 1€. Ali to pri njih deluje? Predvidevam da časovni zamik deluje brez težav?

Zanima me kakšne imate izkušnje in ali ste z njimi zadovoljni?
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Je možno na starem Ciscotu nekako skriti programe na katere nisem naročen? Sedaj je tam črna slika (npr. POP Non Stop, ...) in je moteče med preklaplanjem, ker je precej praznega.