Telemach!!!

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Flash: Bi rade voljo razjasnil, ampak teh informacij žal nimam. Zakaj pride do takšne napake bodo vedeli samo tisti ki napako odpravljajo. Nam pa je bilo sporočeno da je to posledica neposodbljenega vtičnika.

stole, DognerDJ: Kot že rečeno, iz pravnega vidika je je lahko v angleščini ali slovenščini, sem pa predlog posredoval na ustrezen oddelek.

Darjan, jodlarcek: Funkcije časovnega zamika so možne samo preko novih Cisco 4682 pretvornikov. Poleg tega pa je pogoj vzpostavljen povratni pas. Sam disk tehnično ni potreben za to storitev, ampak je le paket tako sestavljen.

Morphey: Tako kot je zakon napisal, edino če si jih dodate v mapo priljubljenih in ven odstranite nezaželjene.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.420
6.558
113
TheCableGuy, kako pa potem nekdo, ki ne rabi diska za 5 eur mesečno, pride do storitve časovni zamik ?
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Aha. Ce prav razumem, ta vticnik ne razvijate (posodabljate) pri vas in zato nimate vpliva na posodobitev? Se pravi, lahko da bo jutri, lahko pa da cez pol leta?

Se nekaj me zanima. Zakaj nikjer ne pise, da ce se odlocis za novi paket, da ti ga vkljucijo komaj z vsakim 1. v mesecu? Namrec zdaj, ko je bilo te vase akcije konec, sem narocil novi paket in mi je bilo receno tako v poslovalnici kot na tehnicni pomoci, da bo paket vklopljen takoj (se isti dan). Danes mi povedo, da komaj z 1.2.2013...
13.gif


Pa se eno vprasanje. Kaksno dejansko hitrost se lahko pricakuje pri paketih? Je to cisto tocno koliko ponujate ali je to 1, 2, 3, 5, 10% manj od navedene hitrosti?

Hvala

P.S.: Pri zadnjem vprasanju bi prosil se koga od uporabnikov, ce lahko napise kaksna je njegova dejanska hitrost?
Tnx
wink-1.gif
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Zadnje vprašanja:

Naročeno imam hitrost 20/2 in dejanska hitrost je 99-100% naročene
smile-1.gif
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Ne vem če je je blo že kaj govora na to temo... Gledam včasih Travel Channel in mi podnapisi ne delajo, oz. delajo podnapisi za vsak 3. stavek. Kaj je to stvar programa ali česa drugega? Glih ko je kakšna zanimiva oddaja, dobim popizditis zaradi tega....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.420
6.558
113
Super
frown-1.gif


Koliko pa to potem stane, če je trenutno pri hiši 1 x novi cisco in 1 x stari cisco? Noben trenutni TV namreč nima vgrajenega tunerja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.420
6.558
113
Madona, komplikacije, spet kak euro dodatno na mesec...

Če pa se pač hoče na "novem" TV gledat analogni signal, pa je dovolj DVB-T tuner, ali kaj se rabi?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kaj je potrebno vpisat pri registraciji za D3GO?
Vpisal referenčno številko, številko kupca in za vsako dobim, da je ref. napačna.

Ko smo še testirali sem se prijavil, vendar mi sedaj to geslo ne prime in prav tako mi ne prepozna mojega maila s katerim sem se takrat registriral v testnem obdobju.
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Mati se je na Telemachu pogovarjala za prehod na paket Babi. Danes je dobila pogodbo, kjer v drobnem tisku piše, da se mora vezati za 12 mesecev, oziroma plača penale v znesku 80 EUR, če prekine prej.

Zdaj meni ni jasna ena stvar... Zakaj vezava, če gre za prehod iz enega paketa na drugi?
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kaj je potrebno vpisat pri registraciji za D3GO?
Vpisal referenčno številko, številko kupca in za vsako dobim, da je ref. napačna.

Ko smo še testirali sem se prijavil, vendar mi sedaj to geslo ne prime in prav tako mi ne prepozna mojega maila s katerim sem se takrat registriral v testnem obdobju.

Pokliči na 080 22 88 da preverijo če je v sistemu vse o.k. .
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
Mati se je na Telemachu pogovarjala za prehod na paket Babi. Danes je dobila pogodbo, kjer v drobnem tisku piše, da se mora vezati za 12 mesecev, oziroma plača penale v znesku 80 EUR, če prekine prej.

Zdaj meni ni jasna ena stvar... Zakaj vezava, če gre za prehod iz enega paketa na drugi?

Ker s prehodom na drugi paket dobi dodatno ugodnost v tem primeru HBO paket.