Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.416
6.558
113
Pa moj odgovor?
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.416
6.558
113
Banda
wink-1.gif


Pa to kartico lahko človek sam "vgradi" ali mora prit kak telemach mojster na obisk?
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Odvisno kok je ta človk štorast:) Lahko greš do ene od poslovalnic in jo tm dobiš in sam montiraš CA modul v tv in notr porineš kartico.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če boš imel probleme z modulom in kartico, da ti bo pisalo ob vklopu, da je program zaklenjen potem pokliči na tehnično pomoč in reči da ti resetirajo tabelo.
Postopek je pa tak:

Ko imaš vklopljen TV potegneš ven kartico z modulom vred, oni ti resetirajo in potem imaš 10 minut na enem programu.
Po 10 minutah izklopiš tv in jo vklopiš in dela vse brez problemov
wink-1.gif

Soseda imela tak problem in odkar smo naredili ta postopek sedaj deluje kot mora in tudi kanale hitreje preklaplja.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Pa moj odgovor?
smile-1.gif

Doplačilo za dodatni sprejemnik ali kartico je 2eur mesečno
zmaga.gif
.
Moj primer. Imam samo kabelsko od Telemacha. Osnovni Handan sprejemnik in Handan DVR, za katerega plačujem 4 € mesečne najemnine (pa sploh ne omogoča sprejem HD programov). Imam razširjeno shemo. Sedaj plačujem skupaj 28,90 €, če vzamem za tretji TV še modul, bom plačeval 6 evrov najemnine za sprejemnika in modul?!?, HD programe pa lahko gledam samo tam, kjer je modul. Fenomenalno. Če pa hočem zamenjati sprejemnika, pa naj pljunem 50 € za menjavo. Kje je logika...
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
V posebnem družinskem paketu dobite DVOJNE MINUTE za telefonske pogovore, DVE SIM kartici in Samsungovo tablico z 500MB prenosa podatkov. VSE ŽE ZA 34 EUR/NA MESEC! Ob naročilu prejmete še SAMSUNGOV telefon za 1 EUR

http://mobilna.telemach.si/
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.027
113
Citat:
Uporabnik Nitroo pravi:
A mi lahko kdo prosim pove kako se aktivira D3GO. vnesel sem sklicno številko, številko kupca in številko računa, pa stalno javlja napako. Nimam več idej...

Meni tudi ne...
Še en mail jim napišem, potem pa ne plačam vem položnic..
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zakaj bi kaj resetiral, če pa mora delat brez problemov.
Sem jih klical pa so rekli dajte mi podatke in bomo uredili in sem rekel da ne bomo nič uredili ampak naj popravijo, da se bo lahko vsak prijavil brez da mu ven vrže napako referenčne številke.

Pa ja nebo sedaj vsak tja klical da oni naredijo.
Če jim ta ki je odgovoren za D3GO stran ne zna naredit, da bi delovalo kot mora ga pa naj menjajo za nekoga, ki bo znal.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.993
3.745
113
Ljubljana
hmpg.net
Načelo meni D3GO dela. Problem imam z nekaterimi programi, za katere naj ne bi bil upravičen. Na podpori so zabeležili problem, ki jim je že znan.

ESPN in "march madness" je zdaj, ne čez 3 mesece.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
To sem jaz ze pred 2 mescema spraseval, ce lahko kdo sproba, ce mu delajo vsi programi na D3GO na PC-ju... Ze nekje od sredine novembra ne deluje nekje 17 al 18 programov... Vsaj meni ne...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Do sedaj s katerimi sem se pogovarjal in so se probali registrirat na D3GO, tega ne uspe nikomur.
Sedaj ali ne znajo te napake odpravit ali so pa nekaj zašuštrali pa to sploh ne vedo.

Naj nekdo proba registrirat enega, ki še ni registriran in boste videli, da ne gre.

p.s.
@flash in @ferdo , katero številko sta vpisala v prvo polje ob registraciji?
Referenčno številko ali številko naročnika ali kaj drugega?
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.747
2.355
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
Načelo meni D3GO dela. Problem imam z nekaterimi programi, za katere naj ne bi bil upravičen. Na podpori so zabeležili problem, ki jim je že znan.

ESPN in "march madness" je zdaj, ne čez 3 mesece.

za ESPN mi napiše, da nisem naročen.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Jutri prihaja ena manjša novost na slovenski trg televizije, sicer pričakovano in že pred časom objavljeno v medijih.