Telemach!!!

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Sem že naročnik na POP NON STOP. Kaj moram naredit, da izkoristim ceno 8,90 EUR?

Potrebno je podpisati aneks k pogodbi vezavo za 12 mesecev v promocijskem obdobju od 06.04.2012 do 25.04.2012.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Mene pa zanima, če ima Telemach namen kaj razširiti radijsko shemo, vklopiti lokalne radijske programe (Radio Murski val, Radio Robin, Radio Capris, Radio Krka, Radio Laser itd...)
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Sem že naročnik na POP NON STOP. Kaj moram naredit, da izkoristim ceno 8,90 EUR?

Potrebno je podpisati aneks k pogodbi vezavo za 12 mesecev v promocijskem obdobju od 06.04.2012 do 25.04.2012.

Prosim za link do aneksa.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Vsi naročniki dobijo zraven redne položnice še eno položnico z zneskom 8,90eur za pop non stop s plačilom položnice se kreira aneks oz. vezava za 12 mesecev na paket.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Upam,da ne bodo kaj zamučkali in bom potem plačeval 12€ za popnonstop,ki jih plačujem sedaj in še teh 8,90€.

Digitel,kaj mogoče veš kaka je bila tista akcija lanskega konec leta,ko si za 2 meseca plačeval manj za pop nonstop?
Si se tam vezal za časovno obdobje ali ne?
Nikakor ne morem najti tiste ponudbe nikjer.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Sem malo pobrskal promocija je bila za naročila na pop non stop v mesecu septembru in oktobru,kdor je naročil v tem obdobju je 2 meseca plačeval znižano naročnino na paket 9,99eur ni bilo pa nobene vezave.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Super,hvala za informacijo.
Potem se bomo pač vezali za 12mesecev,da bo mir pri bajti in mi bo ostalo še za kako pivo
cheer.gif
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Vsi naročniki dobijo zraven redne položnice še eno položnico z zneskom 8,90eur za pop non stop s plačilom položnice se kreira aneks oz. vezava za 12 mesecev na paket.

S položnico 8,90 EUR dejansko plačam aprilsko naročnino in imam eno leto zagotovljeno nižjo naročnino!? Nobenih aneksov, nobene papirologije?

Če ste tako uredili ste zakon Telemach
cheer.gif
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Ja res je s plačilom predračuna se uporabnik strinja s splošnimi pogoji oz. vezavo za 12 mesecev bo pisalo tudi zraven predračuna s predračunom se plača naročnina za mesec Maj.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Mene pa zanima, če ima Telemach namen kaj razširiti radijsko shemo, vklopiti lokalne radijske programe (Radio Murski val, Radio Robin, Radio Capris, Radio Krka, Radio Laser itd...)
Moj post pa je ostal popolnoma neopažen...
jezen.gif
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Ja res je s plačilom predračuna se uporabnik strinja s splošnimi pogoji oz. vezavo za 12 mesecev bo pisalo tudi zraven predračuna s predračunom se plača naročnina za mesec Maj.

Odlično & hvala za odgovor.
 

Suunto

Zelenc'
3. mar 2011
20
0
1
Kranj
Zdravo, imam Digitalno Lastovko Krvavec. Kanala Fox Movies še ni, prav tako Pop Non Stop; ali za Lastovko Krvavec ne velja akcija?

Lp
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Suunto pravi:
Zdravo, imam Digitalno Lastovko Krvavec. Kanala Fox Movies še ni, prav tako Pop Non Stop; ali za Lastovko Krvavec ne velja akcija?

Lp

Žal teh programov preko Lastovke ni možno spremljati.
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Mene pa zanima, če ima Telemach namen kaj razširiti radijsko shemo, vklopiti lokalne radijske programe (Radio Murski val, Radio Robin, Radio Capris, Radio Krka, Radio Laser itd...)
Moj post pa je ostal popolnoma neopažen...
jezen.gif

Se opravičujem za pozen odgovor.

Take predloge pobiramo na info@telemach.si in jih potem tudi posredujemo na programski svet. Lokalnih programov pa načeloma v digitalno shemo ne dodajamo(na analogno smo jih) ker je le ta poenotena za celo slovenijo (analogna pa ni bila). Zdaj, to ne pomeni da ne bomo nobenega lokalnega več dodali, le da se bo to verjetno dogajalo bolj poredko. V vsakem primeru pa svetujem da res pošjete mail, saj več ko jih bo, prej bo tudi sledila kaka ugodna rešitev.

Sicer pa lahko tudi povem da jaz in DIGItel načeloma nimava informacij o dodanih programih oz. bodočih paketih...