Žur z razlogom-Umek

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
nebom
wink-1.gif
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Jest sem ravno pridel domov. V Cvetlicano nism su, ker bo (je) po vsej verjetnosti napolnjena 100%. Blo je pa NORO! Pa nasega clana sem spoznal :p

Fotke sledijo cez kaksno urco
smile-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
jap, jap... dobr je blo. js sm poln vtisov, pa me ponavad tovrstni eventi ne prevzamejo tolk...

ampak... to kar je DJ Umek včeraj počel s folkom... s tisto množico... ne vem, js pravim, da je blo več kot 10,000 folka... kako jih je spravljal v norijo in to... noro. ni čudn da pol tud take fotke ratajo...
wink-1.gif


no, sej, med fotografi je prav vsak na tretutke migal v ritmu...
grin1.gif
no, pa ko smo že pri fotografih - Umek je bil tako visoko na odru, da ga dejansko izpred odra nisi mogel fotknit.

v glavnem, ko potegnem črto - fantastično je blo. no, moje slikce bodo pa tud kmal, upam.
grin1.gif


@DJ Beat - dobr ti je ratal tole.
grin1.gif
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Jest sicer nisem ravno pristas takih eventov (partyjev) in jih tud ne fotkam rad (predvsem zaradi folka
stupid-1.gif

Ja, dostop do umeka je bil res malo tezak. Fotografi smo cakali v vrsti, da smo ga lahko fotografirali. Kot bi cakal v trgovini na kruh
hysterical-1.gif



@DizzyReed: razmisljam, katera je ze tista bejba s foticem? K si ti zadej
grin1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
jap, jap... dobr je blo. js sm poln vtisov, pa me ponavad tovrstni eventi ne prevzamejo tolk...

ampak... to kar je DJ Umek včeraj počel s folkom... s tisto množico... ne vem, js pravim, da je blo več kot 10,000 folka... kako jih je spravljal v norijo in to... noro. ni čudn da pol tud take fotke ratajo...
wink-1.gif


no, sej, med fotografi je prav vsak na tretutke migal v ritmu...
grin1.gif
no, pa ko smo že pri fotografih - Umek je bil tako visoko na odru, da ga dejansko izpred odra nisi mogel fotknit.

v glavnem, ko potegnem črto - fantastično je blo. no, moje slikce bodo pa tud kmal, upam.
grin1.gif


@DJ Beat - dobr ti je ratal tole.
grin1.gif


Se strinjam,res je Umek zelo dober v tem kar počne.Za moj okus je začel vrtet nekje od 21. ure naprej.
Drugače je pa bilo lepo videt cca. 10 000 folka na kupu k so z nasmeški na obrazu muvali na Umeka
cheer.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
evo, za feeling, kolk je blo folka.



velik!!
grin1.gif




aja, sej res - tisti, ki smo šli domov čez VIP vhod, smo dobil še tlačenko Sharkastic Tunes 3 by DJ Jaka.
grin1.gif

20172-IMG_2401.jpg
 

Priponke

  • 20172-IMG_2401.jpg
    20172-IMG_2401.jpg
    61,7 KB · Ogledi: 263
Nazadnje urejeno: