Žur z razlogom-Umek

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
kako je pa s fotografiranjem? verjetno bo treba imeti akreditacije in podobne stvari, jelde?

jest bi tud šel malo, čeprav še nimam objektiva...
tongue-1.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Ja tko je ne... mene ful mika it... dejte me mal informirat (k je lih tema odprta), kolk je kej vstopnina pa to...

Ja fuuuul bi šla...
cheer.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik NeGrA pravi:

Ja tko je ne... mene ful mika it... dejte me mal informirat (k je lih tema odprta), kolk je kej vstopnina pa to...



Ja fuuuul bi šla...
cheer.gif




v s t o p n i n e   n i
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
kako je pa s fotografiranjem? verjetno bo treba imeti akreditacije in podobne stvari, jelde?

hm, zakaj bi rabu akreditacijo?
confused-1.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
reeeeeees??? ... Ja pol se pa zna zgodit da kej zablodim na Umeka ej... waaaaaaaaa... hehe...
cheer.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
btw:

@moderatorji: predlagam en podforum ali pa glavni forum: Dogodki
v njem bi folk odpiral teme raznih dogotkov ki se bodo ali pa so se zgodili. notri bi popali kakšne slikce itd...

kaj pravite?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.700
1.619
113
fuj kaj ma to umek neko čudno muziko?
jezen.gif


ker sem že dolgo dolgo ven iz te scene, še obsaja pravi techno, kot je bil slabih 10 let nazaj, ali je vse zašlo v druge smeri?
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
ja vsak ma svoj okus in mnenja o čemerkol... Pol si pa nažgi schranz pa zamuvej...
cheer.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
schranz... podobna scena k techno... k si lih izrazu željo po technu...
evil.gif


- PET DUO
- MARIO RANIERI
- JAN MARUK
- BORIS NAUMANN
- C. LOERDEMANN

pa mal pogooglej po njihovih site-ih...
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Sorry, samo schranz je glih tok technu podoben, kot progresive
smirk-1.gif


@ Steve... Umek se je postaral
grin1.gif
Zdej rola precej drgačn stil muske, ampak še vedno primerno njegovi kvaliteti. Starega techna pa žal ne slišiš več prav pogosto v današnjih časih. Mogoče se nas fotr usmili pa spet organizira kakšn slavni Umekov oldies goldies ...
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
fuj kaj ma to umek neko čudno muziko?
jezen.gif


ker sem že dolgo dolgo ven iz te scene, še obsaja pravi techno, kot je bil slabih 10 let nazaj, ali je vse zašlo v druge smeri?

Se strinjam.. tisti stari umekov techno je bil res zmaga.. sicer sem njegovo muziko začel raziskovati šele kako leto nazaj, njegovi techno seti približno do leta 2004, 2005 so bili fenomenalni.. zdaj se je pač preusmeril na "astrodisco", kateri vsaj meni ni všeč..
smirk-1.gif