Župnik pravnomočno obsojen (10m hlajenja)

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Samo nekatera prepričanja so nevarna, a se nisi nič iz zgodovine naučil, kaj so tvoji počeli in kaj še počnejo.

Poglej novice. Pa saj ne mine dan, da ne bi kakšnega vašega ujeli s spuščenimi hlačami.

Tu je nekaj hudo narobe.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne pripadam "mojim", verjamem pa, da ti je hudo, ko me moraš nekam "vtaknit", da ti sistem deluje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne vem, ker nobenega Rusa ne poznam. Tak da pazi kaj boš dalje rekel
smile-1.gif
 

dreja

Kaliber ekspert
14. okt 2007
326
0
16
Moje mnenje glede naravnih in nenaravnih stvari:

Gledano iz stalisca "narave", oz. z drugimi besedami "boja za obstanek, prezivetje" je spolnost potrebna za obstoj cloveske vrste.
Ze iz tega stalisca ne morem dopuscat moznosti, da je istospolni odnos naravna stvar.

Ce pa bo komu lazje, lahko recem, da ni "nenaravnih pojavov, so samo naravni. Niso pa vedno vse na pravem mestu - npr. trn v mesu.


Kaj je RKC pocela v zgodovini:
Ne da koga zagovarjam, ampak vsaka organizacija, itd. je branila in brani svoja prepricanja z vsemi vzvodi, ki so ji bili in so ji v dolocenem obdobju dani.
V "starih cajtih" so bili menihi precej znanstveno podkovani, saj je bila RKC ena izmed glavnih delodajalcev, ki jim je nudila potreben cas in opremo za znanstvene raziskave. Poleg tega je imela tudi precej oblasti in vzvodov za zascito svojih dosezkov in kaznovanje takih znanstvenikov, ki so dokazovali nasprotno. Razumljivo je, da ni bila odprta do ostalih znanstvenikov, ki "niso trobili v njen rog".

Danes ni nic drugace:
Medicina sola znanstvenike in seveda varuje njihove dosezke. Ravno tako "kaznuje" tiste, ki "ne trobijo v njen rog". Le da so se kazni hvalabogu modernizirale.
Sicer se na znanstvene dosezke medicine ne razumem, lahko pa Jernej razlozi, kako v medicini "priznavajo moznost, da gre pri njihovem prepricanju samo za zablodo".
Kako npr. ravnajo z zdravniki, ki se odlocijo za homeopatijo ?
Pa kako npr. medicina sprejema bioenergetike ?
(ne z enimi ne z drugimi nisem se imel opravka, da ne bo kdo mislil, da delam na tem podrocju kaksno reklamo)
Da o tem, kako zdravnik odreagira ko zaprosis za drugo mnenje ne govorimo...

Glede "spuscenih hlac" pri duhovnikih dopuscam moznost in verjamem da so med njimi tudi pedofili.
Bi pa prosil, da se oglasi tisti, ki pozna oz. je vsaj spregovoril par besed z duhovnikom, ki so ga obsodili - to je mu krivdo dozali na drzavnem sodiscu. Zanima me, ce je na njem opazil kaj cudnega, kar bi nakazovalo njegovo usmerjenost. Kar je kdo na 24ur precital, da se je zgodilo v Racjem dolu ne steje.
Sam poznam kar nekaj duhovnikov, med njimi (se) nobenega niso obsodili. So pa obsodili 2 cloveka, ki ju poznam - eden je bil ucitelj, drugi tehnicni delavec. Ucitelj je bil celo "zgleden" in "srecno porocen ocka" z vec otroci...
 

dreja

Kaliber ekspert
14. okt 2007
326
0
16
Jernej toliko govoris o strpnosti in sprejemanju drugacnih, pa se na forumu veckrat izrazas z izrazi "katoliban", "verski blaznez" ipd. Ne le kot vernik, ampak tudi kot intelektualec sem lahko upraviceno uzaljen. Od intelektualca tvojega kova bi pricakoval bolj "strpen in kulturen dialog"...

Pa se to:
Ce sem dovlj "zleht", lahko glede na dolocene medijske novice (npr. smrt decka na Stajerskem, "ginekoloski" pregled na medicini dela pred leti na obali, itd.) posplosim, da so vsi zdravniki ne le neodgovorni in malomarni, pac pa tudi perverznezi in posiljevalci, ki za svoje perveznosti izkoriscajo svoj polozaj in nemoc zrtve ?
Je to razmisljanje zrelega cloveka, intelektualca ?
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

http://razvezanijezik.org/?page=katoliban

A ne bi potem od Janše in SDS to še bolj pričakoval?
smile-1.gif


Cerkvena pedofilija je sistemski problem, smrt v zdravstvu pa dejanski, ljudje umirajo zaradi takšnih ali drugačnih zapletov. Pa niso doktorji krivi, da so zboleli, a ne?
 

dreja

Kaliber ekspert
14. okt 2007
326
0
16
Prosim se enkrat preberi celoten stavek.

Ginekoloski pregled brez rokavic na medicini dela, ko gre dekle na pregled za vozniski izpit ni sistemski problem ?

To da niso hoteli obravnavat cloveka z mozganskimi krvavitvami, in so raje poklicali policijo ni sistemski problem ?
Nekdo ga je udaril s kozarcem piva v glavo, ce se ne motim je zato celo takratni minister odstopil...
 

dreja

Kaliber ekspert
14. okt 2007
326
0
16
Zopet ne moremo posplosevat, da ce SDS dovoljuje zaljenje, da tako delamo in mislimo vsi katoliki...
Zame je katoliban zalitev, pa verski blaznez tudi.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Če je tako predpisano, da rokavice niso potrebne, je to sistemski problem.

Letno umre preko 1000 ljudi (nekje sem zasledil) zaradi zdravniških zapletov. Potrebno se bo odločiti, ali sploh hočemo zdravstvo ali pa bomo umirali zaradi prehlada.

Veliko bomo prihranili al pa tudi ne... bomo postali zbolehan narod.
 

PumaAngel

Pripravnik
2. nov 2011
287
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
http://razvezanijezik.org/?page=katoliban

A ne bi potem od Janše in SDS to še bolj pričakoval?
smile-1.gif


Cerkvena pedofilija je sistemski problem, smrt v zdravstvu pa dejanski, ljudje umirajo zaradi takšnih ali drugačnih zapletov. Pa niso doktorji krivi, da so zboleli, a ne?

Kakšna pa je to ''cerkvena pedofilija''? A je to nek nov pojem? Pedofilija je psihična motnja, in ni omejena le na duhovnike, da ne pretiravamo, ampak glej ga čudo, se dogaja tudi med neverniki. Tako da, jaz ne bi tako samozavestno trdila, da je celibat kriv za to ( ga pa, seve, ne odobravam).

Dreja, se strinjam z večino napisanega.
zmaga.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.230
4.712
113
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:
In to je... hmm, kaj je že tista beseda, ki je je tako veliko v religioznih argumentih... naravno?
confused-1.gif
Ali si hotel kaj napisati oziroma povedati, dohtar? Kaj smiselnega??? Katere religiozne argumente poznaš? Ali si študiral teologijo ali od kod si strokovnjak za religiozne argumente?
Jaz sem napisal, da mora vsak pri izbiri poklica sprejeti vse njegove plati. Ne morejo vojaki zahtevati 8 urnega delovnega dne s pol ure malice na vojaških vajah na terenu. Prav tako ne more duhovnik, ki se je odločil za celibat, zahtevati ljubice v svoji postelji. Sumim kar nekaj dedov iz okolice, ki so starejši od 30 let, da se še ženske niso dotaknili. Ti kot "strokovnjak" pa verjetno poznaš same take, ki so začeli seksati pri 15-ih in do svojega 85 leta seksajo vsak dan.

Edit: Kako le zdrži brez vsakodnevnega seksa naša misija na Kosovu? Ali jim plačamo vsaki drugi dan letalo, da skočijo domov na en seks, ali pa posiljujejo dnevno domačinke in lahko pričakujemo, da bo država kot delodajalec za njih plačevala astronomske odškodnine, ker taka odsotnost seksa ni "naravna"?
 
Nazadnje urejeno: