zoprna stranka

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Pol pa ne jamrej ampak placi :)
To bo itak prej ali slej, razlika bo le v višini :).
Take pametnjakoviče, ki mislijo, da vedi več od vseh, imajo nateguni najraje. Ker jih na koncu najbolj oberejo. Tip je na izrecno vprašanje sprejel ponudbo in sedaj *******, namesto da bi vzel to kot zelo poceni šolo in se kaj naučil iz tega. Pbutec je dobro zapisal zgoraj, kaj s takimi narediš.
Mene je en Pakistanec klical 1x na teden glede perfect business oportunity, dokler se mi četrtič ni odpipalo in sem mu v angleščini jebal vse po spisku. Potem je odnehal.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
pa že 2 al 3 strani beremo tvoj zajeb demz, pa sej ni naslov teme "neumni delodajalci".
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, zajeb. Ampak - je to res zajeb?

Očitno je tole zgolj samo še en amaterski portal, kjer se komaj čaka, da bi našli nekoga, da ga lahko privoščljivo glodate.
Strokovnosti nobene ! Pa je bila, nekoč ...

Je še komu jasno sporočilo, da se je pojavila praksa, ki ni - niti običajna, niti ugodna? Niti poslovna? Meni niti iz pravnega stališča ni sprejemljiva. Vam pa očitno je, ker ste privoščljivi?

Žal mi je, da sem izpostavil zadevo. Naj še vas nategnejo. (Mene trenutno nategujejo, nategnili me pa še niso :fredi: )
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
Demz kaj bi rad da joakmo s teboj ker si se zajebal? Strokovno smo ti povedali da si lepo sprejel njihovo ponudbo zdej pa placej. Amapk ti bi rad slisal kaj? Da so te nategnil? Nisi no. Ker si kao podjetnik bi moral paziti na take pasti.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Ja, zajeb. Ampak - je to res zajeb?

Očitno je tole zgolj samo še en amaterski portal, kjer se komaj čaka, da bi našli nekoga, da ga lahko privoščljivo glodate.
Strokovnosti nobene ! Pa je bila, nekoč ...

Je še komu jasno sporočilo, da se je pojavila praksa, ki ni - niti običajna, niti ugodna? Niti poslovna? Meni niti iz pravnega stališča ni sprejemljiva. Vam pa očitno je, ker ste privoščljivi?

Žal mi je, da sem izpostavil zadevo. Naj še vas nategnejo. (Mene trenutno nategujejo, nategnili me pa še niso :fredi: )
Veš kaj bi se jaz vprašal na tvojem mestu? Kako so tebe ultra sposobnega podjetnika lahko nategnili takšni amaterji?
In noben ti ne privošči tega, se pa nekateri čudimo nad tvojo nesposobnostjo dojemanja situacije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy in alkoholik

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
355
113
43
Demz a to so te za njihov oglasnik nategnil? spletnik al neki tazga
 
Nazadnje urejeno: