Zonta, Dars in odpad

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Ja, ... to gre. Razumem, da sta stečaj ali likvidacija povsem različna pojma. Toda vseeno, iz stečajne mase kupiš firmo "Žonta" kot blagovno znamko?
Niti pod približno mi to ne gre noter. Če drugega ne, svojega imena, pa čeprav je šla firma v stečaj.

Ne vem, tega pač nisem prerastel. Nikoli si ne znam predstavljati, da bi prodal svoje ime. Z njim sedaj gospodari nekdo drug kot "prasica z mehom" in ga maže pred očmi vsega sveta. Umažeš pa ime samo enkrat, pa je za sto let umazano. Nobeno opravičilo ali poravnava tega ne izbriše.

Pač ne poimenuješ firme po sebi.
Ker blagovna znamka ima vrednost in ja, je del stečajne mase, logično.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kok pa placujes za vse .si, .eu, .com, .org, in se ostalih 200+ domen?

sej to je neverjetno kok se ti uspe zblamirat v enem dnevu :)

Ne rabim drugega kot samo .si . Pod to domeno lahko obstajam samo jaz. Za druge domene pa ... naj jih ima kdo drug, saj nisem edini na svetu z mojim imenom.
Ja, lepo se sam blamiraš.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
pac si imel sreco, da si se prvi registriral pod demz.si

ce bi sr nekdo drug bi jo probal odkupit?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Ne rabim drugega kot samo .si . Pod to domeno lahko obstajam samo jaz. Za druge domene pa ... naj jih ima kdo drug, saj nisem edini na svetu z mojim imenom.
Ja, lepo se sam blamiraš.
Ti si tisti ki je napisal da se sorodniki ne morejo priimka na netu uporabljat.... hahahahah
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Ne rabim drugega kot samo .si . Pod to domeno lahko obstajam samo jaz. Za druge domene pa ... naj jih ima kdo drug, saj nisem edini na svetu z mojim imenom.
Ja, lepo se sam blamiraš.
Navalite

8F57F6E3-A94F-43E9-AF54-5CDA6E7FCC37.jpeg


zlahta?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A ti misliš, da bom tule objavljal svojo pravo domeno :nigladek: ? Zadostuje Demz.si , je dovolj plastično povedano. Če bi pa rad izvedel mojo pravo domeno, pa najprej svojo objavi.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, samo ne na javnem delu Alterja :fredi: . Sicer pa - kaj pa Demzu manjka?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Si kar predstavljam mocne nore, ce bi bilo se par Demzov, pa nic v sorodstvu z nasim originalom, en pedofil, en posiljevalec, en terorist, itd.... Kaksne muke bi bile, ker bi bilo ime Demz umazano.... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Sukabau in sad

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
kaj se to grejo...

najprej na preverijo, ali jim je policija res prepovedala voznjo!

sicer pa ni slabo zasluzit v 1 dnevu 5k€.