zlato - prodaja?

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Mater, prav izaziva...
jezen.gif
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Zakaj bi izgubil? Zdaj bom še dokupil, ker bo čez 3-4 dni zopet na cifri ki je bila do sedaj, če ne že višje.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
In kok ste kej zgubili? Danes rekorden padec zlata in srebra.
Rekord je bil v petek. Danes se je že pobral. (ne hvali dneva pred nočjo....)
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.207
680
113
pa ne morem verjet, kok je folk fouš en drugmu. ko pade se oglasjo vsi ta pametni, ki nimajo dnarja za zlate nakupe, ko pa raste pa spet vsi zlatarji lajajo kako vse propada, oni bodo pa zlato na črn kruh mazal. fak.

lp
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ja, če pa jaz sem iz garsonjero prišel do trisobnega stanovanja. Vbistvu je tak šlo gor, da če še enkrat skoči,
si bom svojo vero umislil, zgradil cerkev in bomo molili. Vbistvu je trg žlahtnih kovin raspizdlo, če sosed ko ma
še več od mene, ponoči skoz okno šaufla, pa vsi so po 50 ali sto. Enostavno neve kaj bi, ker v peč pa nemore,
ker se mu saje na dimnik lepijo. Zafukano, ni kaj. Meni barva več ni bla več všeč, pa sem avto stran vrgel.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Na tegale si me spomnil. Si ti to pisal?

Citat:
Pa kaj si ti nor kaki je to dober biznis, pa ludi moji toti biznis je noro dober biznis. Moj sosed je začel delati ftotem biznisu aprila lani. Pa si je septembra že kupo novi Marcedes, ka smo te mi gledali, kaki je to afto? Pa celo zimo nas je bila puna faušija tak da niko ni rabo kurit drva, ka je samo na faušijo kuro.

Pa te jaz zaj gledam u januaru, ka te sosed zutra tak zgoda fstaja ka jaz, ka grem na šiht. Pa je reko da treba biznis delat zutra, tak je več dnara.

Pa te jaz gledam 2 tedna nazaj pa te mercedesa ni blo več, bio je samo še neki stari pasat. Pa te vidim soseda pa ga fprašam ka te zaj kje je marcedes. Pa je reko, da je tolko pokuru, da si je zaj rajši dizela kupo. Pa te sam mu jaz reko, sosed ka te briga kolko pokuriš, kak služiš tak gadne pare. Pa se je samo fsedo u afto in odpelo.

Joj ludi moji kaki je to dober biznis, pa toti biznis je fsaki dan bolši. Toti ludi služijo take gadne pare, fsaki dan več. Pa ludi moji toti ludi tak služijo, da prodajajo svoje marcedese te spet delajo na šihti, za 500€ na mesec. Tak ludi moji navalite fGraz, to je res taki dober biznis………obogateli boste fpar mesecof…..u minus…kak moj sosed….. niko ga več ne mara, ka je nategno neka sosedof da so fplačali. Idite fplačati tudi vi, nea čakati do jutre…
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.418
9.164
113
jaz bi naredo 10000 € samo nisem prodal,tako da zidaki ostajajo na banki. en čist mal mi je žal..mejo sem imel 44€ g.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.418
9.164
113
v 3/4 leta je šlo iz 33 na 43 € g, zdaj pa si računaj, pametnjakovič.

pa po stanovanjih živijo večinoma klošarjih vsaj taki enosobni 2 in tudi 3, pusti penthause... tako da se sploh ne oglašaj
wink-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
Hehe vsakič izvem kaj novega na tem forumu, torej po novem ne kupujem več stanovanja da ne bom klošar v trosobnem
hysterical-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
v 3/4 leta je šlo iz 33 na 43 € g, zdaj pa si računaj, pametnjakovič.

pa po stanovanjih živijo večinoma klošarjih vsaj taki enosobni 2 in tudi 3, pusti penthause... tako da se sploh ne oglašaj
wink-1.gif


Ja fino, 10€ na gram si naredo, torej mas tam ene 5 kil zlata? Da bo za garsonjero ostalo? Ali si tako moja seka, ko mesečno kupi
pet gramov, pa računa kak bo miljone naredla čez x let?


Zlato je naložba, nikol pa prinašanje dnara, v kolker nisi zlatar, pa še ti živijo tako-tako.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
jaz bi naredo 10000 € samo nisem prodal,tako da zidaki ostajajo na banki. en čist mal mi je žal..mejo sem imel 44€ g.


Pa daj ne meni se tak kot da mas 18 kil zlata. Ker da desetko profe naredis, mores met par štang, teh pa nimaš, roko na srce,
nimaš tristojurjev v zlatu, jebomater da nimas, ker dvomim da ma kater slovenec tolko.


Moj šef je fukjen na zlato, za spremembo je njegov oče četrti najbogatejši štajermarktler, pa ima nekaj sto pet in desetgramskih plak.


Ne me onegavit, če si računalniški mol Presneto, zaj pa mi o tonah zlata razlagaš.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
Mi klošari bomo njega učili? Bogataša z lastno vilo s pogledom na morje? Veš da ima fant kombinacije, kako da ne
wink-1.gif