zenska domisljija

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
če ženska pride s takimi idejami ven si ponavadi želi samo več pozornosti, mogoče tega niti sama ne ve, in dela to podzavestno, se mi prav smilijo takšne ki ne zanjo na drugačen način pritegniti pozornosti
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
zdravo

mene zanima od kje imate zenske tooooliiiko domisljije... kako vam rata iz parih butastih nakljucih/informacij... splesti ven take dobre zgodbe... oz imeti ideje katere so skregane z logiko...

kako vam rata imeti take ideje...

primer: prides domov... punca /zena/ljubica te napade da si se kurbal... tebi nic jasno... ona te zaslisuje (oz obsoja) tebi se zmeraj nic jasno... a potem ugotovis da te je videla kako si sel s sodelavko/kolegico na malico... pustimo ob strani ljubosumje... mene bolj zanima kako vam rata takole "matematiko" uzgat...

hm....ja to je pa isto kot če bi jaz vprašala


zakaj se moški toliko menite o tehniki in računalnikih....koliko mega rama ima on računalnik koliko herčen disk ima tisti....ko pa vprašam kaj je razlika med telefonsko parico in optičnim kablom, pa kdaj je kerega boljše uporabljat....ali pa recimo kaj pomeni določena kratica opisu računalnika pa je tema....da pa ne bi noro izpadli pa večina njih začnej eno XY temo ki sploh nima veze
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.336
950
113
Titograd
Slaba primerjava, če ma komp 1 giga rama ga ima še vedno 1 giga, ni pretiravanja tu (kot v citiranem primeru). Jaz se rad o avtomobilih pogovarjam, pa veliko stvari ne poznam, pač se pogovarjam o stvareh ki so mi znane, ob neznanih pa poslušam tistega ki zna
smile-1.gif
 

madam_orange

Pripravnik
25. jul 2007
388
0
16
oranžna cona
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
zdravo

mene zanima od kje imate zenske tooooliiiko domisljije... kako vam rata iz parih butastih nakljucih/informacij... splesti ven take dobre zgodbe... oz imeti ideje katere so skregane z logiko...

kako vam rata imeti take ideje...

primer: prides domov... punca /zena/ljubica te napade da si se kurbal... tebi nic jasno... ona te zaslisuje (oz obsoja) tebi se zmeraj nic jasno... a potem ugotovis da te je videla kako si sel s sodelavko/kolegico na malico... pustimo ob strani ljubosumje... mene bolj zanima kako vam rata takole "matematiko" uzgat...

Mogoče ti nisi tak, je pa tudi ogromno predstavnikov tvojega spola, ki ustrezajo temu opisu. To ni stvar žensk al pa tipov, to je stvar zaupanja, izkušenj, pol lahko pride do ljubosumja (no pa sej vsi vemo kaj mislm), v glavnem ne strinjam se da je to stvar le ženske domišljije.
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Po moje ga ona vara, pa si ščiti hrbet...

Napadjenajbolšaobramba.press
evil.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
na podel način se itak vse branite .... ne se zaj vun vlečt neke ...... kr priznajte da je tako
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Mogoče se čuti ogroženo, konkurenca, ne zaupa sama vase, ni samozavestna, se nima rada ... razlogov je lahko miljavžnt
in če želiš, da ne bo prihajalo do takih očitkov ji povej, sam od sebe, da si bil na kosilu s sodelavko ... ne pa da ona slučajno izve da hodiš z njo na kosilca od tvojga prijatelja.
 

Gabriela_c

Zelenc'
15. okt 2007
9
0
1
rečeš da je vse to ena velka laž, da se ti z nobenim, ampak res Z NOBENIM ne pogovarjaš v službi (no ajde občasno z direktorjem, ko je res nujno!) da večino časa ne hodiš na malco ko pa že greš pa greš POPOLNOMA sam in potem hitro smukneš v avto da jo lahko na miru in v popolni samoti poješ...
hysterical-1.gif
 

madam_orange

Pripravnik
25. jul 2007
388
0
16
oranžna cona
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:
na podel način se itak vse branite .... ne se zaj vun vlečt neke ...... kr priznajte da je tako

Ja res je, za razliko od vas, ki si vsak dogodek zapišete na rdeč papir in nam ko nas vidite najprej ustno predstavite potek dneva, nato nam date za vsak slučaj rdeči papir v roke, da vidmo da se ne zmišlujete in da niste ničesar izpustili potem se spije kavica ali sok, medtem vi razmišljate kako naj na najbolj nevsiljiv način uprašate po našem rdečem papirju, ko na koncu prijazno izdavite "Ljubica, kakšen je bil pa tvoj dan? Stavim da lepši od mojega!", mi pa se izgovorimo nekako takole: " Joj sej vem da te zanima moj rdeč papir, sam veš mi jih je zmankal sm mela samo še zelene, na zelene pa veš da nikol ne pišem, sej veš, ker so zeleni!" Nato pa vi vsi bogi, ker se vam iz ženske strani dogaja taka krivica, a kljub vsemu sprijaznjeni z resnico :"Ni problema ljubica, jst te čist razumem!"

Tipi ste res bogi!
hysterical-1.gif


Če kje zgleda pogovor na tak način ste pa COPATI velikosti 47! Če se ti zdi, da se ti ženska laže ali obratno morš met pa tok jajc da se s tam soočš.
cheer.gif
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
753
-10
16
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
mene zanima od kje imate zenske tooooliiiko domisljije... kako vam rata iz parih butastih nakljucih/informacij... splesti ven take dobre zgodbe... oz imeti ideje katere so skregane z logiko...
blah blah blah bruh kokodak

chill
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Em, a ni to ljubosumje? Al je to neki manj od tega?

Js mam eno paranoicno frendico (drgac je cukr sam ce bi js bla tip ne bi bla z njo) ki pa je res bolestno preplasena nad tem, da bi tip samo pogledu drugo. Js ne vem, a je tok nesigurna vase, ker drugac je ona lustna in pametna, ve da je vse to, ampak vseen take zganja...
Zvoni mu gsm. Klice ga kolegica s faksa, ko odlozi gsm, ona kuha zamero in je cist razkajfana se dva dni po tem, ker kao kaj majo njega za klicat druge punce...
Js sm po njej postala mal prevec paranoicna in si tud takoj napletem ksne zgodbice, tko da se zadne case raje mal manj druzim z njo, ker bi itak poslusala sam, da nimam nobenmu za zaupat, da so vsi isti kur.birji itd itd...

Sam ena zdrava mera ljubosumja pa tud more bit, je cist prijetno ko vids da partnerju ni cist vseen.
srce-1.gif
 

teckica

Zelenc'
14. nov 2007
9
0
1
hmmmm...ja hvala bogu da mamo ženske toooliiiko domišlije...kaj bi pa blo če bi se skoz samo lepo gledal,brez prepirčkov da bi bli vse "pošlihtano"... živ dolgčas.

NO druga plat tega pa je... al si se kdaj uprašov, zakaj je mogoče tko kot je...zakaj te punca/žena prec napade oz. obsodi?
Ponavad je problem glih pri vas "decih". No kar spomn se kdaj si jo nazadnej kam pelov? al pa da sta bila nekje pač skupaj,samedva in da sta se lahko u miru pogovarjala?
Potem je še vprašanje kolk si zaupata oz. ji zaupaš? Če te je pa kdaj dobila na kakšni laži, pol se pa sploh ne čudi da je tko...
Aja pa še za razmislit je kolk teb ta prjatlca/sodelovka pomen...

No na koncu dobiš ven en tak velik matematični rebus, ki ga lahko rešiš, s tem, da ji pač več zaupaš, da si ob prostem času z njo in ne skolegom/ico za šankom...

Še čist tretje možnost je ta, da si ti to vse skup mal napihnu in je to v resnici vidt čist drgač... po moje te ma ta TVOJA punca/žena ful rada in te ne bi zamenjala za nič na svetu.
Sam mogoče ti tega ne zna najbolj pokazat.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.665
503
113
41
povsod malo
Od nje prijateljica je videla mene kako sem kušnu prijateljico na ustnice za rojstni dan.
Ona je to čisto pozabila povedat in je povedala samo da sem jo kušnil....
Še isti večer sem spal na kavču
bonk.gif
zdej ji pa razlož, da si jo poljubil za rojstni dan edini.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik teckica pravi:
hmmmm...ja hvala bogu da mamo ženske toooliiiko domišlije...kaj bi pa blo če bi se skoz samo lepo gledal,brez prepirčkov da bi bli vse "pošlihtano"... živ dolgčas.

NO druga plat tega pa je... al si se kdaj uprašov, zakaj je mogoče tko kot je...zakaj te punca/žena prec napade oz. obsodi?
Ponavad je problem glih pri vas "decih". No kar spomn se kdaj si jo nazadnej kam pelov? al pa da sta bila nekje pač skupaj,samedva in da sta se lahko u miru pogovarjala?
Potem je še vprašanje kolk si zaupata oz. ji zaupaš? Če te je pa kdaj dobila na kakšni laži, pol se pa sploh ne čudi da je tko...
Aja pa še za razmislit je kolk teb ta prjatlca/sodelovka pomen...

No na koncu dobiš ven en tak velik matematični rebus, ki ga lahko rešiš, s tem, da ji pač več zaupaš, da si ob prostem času z njo in ne skolegom/ico za šankom...

Še čist tretje možnost je ta, da si ti to vse skup mal napihnu in je to v resnici vidt čist drgač... po moje te ma ta TVOJA punca/žena ful rada in te ne bi zamenjala za nič na svetu.
Sam mogoče ti tega ne zna najbolj pokazat.

zakaj bi a mogo on njo kam pelat in ne ona njega?
confused-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.205
2.440
113
v lokalni ostariji
opa ena tecnoba se je name spravla...

uf...

v glavnem: ne rabim jaz enih prepirov ker imam ze drugace dost "dinamike"... ampak sej jo peljem... na kaksn svinski sejem, kaksno telico pogledat... pa na njivice in travnike:)))

zaupanje je pa stvar dveh in ne enega... kaj pomaga ce en zaupa drug pa ne... oz najhuj je to, da zaupas pol dobis pa zaradi tega po "picki" (in potem potehtas: ali je bolje zamolcat pa upat da ne zve (ce zve si ga najebu) ali povedat da si biu na piru s prjatlom (npr) pa dobit po picki v vsakem primeru...) oz. povedat da si sodelavko peljal domov... pa zenska domisljija doda da si jo se kresnu...

no glede zadnjega se pa strinjam tudi z moske strani.. tud mi ne znamo vcasih vsega glih tocnu pokazat tako kot je a ne?