zenska domisljija

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.205
2.440
113
v lokalni ostariji
zdravo

mene zanima od kje imate zenske tooooliiiko domisljije... kako vam rata iz parih butastih nakljucih/informacij... splesti ven take dobre zgodbe... oz imeti ideje katere so skregane z logiko...

kako vam rata imeti take ideje...

primer: prides domov... punca /zena/ljubica te napade da si se kurbal... tebi nic jasno... ona te zaslisuje (oz obsoja) tebi se zmeraj nic jasno... a potem ugotovis da te je videla kako si sel s sodelavko/kolegico na malico... pustimo ob strani ljubosumje... mene bolj zanima kako vam rata takole "matematiko" uzgat...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
prvo rešimo slednje....

Težave doma ali si dobil ideje iz filma?
grin1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Če zadeva špila, navadno ni takih obsojanj, v primeru težav in ohlajanja veze, pa hitro pride do tega. Sicer so pa babe bolj ali manj usekane, druga resnica je tudi ta, da se zelo veliko ljudi "precej [censored] okoli" in punce to poslušajo, malo v glavi predelajo in že imajo sliko, da je pri njih enako...
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Jaz nimam nobenih idej, da se moj vlači okrog, niti ga nisem nikoli obtoževala za kaj takega. Priznam pa, da znam tudi sama plesti teorije zarote iz morda nekaj brezveznih naključij.
Pa tudi tipi nimate težav s pisanjem znastvene fantastike. Na primer zgodbice, ki jih znate praviti, samo zato da se izognete mirnemu zmenku in greste s kolegi gledat avte in viseti v lokale. Ali pa resnična zgodba izpred par let: srečal kolega za Bežigradom, sicer na popolnoma drugem koncu kjer živim in je btw krajevna skupnost z največ prebivalci v Ljubljani in me obtožil varanja, ker pač ta kolega nima kaj delat za Bežigradom
hysterical-1.gif


Pač stvar zaupanja in filinga, ki ti ga partner daje.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
itak vse teorije pridejo iz nezaupanja in bolečih preteklih dogodkov..drugeče ti ne pride na kraj pameti, da bi domišljijo vkljapljal.
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Iz limonad. Jose Carlito Sanchez de la Cruz Chiquita Vaquez se samo zamenja z Dejanom iz Velenja in situacija je tu.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Ti pa si na tekočem s temi imeni
shocked-1.gif


je pa res tako nekako... Sem imel podobne težave, sploh se nič ni dogajalo pa sem že bil napol obsojen. Pelji jo nekam pa bo problem rešen...
grin1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
sicer imam jaz tudi par hudih misli v glavi...a bom moral alterja odpret
grin1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Če imaš tako žensko, pol očitno nima pojma, kaj so temelji veze med moškim in žensko...škoda cajta za tako histerično babnico....lahko pa je tip res bolj jebiveter in dela bedarije...v tem primeru škoda izgube živcev in časa zanj.

BL: A ni brezveze izgubljat čas za nekoga, ki ti para živce in nisi srečen z njim?
stupid-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.205
2.440
113
v lokalni ostariji
hmm

pretekli dogodki... ampak ali ni tak da v nov odnos naj nebi nosil prtljage iz preteklosti... ker konc koncev ce zacnes misliti negativno vidis samo negativno... nikol nic pozitivnega... a ni tak?
 

sbor

Pripravnik
22. avg 2007
562
0
16
Je tak, samo če ni nekega zaupanja/varnosti, potem lahko ta preteklost slej ko prej spet pride nazaj. Sej veš - lahko je odpuščati, težje pozabljati. Malo bolj se ji posveti, da spet prava klima postane, pa bo rešeno. Pa za naraščaj se malo bolj zanimaj
smile-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ceprav, sam imam tudi izreden dar sklepanja, lahko iz nič ugotovim skoraj vse. V večini primerov kar vse drži.
grin1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.205
2.440
113
v lokalni ostariji
no mene zanima od kje domisljija kot taka... kako rata zenskam udart eno xyz matematiko...

no ja... nikol mi nau jasno...

ps: za narascaj se pa ornk zanimam.. .da b ga blo cimvec:)
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
tisto ni vec domisljija ampak gensko popačena logika. Od tod termin: "ženska logika"... ki je pač skregana z naravnimi zakoni, a jebat ga, zato pa je zanimivo. Ce tega neb blo, bi bil zivi dolgcajt. Verjem.
je pa motece ce je zenske logike prevec, to pa se strinjam.