Zdravstveno stanje Janeza Drnovška resno?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Lejte, dejstvo je da se gradivo za objavo že pripravlja. Kdaj bo objava pa se ne ve.

Ni pa 2x za reči da je (bila) njegova zadnja želja, da se ga pokoplje v ožjem krogu družine, brez medijskega pompa. Od tu je možnost, da to novico zaradi tega toliko časa zadržujejo pred objavo. To je moje razmišljanje.

Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
No jaz sem zdaj 100% prepričan da je res. Izvedel še od drugega vira, da se nekaj dogaja okoli tega (klicarjenja, dogovarjanja med različnimi pisarnami,...), nihče pa ne sme povedati nič uradnega.

Citat:
Uporabnik Rikolus pravi:
Upam, da ni to neslana šala.
10.gif


Jaz tudi.

[/QUOTE]

Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
glede na to, da trdiš da si 100% da je mrtu, pišeš čudne stvari

To so tvoje besede, jaz sem na začetku vprašal če še kdo ve kaj o tem in kasneje sem napisal da ostali viri pravijo da se okoli tega res nekaj dogaja, nihče pa ne reče točno kaj je.

si rahlo zmeden?
confused-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ja lej, pripravlja se. To vem.
Tisto da se res nekaj okoli tega dogaja sem pa tudi prepričan, nimam pa podatka da je že preminil.

Česa zdaj ne razumeš? Nikjer nisem rekel da je že umrl (ok razen v naslovu ki sem ga pa v zanosu malo nerodno napisal in bi moral dati vsaj še "?")
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
če nisi prepričan o nečem, ne piši da si 100% da je tako, potem pa, da upaš da je to res.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
joj no. Vem to kar sem napisal, plus to da je embargo na novice. Več sploh ne bom pisaril ker se že ponavljam. Preberi si višje ker sem napisal samo tisto kar sem izvedel. Ničesar si ne izmišljujem. Dodatna potrditev mi je tudi to, da namigi v enaki smeri ne prihajajo samo iz enega konca ampak zdaj že treh. Nihče pa točno ne reče kakšen je trenutni status.
Konec debate. Počakajmo na uradne podatke.

@Don_C: Nisem napisal da je 100% resničen podatek, jaz sem napisal da jaz ZASE 100% vem da se v tej smeri res nekaj dogaja. Preberi si še enkrat.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Bolnica je varovana kvečjemu zato, ker je v njej pomemben politik. Če sploh je dodatno varovana, kar pa je zopet rekla kazala informacija. Varovana je lahko tudi zato, ker bi temu politiku ostalo morda le še nekaj ur življenja in je potem pričakovati mirne komemoracije žalujočih državljanov pred objektom. Seveda je pri tem trebaskrbeti za varnost. S primernimi izjavami pa mora nastopiti tudi politika. Vsaj predsednik države, vlade in parlamenta.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
Saj nisem rekel da si kaj izmišljuješ! Samo sprašujem da bi kaj bolj direktnenga povedal ker siguno veš več kot pa pišel no bomo pa počakali na uradne stvari!
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Saj nisem rekel da si kaj izmišljuješ! Samo sprašujem da bi kaj bolj direktnenga povedal ker siguno veš več kot pa pišel no bomo pa počakali na uradne stvari!

Stvar je v tem da nič več ne smejo ali ne morejo povedati. To je vse kar vem.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Bolj neslane šale že dolgo nisem videla.

Spirit, kdo bo naslednji? Nadoškof Rode? Ivan Zidar? Mogoče pa Irena Grafenauer? Pa Janeza Janše tudi nismo videli danes, mogoče je pa tudi on umrl?
stupid-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
bo treba pocakat na uradno objavo, tisti ki nismo v neposredni blizini lahko zgolj ugibamo...
mater, kosovo... zdaj drnovsek....

jaz pa se niti ne morem spravit ucit, ko je tako "napet" dan
crazy1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Po čem sklepaš, da gre za neslano šalo. O tem bomo lahko govorili šele jutri. In hvala Spiritu, da je delil informacijo z nami.

Je pa s temi stvarmi tako, da danes te imajo za bedaka, jutri pa že za heroja.

Upam, da je JD še živ oziroma, da je njegovo zdravstveno stanje stabilno, razumeti je pa tudi javne medije, ki si kaj takega (objava govoric) ne morejo privoščiti, čeprav marsikaj vedo, dokler zadeva ni formalno objavljena.


Roko na srce, ko sem pa zadnjič videl našega Janeza, je pa res izgledal izredno slabo in ne bi bil presenečen, če bi se njegov boj s smrtjo zaključil.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Roko na srce, ko sem pa zadnjič videl našega Janeza, je pa res izgledal izredno slabo in ne bi bil presenečen, če bi se njegov boj s smrtjo zaključil.

Tudi meni se zdi novica precej verjetna, saj JD že kar nekaj časa že na zunaj izgleda kot živ mrtvec, okostnjak. Pa tudi odmaknil se je iz javnosti, še preden je predal funkcijo predsednika države Danilu Turku, ga je bilo redko zaslediti v medijih.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
Sam sem pred časom govoril z enim zdravnikom, ki mi je že tedaj rekle da je zelo bolan in zmignil z glavo to je kak mesec nazaj! Je pa res da kjer je dim je tudi ogenj!
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Saj nisem rekel da si kaj izmišljuješ! Samo sprašujem da bi kaj bolj direktnenga povedal ker siguno veš več kot pa pišel no bomo pa počakali na uradne stvari!

Stvar je v tem da nič več ne smejo ali ne morejo povedati. To je vse kar vem.

Ta topic je treba zaklenit in izbrisat, povsem možno da je človek zbolel in je v bolnici, lahko pa da je od tam nekdo spustil "informacijo" da je mrtev....

Glede na to da je že 4 strani nekega natolcevanja..... lock up please.
bonk.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Prej ali slej vsak umre, samo dovolj časa je treba čakati.

In ne vidim razloga, zakaj bi z objavo čakali v nedogled. Človek ni več strateškega pomena za državo - v bistvu to že več kot leto to ni bil, četudi je zasedal formalno funkcijo.

Če bi bilo res, bi se o tem že davno govorilo po medijih. Če ne uradno, pa neuradno. Novinarji imajo v vseh pomembnejših bajtah po najmanj 5 neodvisnih informatorjev (osebkov, ki ne vedo drug za drugega), ki takoj letijo na telefone in obveščajo medije.
stupid-1.gif


Aja, vseeno mi je, če se me čez nekaj minut proglasi za osla, ker bo pa morebiti revež res umrl. Tako javno vnaprejšnje pokopavanje ljudi mi gre na bruhanje. Mislim, da njegovim svojcem, prijateljem in sodelavcem tudi. Če si Človek, tega ne delaš in konec.

BTW - Se strinjam z Blackjacom. Tema je bila zrela za zaklep že pred najmanj 5imi urami.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
mater, kosovo... zdaj drnovsek....
:

Ce je res ga je skoda-skoda je tudi,da ni docakal samostojnosti Kosova saj je precej truda v to vlozil ze pred leti
roza.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
zato pa pocakajmo do kakrsnega koli uradnega sporocila...


... do takrat pa naj bo odprto. nekateri radi spekulirajo, in ne vidim razloga zakaj nebi...
problem je v naslovu topica!
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
problem je v naslovu topica!

Ja to priznam glede naslova, sem že malo višje rekel da nebi smel tako štorasto napisat naslova - kar pa ni bilo namenoma.

Sicer pa, tudi za Papeža se je prvi dan pol dneva govorilo da je že umrl, potem je pa umiral še 2 dneva.


EDIT:
@kozarec: krava.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.