Zdravstveno stanje Janeza Drnovška resno?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Pol pa dejmo špekulirati še o zdravju Franceta Bučarja.

Ta se tud ne drži več mlado.

Kaj mislite - je še ali ga je matilda že pobrala?

Pa un velikonja mi tudi ne zgleda pretirano zdravo?

Aja - kako to, da Peterleta ni nikjer videti?

(
stupid-1.gif
)
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Moderatorji naj spremenijo naslov raje v " Zdravstveno stanje bivšega predsednika Drnovška resno?"
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
spirit, daj edit naredi v prvem postu, pa spremeni naslov
smile-1.gif

Popravljeno. Nisem vedel da se to še da popravit. Nekaj časa nazaj vem da sem poskušak spremenit naslov teme pa ni šlo.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ti resnično nisi gladka. Koliko agresije je v tebi? Daj spusti se na realna tla pa ne obtožuj v tri dni. Če to delaš svojim sorodnikom/partnerju, ti kar. Ne seri pa mi s takim cinizmom in ne polagaj mi svojih stavkov na moj jezik. OK?
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Kljub vsemu, kar boš zbljuval name, jaz živih ljudi ne pokopavam.

Ti pač.

Naj narod sam presodi, kdo je bolj gladek.

(Namesto pogrebništva, raje ponovi osnove uporabe foruma in za hec preveri, na koga sem replicirala. Preden boš lajal o nekem "polaganju besed v usta".).
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Tudi jaz nikogar ne pokopavam. Če si pa perfekcionist ki se v zanosu nikoli ne zmoti pri pisanju, potem pa ala ti vera.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Saj nam je spirit dal samo eno informacijo, ki jo je slišal in verjetno od osebe ki je kredibilna! O tem zakaj mediji o tem ne poročajo neformalno pa bi rekle da je to zelo občutljiva novica in mislim da si je nek medij ne more privoščiti z objavo!
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
če ni nič uradnega se naj zbriše topic.

Mislim kaj če bi vas nekdo razglasil za mrtvega ???

kriza.press

HEhe, cool, bi oropal banko pa bi imel alibi.... Kje ste bili v času ropa?? 6 feet under, stupeeed
hysterical-1.gif


BTW, lokalne čenče so že marsikoga živega spravile pod rušo... Reveži pa pač s kako zlomljeno roko al pa prehladom doma. Tudi zato ne glede na senzacionalnost novice, raje preverim čim več neodvisnih virov. Neuradno pa pač ni uradno torej je ravno pravo za objavo na 24urpikakom
evil.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
še ni dovolj neuradno za 24kur ker majo čisto druge stvari dans tam!

Zih je Britney spet kihnla pa so objavli ekskluzivo z bacili
aplauz.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Kake so tvoje informacije, ali so točne ali netočne, drži samo eno. Dobil si informacijo in verjetno ti je bilo rečeno, da jo zadrži zase. To predvidevam zato, ker navajaš "da ne smeš izdati vira". Torej, veš nekaj pa ne poveš....
Bistvo je, da si p.i.c.h.k.a, ker si izdal tvoj vir že samo s tem natolcevanjem.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.