Zdravstveno stanje Janeza Drnovška resno?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
No še preden grem spat za lahko noč, še tebi repliciram.

Dobil sem info, dobil sem drugo info. Kaj, še od tretjega človeka sem dobil podobno info. Noben mi ni rekel naj zadržim zase, prvi vir sem celo vprašal če lahko to napišem na forum, pa mi je rekel da lahko. Ampak iz meni osebno logičnih in raje preventivnih ukrepov sem raje rekel da ne povem od kje mi ta podatek. Itak je pa Slovenija dovolj majhna da bi vsak od vas mogoče lahko celo poznal nekoga ki je zaposlen v recimo bolnici, mediju ali pa celo v javni upravi, in bi vam lahko povedal da je nekaj res v zvezi s tem.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Lahko pa da ga je vir stestiral in naredil načrtno osla iz njega.
grin1.gif

Govoriš iz lastnih izkušenj? No ja, smo vsi javno videli kako je Grisbi delala osla iz tebe. Potem je vse jasno od kje ti izkušnje.

Drugače pa se ponavljam, ni bil samo en vir. Pika in konec debate. Če ne znaš brat si si pa sam kriv.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Lahko pa da ga je vir stestiral in naredil načrtno osla iz njega.
grin1.gif

Govoriš iz lastnih izkušenj? No ja, smo vsi javno videli kako je Grisbi delala osla iz tebe. Potem je vse jasno od kje ti izkušnje.

Drugače pa se ponavljam, ni bil samo en vir. Pika in konec debate. Če ne znaš brat si si pa sam kriv.

Toliko virov in nič v medijih? to je čudno.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Špirit bi se rad samo pohvalil, da ima znance na visokih položajih in s tem dostop do ekskluzivnih novic, no.
smirk-1.gif

Vi ga pa tkole zajebavate...
tongue-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ne vem zakaj skoz Grisbi omenjaš. Ona je čist fejst ženska (
roza.gif


Mi te je pa še zmeraj malo žal, ker te je tvoja tako grdo prevarala.
priden.gif


Zdaj pa dost o bivših.
wink-1.gif



ON: Upam, da je Drni še živ (
roza.gif
) , pa ne zato, da bi špirit osel izpadel.
 
Nazadnje urejeno:

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik ynos pravi:ON: Upam, da je Drni še živ (
roza.gif
) , pa ne zato, da bi špirit osel izpadel.
Krat-2!

Okej, res je, da je zdravstveno stanje J.D. resno - in to že lep čas - česar pravzaprav ni težko spregledati. Pa vendar mislim, da je objavljanje tovrstnih informacij vkolikor niso preverjene, rahlo neprimerno! Pokažite no malo spoštovanja...
 
Nazadnje urejeno:

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
btw.. kaj mu sploh je, da izgleda tako svoh? pac je bolan.. ampak kaj tocno je z njem?
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Točno tako. Dajte človeku mir zadnje dni življenja. Ko berem to temo se počutim, kot da bi padel v morbidni reality show, ki izkazuje patetično raven človeške morale.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Pol pa dejmo špekulirati še o zdravju Franceta Bučarja.

Ta se tud ne drži več mlado.

Kaj mislite - je še ali ga je matilda že pobrala?

Pa un velikonja mi tudi ne zgleda pretirano zdravo?

Aja - kako to, da Peterleta ni nikjer videti?

(
stupid-1.gif
)

Tečna si tak, da si želim da bi bil ded mrtev (ne me narobe razumet), da bi končno utihnila.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Tudi če bi ti napisala, da imajo v Mercu dobro liziko, bi bila tečna.
Kozarec je pač po defaultu tečen, pa je popolnoma vseeno, kaj napiše.


@tiste, ki ne razumejo problema odpiranja takih tem

Čim kdo težko zboli, ljudje začno ugibat če (in kdaj) se bo kdo stegnil.
Ni ravno prijetno, če si ti tisti, o katerem se tako gostilniško ugiba, če si oz. kdaj boš odšel.

Zato se tega (še posebej javno) ne dela.

Po bontonu.

Po etiki.

Če vas tega že doma ni nihče naučil.

Je pa res, da smo v svobodni državi, in vsak lahko sam izbira, kam se bo razporedil (med tračarske Mrhovinarje ali med Ljudi).

@spirit - Če slučajno nisi imel prav, vedi, da bodo ljudje informacije iz tvojih rok nehali jemati resno. Ne grozim ti, ampak tako je pač to. In že zato se takih reči ne splača nepremišljeno pisarit.
 

xaxid

Pripravnik
22. avg 2007
576
0
16
jaz sem včeraj tudi iz dveh virov slišal za tak info, pri čemer so mi vsi navedeni povedali, da potrditve te informacije ni. zato te informacije nisem objavil. in jo tudi noben normalen medij ne bo. špekulacije o smrti, dokler ni uradne potrditve se mi zdijo pod nivojem. na način "rekla kazala" se piše o drugih temah (npr. sta Urška in Janez zaročena), ne pa o smrti človeka.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Pa dobro no, potem pa naj se ta tema izbriše že
rolleyes-1.gif

Drugič bom pa raje zase zadržal. Mi je šola
smirk-1.gif


Sami moralisti in svetniki.press
rolleyes-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
iz nekih virov sem zvedel da je mati spirit umrla. Ni pa 100%

dej preveri.

kako se ti to zdi?
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Neumno, in neumna primerjava. Eno je če poveš nekaj o nekom ki ga ne poznaš in je javna osebnost, drugo je pa to da rečeš nekaj o nekom ki ga poznaš.
Drnovšek je samovoljno šel v javnost in je vedel da bodo prihajale ven take in drugačne novice in isto njegova familija.

Virov pa ne bom izdajal tako kot ga tudi druge dva alterjevca nista navedla. Ampak vi se pač obešate name ker vam to paše. Sploh pa tebi Diablo ko že dolgo nisi dobil, niti od obupane alterjevke ne...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
No hard feelings, ampak prav tako neumno je špekulirati o smrti nekdanjega predsednika. S tvojega vidika mogoče ne.., kaj pa z vidika njegovih sorodnikov, kolegov, znancev... ?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Tudi jaz sem včeraj slišal (od drugih virov), da je menda včeraj (torej v nedeljo) Drnovšek umrl in da šele danes nameravajo objaviti.
 
Nazadnje urejeno:

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Že cela noč je okoli in vse je tiho, če je to kar viri pravijo res je prav ironično. Kaj imajo od zavlačevanja.

Po drugi strani pa dvomim da bi v naši državi takšna informacija zdržala cel dan in noč neobjavljena uradno.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.