Zdravi obroki

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Sm mela MyDiet okus banana napitek ja. Še iz časov, predn sm sploh karkol vedla o beljakovinah pa sestavi, potem je pa letel v kanto, da je blo veselje. Naslednjič, ko mi ga je prodajalka hotla poturit, sem jo sred DM-a skor nadrla, da je to zavajanje potrošnikov in naj si pogleda sestavo raje, pa naj bo pol pametna. Se je skrila kot miška.
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Da ne odpiram nove teme...

Zanima me naslednje:

1. Ali jeste kdaj nadomestke obrokov? Recimo Bicentury napitke, piškotke... Ali pa MyDiet beljakovinske napitke? Pa HyPro ipd zadeve....
2. Zanima me, ali so bonboni Dextro energy primerni za osebo, ki bi rada shujšala? (Ne veliko, za ene 3kg) Menda te bonboni povečujejo apetit, tako sem slišala... Pri sebi sicer tega učinka ne opazim, ampak vseeno.

super izdelki mydiet, so polni cukra
hysterical-1.gif
sam stran od tega sranja

ravnokar pogledal sestavo BELJAKOVINSKEGA napitka ( za 100g praška): 11g beljkovin, 75g (!!!!!!!!!!!) ogljikovih hidratov in 3g maščob
bonk.gif

Samo 100g praška pomeni več litrov napitka ali?
confused-1.gif


sepravi 75g OH : 20 (deci recimo)

Popravi me če nimam prav.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
mešaš pač kakor ti paše. v vsakem primeru, ima ta beljakovinski napitek, 7x več hidratov kot beljakovin
bonk.gif


to je tko, kot da bi ti govoru da maš ferrarija, v resnici maš pa samo zastavo od ferrarija v avtu
bonk.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
Recimo, ta napitek bi bil dober za maso.
grin1.gif

...pa še to verjetno ne, lahko da so so teli hidrati enostavni sladkorji-saharoza,fruktoza ipd. Me prav zanima če pod sestavinami piše kaj predstavljajo telih OH-ji.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Saj sem dodal ta smešek
grin1.gif
, da ni treba vzeti resno. OH-ji so pa zagotovo enostavni in ne kompleksni.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
mešaš pač kakor ti paše. v vsakem primeru, ima ta beljakovinski napitek, 7x več hidratov kot beljakovin
bonk.gif


to je tko, kot da bi ti govoru da maš ferrarija, v resnici maš pa samo zastavo od ferrarija v avtu
bonk.gif

Samo je pa spet tak s temi napisi kok ma česa. Nonstop smo s kolegi kupovali te light hrenovke, ki na bi imele
približno 70% vsega manj, pa pikola, jaz nisem čutil razlike. Zelo dobra, taka "polna", in mi ni šlo v glavo kako je lahko light.
Pol pa je lepega dne kolega poslal v LJ na nevem kateri inštitut, dal vse zmerit... Bullšit, samo črevo je bilo ala "pravo"
vse ostalo isto. Svinjarija & okoli prenašanje!

Treba bit pozoren, to kaj piše tut ni vedno popolnoma res. Al pa majo za kak izdelek 100g vsebuje, pol pa komplet
vse zaokroženo navzdol, al pa je tabela pripravljena za 200g, pa dajo 100g, kdo jih bo dobil? Nihče. Tiste hrenovke
light se še zdaj prodajajo.