Zaviranje z menjalnikom (prestavami)

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Zakaj ste pa olje menjali
grin1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.386
5.897
113
pri taščici
Nic ne streljamo.
Trenutno imam 112kkm, spredaj in zadaj so prva vgradnja ploscica, kar se vidi po vdarjenem datumu izdelave ki se ujema z letnikom avta.
Ce se bodo se naprej tako pocasi obrabljale bodo zagotovo do 150. Pri 100 so bile vzete ven in spucane ter "namazane", ker mehanik na pooblascenem ni verjel da so se original.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.386
5.897
113
pri taščici
Eni ste res doktorji motoroznanstva. Bencin hladi motor. Bravo. Voda je pa zato da laufa.
Ker so vam motorji vesoljska tehnika se preselite na bicikel ki na dinamo poganja svetilko. Ce po klancu navzdol ne poganjas pedal, se luc ugasne, kajne?
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Jaz sn mel na nemškem taksiju +890k km, se prve diske s paknami, sklopko, izpuh, katalizator, amortizerje.


Menjali smo samo olje, ene dva krat.


Kake eni streljate.

Če ti neznaš voziti ali pa voziš jajca je tvoj problem, sploh me pa ne zanima a verjameš ali ne. Pač sem umirjen voznik ki zna predvidevati, tako da spustim gas že ko 3 avto pred mano zavira in z zadostno varnostno razdaljo mi sploh ni treba uporabljati zavore. Sklopka je pa prva ker je avto itak nepremičnina, verjetno se sploh nikoli nebo "znucala"
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Jaz sn mel na nemškem taksiju +890k km, se prve diske s paknami, sklopko, izpuh, katalizator, amortizerje.


Menjali smo samo olje, ene dva krat.


Kake eni streljate.

Če ti neznaš voziti ali pa voziš jajca je tvoj problem, sploh me pa ne zanima a verjameš ali ne. Pač sem umirjen voznik ki zna predvidevati, tako da spustim gas že ko 3 avto pred mano zavira in z zadostno varnostno razdaljo mi sploh ni treba uporabljati zavore. Sklopka je pa prva ker je avto itak nepremičnina, verjetno se sploh nikoli nebo "znucala"
grin1.gif

Ja, samo 260k km s prvimi ploščicami, ta ne da je lovska, ta je že športno lovska.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.534
9.222
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Jaz sn mel na nemškem taksiju +890k km, se prve diske s paknami, sklopko, izpuh, katalizator, amortizerje.


Menjali smo samo olje, ene dva krat.


Kake eni streljate.

Če ti neznaš voziti ali pa voziš jajca je tvoj problem, sploh me pa ne zanima a verjameš ali ne. Pač sem umirjen voznik ki zna predvidevati, tako da spustim gas že ko 3 avto pred mano zavira in z zadostno varnostno razdaljo mi sploh ni treba uporabljati zavore. Sklopka je pa prva ker je avto itak nepremičnina, verjetno se sploh nikoli nebo "znucala"
grin1.gif

Ja, samo 260k km s prvimi ploščicami, ta ne da je lovska, ta je že športno lovska.
Ahm... Če ne znaš vozit, ti nismo mi krivi.
Aja, itak je treba na Alterju imet vsaj 200+ (bolje 300+) KM, furat po avtocesti vsaj 178 sicer si premična ovira, pa ponoči čez naselja vsaj 100, sicer si deb.il, kateri izgublja čas.
aplauz.gif