Zavarovanje...

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
253
113
no sej smo zrihtal... tist odkup skode - če to mislite, to, da ne izgubiš bonusa - to je pri Adriaticu možno le v kasko paketu...

Malus se pa baje po 3 letih pozabi, in potem lahko spet pri isti zavarovalnici nadaljuješ z nule...
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Še vedno velja, da greš lahko iz ene na drugo zavarovalnico, samo mahati s staro polico se ne sme, ker drugače se dogodi napisano. Triglav ni nič kaj bolj popustljiv. Vsako izjavo o neškodnem dogajanju vsi preverjajo in potem seveda zahtevajo doplačilo.

Več pa na: http://www.zavarovanje.org kdor želi.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Razen, če poznaš kakšnega dobrega zavarovalniškega agenta...
wink-1.gif

Tako je
smirk-1.gif


Drugače pa ima ZM od začetka tega tedna celo 55% bonifikacijo na AO in AO+, seveda če si prej imel 50% bonus. Ampak Generali je kljub temu z vsemi marketinškimi popusti ki jih ima, še zmeraj najcenejši (dokler se nič ne zgodi
evil.gif
)

Jaz sem kr pri generalih pristal, obvezno + delni kasko divjad, svetlobna telesa in stekla... 9x59,05€ je prišlo vse skupaj za 1.8 115KM
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Zavarovalnice niso več Rdeči križ, je potrebno pogledati v splošne pogoje dotične kaj so napisali o neplačilu in jamstvu tedaj.
Načeloma zavarovanja zaradi neplačila (pod pogojem, da je bil plačan vsaj prvi obrok) ne morejo skenslati in da ne bi prej na veliko pošiljali opominov in obvestil. Obveznega zavarovanja pa sploh ne, kot je nekdo že napisal.

Tako da hitro poplačati obroke in se prijazno smehljati.
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Hvala za odgovor....se mi je čudno zdelo, da v kolikor imaš zavarovalno polico, le ta ne bi bila veljavna!