zavarovanje svetlobnih teles za avto, delni kasko

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
To ni res, jaz sem že slišal, da je bivši.


Samo kaj, ko ga lahko kmalu vidiš pri drugi zavarovalnici.
bonk.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
No ja, če sem iskren ga jaz tudi poznam... So ga zaradi kraje vrgli iz zavarovalnice, sedaj pa je v agenciji?!
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.802
4.303
113
Največkrat so agentje leteli iz službe zaradi kakšne kraje oz nespoštovanja pogojev poslovanja in kakšnih mutenj, redko kdaj pa je šla zadeva toliko daleč da bi se mu odvzela licenca, razen če so bila taka oškodovanja da je bila vpletena policija in kakšna tožba.

Vidim da "lumpi" kar lepo krožijo naokrog, ne toliko med zavarovalnicami kot agencijami in enkrat dela tukaj, ko spet kej zajebe se drugje utiri in prodaja svojo zgodbo kako so ga nategnili, ko pa se malo pozanimaš vidiš da skače sem in tja in proba povsod prodat
svoje izkušnje in stranke, takih se izogibamo, saj so vedno samo težave z njimi in si celo kvariš ugled...

Zadeve se tudi na tem področju urejao, saj je AZN odkar imajo novega direktorja, kar konkretno lomasti po trgu in preverja poslovanje zavarovalnic in agencij, našli so veliko kršitev, takih resnih zaradi katerih so odvzeli licence agencijam in cel kup administrativnih,
ki morajo biti samo zato da zadovoljijo birokracijo (217. člen).
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
No ja, če sem iskren ga jaz tudi poznam... So ga zaradi kraje vrgli iz zavarovalnice, sedaj pa je v agenciji?!


lahko poveste kdo je (lahko na zs)? ali vsaj to: je aktiven na tem forumu? jaz sem nekaj plačeval, pa se mi ne izide nikakor končni znesek.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Kolikor vem, ga ni tu gor. Nazadnje je bil zaposlen na agenciji, ki ima prostore na Vodnikovi, pri obvoznici.