Zastopnik Hobby počitniških prikolic Hobby - Freedom center Celje in vaše izkušnje z njimi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.709
113
To si tukaj že x-krat napisal. Jaz te točno razumem

To si tukaj že x-krat napisal. Jaz te točno razumem, kaj hočeš doseči in za kaj se boriš.
Ta tema je na prvi strani google ob iskanju freedom center. Svoje si naredil.
S tem, da tukaj obujaš 10 različnih tem, le izgubljaš svoj čas in še dodatno živciraš samo sebe, zraven pa še vse nas. Ker si že vse napisal.

In to, da se nekdo ne odloči za pravdanje in ti misliš, da podpira nategovanje: no, tukaj si pa orenk ustrelil mimo.

Pa še en nasvet: verjetno si se ga sicer že naučil in drago plačal: tudi če kupuješ novo stvar, se jo PRED prevzemom temeljito preveri. Počeno streho, bi verjetno lahko videl, ravno tako cenejši akumulator. Pač si bil sucker. Get over it in upam, da boš res kaj iztožil od nateguna, ne le sodbo za na zid.
Počena streha na prikolici je lahko prekleto skrita.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.709
113
Ja samo tebe, jella in co. pa zaradi kitajca ne bo mogel več nategnit. Če bi vsak že v šrartu rekel da se ne splača ukvarjat s tem, kdo bi pa potem ustavil take goljufe?
Priznam meni se tudi nebi dal, sam dobro da so taki ki se jim da.
Meni je fascinantno, da tip še kar posluje in uspe nategnit nove in nove ljudi. Kot sem že enkrat napisal, tam ne kupim niti vijaka. Ko sva z ženo iskala prikolo pred leti, je bla v igri tudi nova....po samo petih minutah nabijanja sva se obrnila in šla.
Da o Campletkah ne govorim.
Zadnjič, ko sem v Caravanu iskal en kos za moj AD, sem srečal tipa, ki je iskal eno kljukico za vrata omare za Hobby, pa mu je razložila, da za Hobby ne držijo. Je rekel, da raj zažge prikolico, kot da še kdaj kaj kupi pri temu tipu. No sem mu dal link do trgovine v Nemčiji, kjer se zmeniš brez težav, plačaš in dobiš domov.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.019
771
113
Ne me narobe razumet. Kaj dobiš pri Hobby-ju več, kot le račun x2 napram Adrii, ki je tako ali tako v špici? Pa je pri nas, pa če ponesreči razbiješ okno ali kaj podobnega, kupiš, zamenjaš, rešiš.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne me narobe razumet. Kaj dobiš pri Hobby-ju več, kot le račun x2 napram Adrii, ki je tako ali tako v špici? Pa je pri nas, pa če ponesreči razbiješ okno ali kaj podobnega, kupiš, zamenjaš, rešiš.
Priznam, da že kako leto nisem gledal cen Adria VS Hobby, ampak večinoma sta za primerljive modele kar tam-tam.

Drugače pa pri avtodomih, so Hobbyaši en tak čisto poseben folk - zaljubljeni v Hobby do konca.

Ich bin Bobby und bumsen ist mein Hobby. :valjamse:
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ne me narobe razumet. Kaj dobiš pri Hobby-ju več, kot le račun x2 napram Adrii, ki je tako ali tako v špici? Pa je pri nas, pa če ponesreči razbiješ okno ali kaj podobnega, kupiš, zamenjaš, rešiš.
Pri prikolicah Adria ni glih nek presežek.
Naj bi bil višji cenovni rang boljši, ampak izkušnje drugih kažejo da ne.
Za primerljivo ceno dobiš Weinsberg, ki je sicer nizkocenovni del skupine Knaus Tabbert, je vseeno mogoče za odtenek boljša.
Hobby: starejše prikolice so zelo kvalitetne, počasi že postajajo stare. Novejše kolikor vem tudi ne preveč.
 

kitajc

Pripravnik
6. mar 2019
26
29
13
Ne me narobe razumet. Kaj dobiš pri Hobby-ju več, kot le račun x2 napram Adrii, ki je tako ali tako v špici? Pa je pri nas, pa če ponesreči razbiješ okno ali kaj podobnega, kupiš, zamenjaš, rešiš.
Lastnik Freedom centra Puncer Boris Celje je nepošten tudi z rezervnimi deli kot so naročena in plačana okna za HOBBY. Za naročilo NOVEGA okna zahteva predplačilo . Po več mesecih s prošnjami, pa namesto dobave NOVEGA plačanega okna noče vrniti denarja temveč zadevo rešuje kar z menjavo iz drugih prikolic, ki so slučajno na parkirišču.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.782
6.067
113
Čakte malo, kaj te okne, panti pa take stvari, kaj to se naroča iz kakega drugega planeta, da tale opevani Puncer šraufa kar iz obstoječih prikolic? Dobro, tudi če to dela in če dobiš tako okno iz nove prikole ne vidim problema. Verjetno on potem prikolice brez okna ne more prodat, ali?
Vsled vsemu temu imam občutek da so rezervni deli sila težko dobavljivi. Ker če nebi bili, spet dvomim, da je tale Boris tak velik debil da dejansko nebi naročil materiala, zato da lahko iz salonskih prikol jemlje rezervne dele.
Na koncu pa malo nevoščljivo... Imamo Andrijo ... mi pač hočemo biti fensy šmensi, ker je Hobby tako lejp, nje...
Moj svak, je eno leto pripeljal Adrijo iz kempa, ki jo drugače pušča doli pri kockastih, in so mu domov prišli zamenjat vse potrebno, od zlomljene okne do luči in ostalih malenkosti, brez enega samega problema in kančka slabe volje. Samo v poduk.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jao no.
Okna za prikolice in avtodome izdelujeta dve max. tri tovarne za vse. Dobavljiva so v dveh dneh (max. en teden za kako eksotično velikost) kamorkoli v Sloveniji.
Da greš okno montirat iz nove/stare prikolice, da rešiš reklamacijo si DEBIL prve klase!

Kogar več zanima www.Frankana.de www.reimo.de pa še več se jih najde. daytona iz Maribora (Miklavž) dobavi v par dneh vse iz teh katalogov po praktično isti ceni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi

damo

Fizikalc
4. sep 2007
989
135
43
Za okno bi se morda lahko zmenil tudi v Plastoform Blanca pri Sevnici. Delajo za Adrijo, morda tudi še za druge.
 

kitajc

Pripravnik
6. mar 2019
26
29
13
SPOROČAM : Nekdanji !!!!! zastopnik za počitniška vozila FREEDOM CENTER CELJE - Hobby s direktorjem Puncer Borisom in podjetjem TB d.o.o. je pravnomočno izgubilo zgoraj večkrat navedeno sodbo, ki je odločila, da je dolžno povrniti vse naše stroške od nakupa februarja 2014 pa do leta 2020 s sodnimi obresti, ter prav tako tudi vse sodne stroške . Proti podjetju in direktorju poteka na kazenskem oddelku v Celju poteka že uvedena preiskava poslovne goljufije .S to objavo vas seznanjam, da se je potrebno za svojo pravico boriti, saj bomo le tako , če nas bo seveda več takih VZTRAJNIH ! dosegli, da onemogočimo GOLJUFIVA DEJANJA nekaterih, ki si mislijo, da lahko v državi, kjer vse poteka zelo počasi počnejo kar hočejo .
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
Čestitam.

Od vseh bojevnikov sta najmočnejša dva - čas in potrpljenje. (Tolstoj)
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Ja zaenkrat si tožbo dobil ampak do denarja je pa vrjetno še dolga pot, če bo sploh kaj ostalo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
SPOROČAM : Nekdanji !!!!! zastopnik za počitniška vozila FREEDOM CENTER CELJE - Hobby s direktorjem Puncer Borisom in podjetjem TB d.o.o. je pravnomočno izgubilo zgoraj večkrat navedeno sodbo, ki je odločila, da je dolžno povrniti vse naše stroške od nakupa februarja 2014 pa do leta 2020 s sodnimi obresti, ter prav tako tudi vse sodne stroške . Proti podjetju in direktorju poteka na kazenskem oddelku v Celju poteka že uvedena preiskava poslovne goljufije .S to objavo vas seznanjam, da se je potrebno za svojo pravico boriti, saj bomo le tako , če nas bo seveda več takih VZTRAJNIH ! dosegli, da onemogočimo GOLJUFIVA DEJANJA nekaterih, ki si mislijo, da lahko v državi, kjer vse poteka zelo počasi počnejo kar hočejo .

ja res, cestitke za vztrajnost! kok dolgo se je tole vleklo?

ima pa mok prehodnik verjetno prav... denar bo verjetno moral lastnik sam izplacati... v d.o.o. ni vec dost ostalo, ce sploh kaj... tko da bos verjetno moral se v civilno tozbo?
 

kitajc

Pripravnik
6. mar 2019
26
29
13
Ko smo dobili prvo stopensko tožbo smo na sodišču prosili za začasno odredbo za zavarovanje naše terjatve. sodišče nam je ugodilo in jo tudi izdalo. Podjetje Borisa Puncerja nima nič- vse ima pod hipotekami, razen dveh prikolic registriranih na njegovo podjetje na katere smo se seveda usedli. Na to se je pritožil, a izgubil tako, da je moral kriti tudi te naše stroške. Sodišče je ugotovilo, da podjetje Puncer Borisa TB do.o.o - Fredom center finančno ni sposobno izplačati svoje obveznosti do nas.
Na začetku spora leta 2015, ko še nismo vložili tožbe smo ga s poravnavami zahtevali slabih 17.000 €. Po izgubljeni tožbi Puncerja na višjem sodišču leta 2020 je njegov dolg narasel na skoraj 48.000 €.