Zastopnik Hobby počitniških prikolic Hobby - Freedom center Celje in vaše izkušnje z njimi

kitajc

Pripravnik
6. mar 2019
26
29
13
Rajši jo na roke zvlečem peš iz Nemčije, kot pa dam en sam euro temu bedaku. Mi ni jasno, kako lahko sploh kaj proda.

Mi je strešno okno odneslo, itak na Hobby klasika brez žaganja strehe ne paše. A misliš, da je hotu naročit novo okno.... Zabrusu mi je u telefon, da nej se tam oglasim s prikolo, pa bova pogledala....

V dvajsetih minutah sem se z Nemcem po mailu zmenil, prek paypala plačal. Ko sem prišel z dopusta je blo okno oziroma kos okna doma. Kot rečeno, mi ni jasno, kako lohk kej proda.
Nam poleg vsega dolguje tudi okno prikolice
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Nam poleg vsega dolguje tudi okno prikolice
Men ni jasno, kako tak nategun vsak let nategne novo garnituro ljudi. Ko sva z mojo hotla tam kupit rabljeno prikolo se je tko obnašal, da sem se po petih minutah obrnil in šel.
Pomoje najboljš, da zapraviš še jurja, da mu en pošten prešteje nazegunska rebra.
 

kitajc

Pripravnik
6. mar 2019
26
29
13
Rajši jo na roke zvlečem peš iz Nemčije, kot pa dam en sam euro temu bedaku. Mi ni jasno, kako lahko sploh kaj proda.

Mi je strešno okno odneslo, itak na Hobby klasika brez žaganja strehe ne paše. A misliš, da je hotu naročit novo okno.... Zabrusu mi je u telefon, da nej se tam oglasim s prikolo, pa bova pogledala....

V dvajsetih minutah sem se z Nemcem po mailu zmenil, prek paypala plačal. Ko sem prišel z dopusta je blo okno oziroma kos okna doma. Kot rečeno, mi ni jasno, kako lohk kej proda.
Nam Puncer Boris in njegovo podjetje poleg vsega dolguje tudi okno prikolice Hobby.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
A ni Hobby resna firma? Kako da sodelujejo s takim nategunom?
Nisem čist zihr. Pred kakšnim mesecem so imeli (ravno taista firma iz Celja) v ljubljanskem Cityparku razstavljeni dve prikoli malo višjega cenovnega ranga (preko 20.000€).
Tako šalabajzersko kot je to skupaj zmetano (sploh zunaj), je bil lahko samo Yugo ali kaka Lada 40 let nazaj. Še moja prastara Adria (IMV pravzaprav) je bolj natančno sestavljena, pa vemo kako so včasih po JUS-u delali.
Pa včasih so bile Hobby pojem kvalitete, veliko se jih (pre)proda tudi rabljenih (tam nekje od letnika 1998 do cca. 2007).
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
jaz sem leta hodil okoli hobbya in sanjal..se sicer ne spoznam, videl jih zadnjič v btc, na sejmih na GR, ampak po tem kar tukaj berem..sigurno nikoli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kitajc

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
No, ne zdej Hobya prezret zarad enega šalabajzerja. To, kar imam jaz je zelo kvalitetno. Kako je pa zdaj pa ne vem.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Hobby je še vedno pojem za precej kvalitetne avtodome in prikolice - mogoče za koga malo preveč avantgarden. Je pa res, da so se te stvari zadnja leta enormno podražile in je pač treba gledat tam rang 25+ za prikole in 60+ za avtodome (govorim o novih cenah). Pa mogoče Freedom glede na svoj renome namenoma jemlje "malo slabše variante" da jih lažje proda - vsak gleda na čim nižjo ceno.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Zarad mene so lahko po 60k, samo potem je nesprejmljivo, da tlačijo gor neke spojlerje (vzdolžna plastika ob stranicah) z natančnostjo kitajskih blinkblink estetskih dodatkov za jugeca.
 

kitajc

Pripravnik
6. mar 2019
26
29
13
Glede podjetja Freedom center Celje kjer smo mi kupili novo prikolico Hobby - pravzaprav TB d.o.o. in njegovega direktorja Borisa Puncerja vas seznanim !

Da je podjetje AKTIVNO poleg razstavljanja svojih izdelkov na sejmih MOS, ter CitY parkih v Celju in v Ljubljani, ter odprtih vrat njegove trgovine , ter camp let vikendov tudi končno ! AKTIVNO s udeležbo na sodiščih, kjer razpisujejo tudi obravnave s katerimi je prav, da se seznanite.
Na spletni strani okrožnega sodišča v Celju si lahko ogledate le del le teh. Obravnavo bo kot tožena stranka Boris Puncer imel dne 2.4. 2019 ob 12 uri v Celju. 3.4.2019 bom ob 8:30 v Ajdovščini kot OŠKODOVANEC zaslišan v pred kazenskem postopku zaradi povzročitve lahke telesne poškodbe in poškodovanja moje lastnine ki ju je povzročil Boris Puncer na MOS v Celju . Dne 5.4. 2019 pa bo potekala glavna obravnava na okrožnem sodišču v Celju , kjer se bom boril za svojo pravico glede natega v trgovini Freedom pri nakupu nove prikolice Hobby.
12.9.2019 pa bo potekala kazenska obravnava v Žalcu zaradi naše zasebne tožbe zoper Borisa Puncerja, saj nas je ta v svojih pisnih obrambah na sodišču obdolžil, da s ženo ponarejava njegov podpis na dokumentih vezanih na garancijo naše prikolice. Lahko si v živo ogledate, kaj pomeni kriva obdolžitev Borisa Puncerja pojasnjena- dokazana sodišču z dvemi mnenji izvedencev za forenzično, kriminalistično preiskavo rokopisov in podpisov izbranih tudi s strani sodišča. Tako, kot so javni vsi sejmi na katerih Puncer Boris s Freedom centrom prodaja, HOBBY prikolice, camp letke.... tako so javna tudi sodišča katera pa Boris Puncer ne reklamira.
 

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
306
6
18
Škofja Loka
Sem se odločal za šotorsko prikolico med Camp-Let in Trigano. Še dobro, da sem se odločil za Trigano. So bili tam v Šentvidu zelo prijazni.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
In kaj boš z objavo tukaj dosegel? Na MOS-u sta se stepla ali kaj?

Pa saj je prav, da pove svojo zgodbo. Jaz bi jo tudi, in to na vseh možnih portalih. Edino ime in priiimek bi z inicialkami pisal, da se slučajno zaradi tega nebi tožaril na nasprotni strani. Pa upam da firma crkne, če je vse to res.

Ima pa moja žlahta Adria prikolico in je tudi imel polomljenja okna. Serviserju ni na pamet padlo, da bi rekel, "pripelji prikolo pa bomo videli". Prišli so z okno v kuferamu in na dvorišču zamenjali.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.662
113
Ja sedaj nas najbolj zanima kaj se je na MOS-u dogajal.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Naslednje leto bo firma že v stečaju, tako da se bo naš osmoljenec žal verjetno lahko le obrisal pod nosom. Zato tudi zavlačujejo s postopki ...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.690
3.573
113
Za eno piksno na kolesih, ki je vsak dan bolj piksna in zaradi enega kretena, ki kljub vsem tožbam ni nič manj kreten greš zapravljat 10+ let svojega življenja, da o denarju ne govorim. A to delate ker se cenite?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ribicija