Zaprtje zavarovalnic in tehničnih pregledov

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kwa zdej? Tudi preko e-uprave ne dela?
U ***** vsi skup, a ne znajo v treh besedah jasno napisat?
Še enkrat: podaljšanje veljavne registracije preko E-uprave brez potrebnega TP (avto star 1 do 3, ali 5, ali 7 let) gre skozi, vse ostalo ne. Registracija se podaljša OD DNEVA POTEKA aktualne registracije!!!!
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.869
3.386
113
40
Lj
Zdaj boš lahko v ponedeljek šel nabaviti nov avto in ga registrirati. VW saloni bodo polni zdaj ko so ljudje našparali v karanteni.
 
  • Haha
Reactions: McGiver

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
RTVSLO
Od ponedeljka znova tehnični pregledi
Vlada je na dopisni seji sprejela odločitev, s katero s ponedeljkom sprošča prepoved opravljanja tehničnih pregledov in drugih postopkov v zvezi z registracijo motornih vozil ter odpravlja prepoved za nekatere oblike javnega linijskega prevoza. To velja za poseben linijski prevoz za delavce od doma do delovnega mesta in nazaj.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.350
458
83
Okej, sam ne predstavljam si, kakšna gužva bo v prvih parih dneh. Zato me zanima, kolk maš lahko pretečen tehnični?? Jaz imam npr 20.3. za motor, zdej neki želje lih nimam, da bi v ponedeljek (ko bo najbrž odklop na tehničnih), tam delal gužvo??
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Okej, sam ne predstavljam si, kakšna gužva bo v prvih parih dneh. Zato me zanima, kolk maš lahko pretečen tehnični?? Jaz imam npr 20.3. za motor, zdej neki želje lih nimam, da bi v ponedeljek (ko bo najbrž odklop na tehničnih), tam delal gužvo??
Glede na to da vsi mislijo da bo gužva, bi jaz šel takoj v ponedeljek. Ziher boš tam sam!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N