zaprli pokeraše v lj

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
hm, baje jim grozi do 3 leta zapora zaradi neplačevanja davkov?

kar minlo me je do pokra
uf-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik zdravnik pravi:
hm, baje jim grozi do 3 leta zapora zaradi neplačevanja davkov?

kar minlo me je do pokra
uf-1.gif

- če so igrali nasproti ministerstva
- malo so bli "glasni" itak je vsak pokeraš vedel kje se igra
- tisto več ni bla underground scena kot sma je vajena ampak kazino; vsak je imel vstop

Not je vdarla mala armija specijalcev v neprebojcih in 20 inšpektorjev, pol jih spozaprli, vse zapisali,
in kazni sledijo.

In mislim da niso davki problem, ampak masovno organiziranje iger na srečo, tu pa mislim da je več kot 3 leta,
ker še jim pribijejo davke kot si omenil, torej pridobitev velike vsote denarja brez obdavčitve, tak da se bojim
da peterici sledi več kot 3 leta, upam da jih bo kak dober odvetnik izmazal.
Nemoraš dat poslovneža (itak da so, in to presneto dobri), med morilce, drogerante in posiljevalce, tako da
vso srečo nesrečnežem, cela ostala slovenska poker underground scena je z vami!
roza.gif


Konc januarja imama s kolegom podoben namen odpret podobno zadevo, ampak presneto dobro organizirano,
s papirji in vsem, pozanimala se boma na ministrstvu za igre na srečo in vse bo dodelano do ponatankosti.
(mi je pa malo "qrac padel" kko sem slišal za tole, se prav bojim kaj podbnega naredit)
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Konc januarja imama s kolegom podoben namen odpret podobno zadevo, ampak presneto dobro organizirano,
s papirji in vsem, pozanimala se boma na ministrstvu za igre na srečo

bonk.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
edino prav da so jih zaprli. upam da dobijo min 10 let - zaradi utaje davkov in vse ostalo...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.198
1.816
113
zadeva je delala čisto ilegalno (že če že gleda kadilski zakon bi jih lahko ocurili ko pri norcih - se je kadilo noter)....zaposleni so delali na črno (poznam ženskico, ki je delala noter)...tako da....štala je bila huda (uletelo 40 specialcev na dan racije...pa še to so vedeli da se pripravlja oz. so se praktično pripravili na to)...kaj se bo izcimilo na koncu sem pa rahlo skeptičen (beri: nič kot običjano..razen nekaj prahu).
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Konc januarja imama s kolegom podoben namen odpret podobno zadevo, ampak presneto dobro organizirano,
s papirji in vsem, pozanimala se boma na ministrstvu za igre na srečo in vse bo dodelano do ponatankosti.
(mi je pa malo "qrac padel" kko sem slišal za tole, se prav bojim kaj podbnega naredit)

Če bi vsaj malo pravilnike prebral, bi nehal sanjati o takih stvareh.... Ni to kar tako, baje pa so tudi politične ovire...

Aja pa davek je koliko že, 38% al nekaj takega...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik zdravnik pravi:
hm, baje jim grozi do 3 leta zapora zaradi neplačevanja davkov?

kar minlo me je do pokra
uf-1.gif

- če so igrali nasproti ministerstva
- malo so bli "glasni" itak je vsak pokeraš vedel kje se igra
- tisto več ni bla underground scena kot sma je vajena ampak kazino; vsak je imel vstop

Not je vdarla mala armija specijalcev v neprebojcih in 20 inšpektorjev, pol jih spozaprli, vse zapisali,
in kazni sledijo.

In mislim da niso davki problem, ampak masovno organiziranje iger na srečo, tu pa mislim da je več kot 3 leta,
ker še jim pribijejo davke kot si omenil, torej pridobitev velike vsote denarja brez obdavčitve, tak da se bojim
da peterici sledi več kot 3 leta, upam da jih bo kak dober odvetnik izmazal.
Nemoraš dat poslovneža (itak da so, in to presneto dobri), med morilce, drogerante in posiljevalce, tako da
vso srečo nesrečnežem, cela ostala slovenska poker underground scena je z vami!
roza.gif


Konc januarja imama s kolegom podoben namen odpret podobno zadevo, ampak presneto dobro organizirano,
s papirji in vsem, pozanimala se boma na ministrstvu za igre na srečo in vse bo dodelano do ponatankosti.
(mi je pa malo "qrac padel" kko sem slišal za tole, se prav bojim kaj podbnega naredit)

no, ne morek kaj da ne bi pripisal,ker sem tudi sam igralec pokra. vidim da ti pise da si player pokera, tukaj pa omenjas igre na sreco. dejstvo je da poker ni in nikoli ne bo igra na sreco. sreča v pokru na dolgi rok limitira na nulo in to je dokazano. ce bi bila to igra na sreco, potem ne bi obstajali porfesionalni igralci. v pokru obstajajo, nisem pa se slisal za profesionalnega igralca lota, to dokazuje da loto je igra na sreco.
problem pokra v sloveniji je, da ga uvrščajo med posebne igre na srečo, potreben bi bil nekdo z dobrim odvetnikom in dokazati, da to ni res.in če si sam pokeraš, potem se zelo čudim da sam praviš o sreči v pokru...
confused-1.gif