Zanimivi moto clipi

Car

POSTman
4. avg 2007
8.321
1.186
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
Živjo!

No, izlet je bil kar fini, čeprav se je tudi meni nazaj grede kar preveč vleklo.
Pelal smo se fino, za moj okus mestoma prepočasi. Predvsem na Ridah
redface-1.gif
je bilo res škoda tiste ovinke prepustit Carju, ki je takrat gotovo študiral kje ima Artur Štern naslednji prevolilni shod.
Drugač pa je treba pri vožnji v grupi predvsem pazit na onega zadaj. Se pravi, da ti ne zaostaja pa da mu daješ dovolj prostora ob prehitevanju.

No, da ne bom čist off:
https://www.youtube.com/watch?v=I1naQISeDmg
https://www.youtube.com/watch?v=srUcSXXzuHU

lp
Že v Postojni sem napovedal, da bom ride prevozil zelo počasi, turistično, z dvignjenim vizirjem! Ti si pa itak že prej naprej šel, tako da...
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Ja meni je tudi malo žal za ride, tako da, merdzo naslednjič potegnem za tabo (sem mogoče malo preveč vzel zares to, da se ne smemo prehitevati) res pa je če komu zapaše naj gre naprej in potem počaka.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.321
1.186
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik RBULL pravi:
Ja meni je tudi malo žal za ride, tako da, merdzo naslednjič potegnem za tabo (sem mogoče malo preveč vzel zares to, da se ne smemo prehitevati) res pa je če komu zapaše naj gre naprej in potem počaka.
Da se ne smemo prehitevat!? Prvič slišim!?
13.gif

P.S.: Izgleda, da bo treba preko zime narediti več sestankov, na katerih se bomo točno zmenili, kako in kaj!!! Predlagam lokacije v raznih pivnicah, gostilnah in nočnih lokalih, kjer se človek lahko sprosti in trezno obravnava tekoče zadeve!!!
evil.gif
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Bravo Car sem za, pa nekaj česna bo treba nabavit, saj veš ko prideš k ženi iz nočnega kluba si manj sumljiv če prej požreš par strokov..
aplauz.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ti pa merđo sta kar divjaka, a nisi ti šele letos nabavil motor? Zgleda, da si res talent...jaz pa kar ne upam, tako na "polno" čez fogle pelat...
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Rad imam brzino, zraven pa še lahko obvladljiv motor (super kombinacija) ne vem tudi z avtom vozim zelo hitro, delam nekje 70 000 km letno in do sedaj se je še vse dobro izšlo.....
p.s. samo na radarje bo treba bolj pazit, zadnje čase kar pridno nabiram pike..
uf-1.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
meni brzina sama po sebi ne paše. Recimo tiste ravnine od kopra do postojne so mi tuga.
bolj mi paše G (pospešek, pa tudi kake točke se rad dotaknem).

lp
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
meni brzina sama po sebi ne paše. Recimo tiste ravnine od kopra do postojne so mi tuga.
bolj mi paše G (pospešek, pa tudi kake točke se rad dotaknem).

lp

To pa že bolj paše v temo ljubezen in spolnost. Tukaj se omejimo na motorje in alkohol. Joke.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Zanimivo. Legende (Doohan, Schwanz, Rainey,...). Doba dvotaktnik "čebelic". Meni je zvok motorja pri novejših MotoGP strojih (1000 in 800 ccm) bolj všeč.