Smart Watch (for kids)

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.818
113
Maš prov :)

You can't set up AirTags using an Android device, but you can use the Tracker Detect app to track an AirTag with Android. To find a lost AirTag with an Android device, install a Bluetooth scanner and look for an unnamed Bluetooth device manufactured by Apple, Inc.
dodatna pizdarija je, da se ga ne da nastavit niti z macom. samo iphone/ipad.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Vzgoja, fantje vzgoja postavlja pravila in ne aplikacije, pametne ure, telefoni itd. Hvala bogu, da sem lahko otroka vzgajal v normalnih časih, ker to ni več za nikamor. Me prav zanima kaj bo iz njih ko odrastejo, če morajo vedno imeti neki nadzor. Bo potrebno uvesti varuha otrok, ki bo branil otrokove pravice pred norimi starši.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
eh, casi se spreminjajo...

ne sikiraj se, tudi druzba se spreminja... komec koncev bojo ti otroci nekoc druzba in kako bojo sele oni vzgajali svoje otroke?!
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
Za tiste z Androidi, Samsung ima SmartTags-e, ki seveda delujejo z vsemi Androidi. Jaz ga bom sicer mulcu dal v skiro, so mu že dva maznili
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
528
82
28
A zdej bi pa na soncku sparal... Pa bil ne pripravljen reakirat casa, da se naucis apple? Da bi vedu, ce se slucajno autobus pokvari... Ali pa se sredi zime odpravi babica na cesto z letnimi gumami in se vse ustavi... Jao, dvojna merila...
Ne ne bom se jebal z k anglešino in menjal telefona. in nosil 2 tefona s seboj. Gre se samo za to da vidim kje je izven šole. Zadeva bo v šolski torbi in to je to. Drugače pa ga ne nadzorujem non stop.
Tudi jaz sm odrašla bre telefona itd... še navadnega ni bilo v vasi. Sedaj pa je leto 2022. "nadzor" bo po potrebi, ne pa stalno in non stop. Kolikor razume dela zadeva na ukaz ne pa non stop.
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
528
82
28
Vzgoja, fantje vzgoja postavlja pravila in ne aplikacije, pametne ure, telefoni itd. Hvala bogu, da sem lahko otroka vzgajal v normalnih časih, ker to ni več za nikamor. Me prav zanima kaj bo iz njih ko odrastejo, če morajo vedno imeti neki nadzor. Bo potrebno uvesti varuha otrok, ki bo branil otrokove pravice pred norimi starši.
No pa dopovej otroku z posebni potrebami. Je težko, da se. Mora iti na bus. On se lahko spomni da ne bo sedel za šoferjem ampak kje drugje in bo šel dol. Kr nekje. Kako naj ga najdem? Malo težje se ga da razumeti, če bo v stresu še težje.
In še vedno, ne stalno nadzor ampak če se kaj ne ujema.

Tvojo logiko lahko prenesemo na stvari, sej ne rabim met GPS sledenja ker ga v moji mladosti nismo imeli. Če pa ga imaš, mogoče samo mogoče 1x na 10 let ga pa rabiš. Samo mogoče.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
No pa dopovej otroku z posebni potrebami. Je težko, da se. Mora iti na bus. On se lahko spomni da ne bo sedel za šoferjem ampak kje drugje in bo šel dol. Kr nekje. Kako naj ga najdem? Malo težje se ga da razumeti, če bo v stresu še težje.
In še vedno, ne stalno nadzor ampak če se kaj ne ujema.

Tvojo logiko lahko prenesemo na stvari, sej ne rabim met GPS sledenja ker ga v moji mladosti nismo imeli. Če pa ga imaš, mogoče samo mogoče 1x na 10 let ga pa rabiš. Samo mogoče.

ja tole pa čisto spremeni situacijo in čisto upraviči uporabo sledilne naprave.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
No pa dopovej otroku z posebni potrebami. Je težko, da se. Mora iti na bus. On se lahko spomni da ne bo sedel za šoferjem ampak kje drugje in bo šel dol. Kr nekje. Kako naj ga najdem? Malo težje se ga da razumeti, če bo v stresu še težje.
In še vedno, ne stalno nadzor ampak če se kaj ne ujema.

Tvojo logiko lahko prenesemo na stvari, sej ne rabim met GPS sledenja ker ga v moji mladosti nismo imeli. Če pa ga imaš, mogoče samo mogoče 1x na 10 let ga pa rabiš. Samo mogoče.
Če se gre za otroka s posebnimi potrebami je zgodba popolnoma drugačna. Ja sem pisal v predpostavki, da so otroci brez težav. Pa tudi nobeden ni omenil, da se gre za otroka s posebnimi potrebami. Drugič bodite prosim dosledni, da ne bo prihajalo do takih zapletov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
No pa dopovej otroku z posebni potrebami. Je težko, da se. Mora iti na bus. On se lahko spomni da ne bo sedel za šoferjem ampak kje drugje in bo šel dol. Kr nekje. Kako naj ga najdem? Malo težje se ga da razumeti, če bo v stresu še težje.
In še vedno, ne stalno nadzor ampak če se kaj ne ujema.

Tvojo logiko lahko prenesemo na stvari, sej ne rabim met GPS sledenja ker ga v moji mladosti nismo imeli. Če pa ga imaš, mogoče samo mogoče 1x na 10 let ga pa rabiš. Samo mogoče.
Tole si oglej