Zanimivi moto clipi

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Kaj če bi sm notr limali zanimive moto clipe za dvigovanje adrenalina



https://www.youtube.com/watch?v=ExQ5bx1qr58&NR=1



Ekola moj prvi prispevek, malo bolečine malo užitka
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Ja res je, kar lepo smo se vozili (nazaj proti domu) Car je imel kar dober tempo, mogoče vseeno po mojem okusu malo prepočasi ampak ima glavo na pravem mestu in ve da če ne že "nase" je včasih treba paziti tudi na radarje oz. policaje.
Mislim, da če si kdo želi hitre oz. hitrejše vožnje se lahko sam odpravi na furo (tako kot jaz skoraj vsak dan za kako uro, da se zdivjam) ko pa smo v skupini, smo tim in moramo voziti skupaj.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Saj se samo malo hecam. Itak da se v skupini prilagodimo skupnemu tempu. Tudi Elvir se je proti koncu malo umiril in ni bil več tako nestrpen
evil.gif
.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Na koncu sem bil malo zmatran, sicer sem pa opazil, da se mi navadno nazaj grede ne ljubi nič več... lagano proti domu....
Car, jah, na ridah sem mislil, da boš šel malenkostno hitreje (res malenkostno), drugače pa si zelo dinamičen voznik, ki ga skoraj ne morem več dohajat...
grin1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Sem malo razmišljal, drugič se lahko zmenimo, da vi, ki ste hitrejši švignete naprej in se dobimo na vnaprej dogovorjenem zbirnem mestu. Jaz se kar preveč vlečem za vas...
frown-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jah, treba bo še trenirat...
cheer.gif




Tako kot tile fantje s posnetka, pa naš Car vozi...ga je nemogoče sledit...
aplauz.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.322
1.187
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Jah, treba bo še trenirat...
cheer.gif


Tako kot tile fantje s posnetka, pa naš Car vozi...ga je nemogoče sledit...
aplauz.gif

Jao, zdaj pa še sam ne vem,kako vozim! Če samo pogledam vaš opis mojih voženj: dinamična vožnja, malo prepočasna, divjaška, se vlečem skozi ovinke...
hysterical-1.gif

No, kar pa se tiče vožnje v skupini, pa smo se itak menili, kje se dobimo, tako da v bistvu vsak lahko pelje po svoje. Primer Merdzo, ki je v obe smeri na ridah čisto podivjal, ga tud videl nisem ,kdaj je mimo padel!
cheer.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Merdzo pa res zelo dobro pelje, na Ridah je tako mimo udaril, da ga tudi jaz nisem videl...kljub polžji vožnji...
aplauz.gif

Car, malo heca je, peleš zelo gud in tukaj ni kaj rečt...
nahrung002.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Jaz ne morem presoditi, kako voziš, ker še nikoli nisem peljal neposreno za tabo. Je pa RBULL rekel, da voziš zelo lepo. Če se voziš v skupini, se pač prilagodiš skupnemu tempu. Sem pa v soboto, ko smo se vračali domov (potem, ko sva imela z Elvirjem na pumpi v Postojni manjši nesporazumček), prosto pot in nikogar pred sabo od Postojne do Logatca. Sem se res sprostil in vas v Logatcu celo ujel, ta del poti pa sem zelo užival, čeprav rid ne maram. Se mi zdi, da pri vožnji v skupini preveč gledam tistega pred samo in se ne posvetim dovolj ovinkom, potem pa nisem sproščen.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ja, res sem povzročil nesporazumček...se zgodi...
redface-1.gif

Tale vožnja v skupini večih je pa res malo tako tako, če grem sam, sem precej bolj sproščen...res je to, da vse čas gledaš onega zadaj in onega spredaj...in to lahko postane moteče. Težko se popolnoma osredotočiš na vožnjo. Drugič je najbolje, da se kar zmenimo za točke postanka in vsak pelje po svoje. Npr. za nazaj, ko je človek že zmatran, se pa lahko peljemo skupaj v koloni na izi.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.322
1.187
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Ja, res sem povzročil nesporazumček...se zgodi...
redface-1.gif

Tale vožnja v skupini večih je pa res malo tako tako, če grem sam, sem precej bolj sproščen...res je to, da vse čas gledaš onega zadaj in onega spredaj...in to lahko postane moteče. Težko se popolnoma osredotočiš na vožnjo. Drugič je najbolje, da se kar zmenimo za točke postanka in vsak pelje po svoje. Npr. za nazaj, ko je človek že zmatran, se pa lahko peljemo skupaj v koloni na izi.
Saj to že ves čas ponavljam!!! Saj smo tudi delali tako, ampak nobeden ni šel po svoje(čeprav bi lahko), čeprav smo vedno določili postaje,kjer se dobimo!!!
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Živjo!

No, izlet je bil kar fini, čeprav se je tudi meni nazaj grede kar preveč vleklo.
Pelal smo se fino, za moj okus mestoma prepočasi. Predvsem na Ridah
redface-1.gif
je bilo res škoda tiste ovinke prepustit Carju, ki je takrat gotovo študiral kje ima Artur Štern naslednji prevolilni shod.
Drugač pa je treba pri vožnji v grupi predvsem pazit na onega zadaj. Se pravi, da ti ne zaostaja pa da mu daješ dovolj prostora ob prehitevanju.

No, da ne bom čist off:
https://www.youtube.com/watch?v=I1naQISeDmg
https://www.youtube.com/watch?v=srUcSXXzuHU

lp