Zakaj so ene tako komplicirane?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Da ti je na to odgovorila, da si ogaben, je pa spet ...

Joj ti morš bit toooolk dolgočasna v zvezi
cry12bpy.gif
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Počutim se ko en kuža, ker vem, da bi šel z njo takoj, ko bi me poklicala. Pa sem šel ta teden z 2 drugima na pijačo, obe super punci, vizualno celo boljši od te, ampak tale mi ne gre in ne gre z glave.

Tako, malo sem se izpovedal. Čeprav s tem tvegam, da bo vse prebrala, ker sem ji povedal, na kater forum hodim, me nič ne briga, naj prebere in vidi, kako je.

Kaj menite pobje? Kaj narediti, ko ima ženska takšno moč nad moškimi? Opažam, da jo obletava ogromno fantov, več ali manj jih dobi težko kajlo, kakšen pa prav hud kompliment. Čudno ...
confused-1.gif

Batate ti je lepo povedal........kaj si! Pa vidim da te kilometrina jebe, ker vsega iz svojga lajfa ji pa tud ni treba povedat
bonk.gif


Ta da si ji dal vedt kje te lahko bere ko boš pisal o njej ne da je bla svetovna.....ampak je bla otročja
hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
..A je slučajno LEV po horoskopu? Ker za take morš bit ti obvezno plen in bognedaj, da jo ti začneš lovit...

Samo dokler nisi ulovljen.........potem pa HOČEJO 100% nadvlado......ker pa je utrujajoče......sploh če naletiš še na tak primerek ki zahteva da to tud fizično pokažeš/udejaniš
stupid-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
..A je slučajno LEV po horoskopu? Ker za take morš bit ti obvezno plen in bognedaj, da jo ti začneš lovit...

Dejansko verjameš v ta idiotizem?
confused-1.gif
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Dejansko VERJAMEŠ, da boš tule dobil pravi odgovor ?
hysterical-1.gif


V čem je torej čar Alterja, če ne v neresnosti? Če mislite na resen odgovor, pišite v Anteno, Ognjišče ali Družino ...
evil.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
LOL

Kameleon, ne vem sicer po čem sklepaš da sem v zvezi dolgočasna, lahko ti pa dam kontakte od mojih bivših pa njih vprašaj kaj in kako
hysterical-1.gif


Aja, kar se tiče LEVOV in levinj; neverjetno je, da poznam ogromno levov /in levinj/ in pri obeh spolih je enako: raje lovijo "plen" kot da so ulovljeni. Nekaj bo očitno že na tem, ane...
In btw, js nisem lev. Js sem devica
evil.gif
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
LOL

Kameleon, ne vem sicer po čem sklepaš da sem v zvezi dolgočasna, lahko ti pa dam kontakte od mojih bivših pa njih vprašaj kaj in kako
hysterical-1.gif

Dvomim, da Kameleona zanimajo tvoji bivši tipi
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
@Tyashi mucica ti si tako pametna.....točno si ugotovila kaj mene zanima
tongue-1.gif


@Severni......brez prilizovanja prosim
grin1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Aja, kar se tiče LEVOV in levinj; neverjetno je, da poznam ogromno levov /in levinj/ in pri obeh spolih je enako: raje lovijo "plen" kot da so ulovljeni. Nekaj bo očitno že na tem, ane...
Seveda, ker je v času, ko prilezejo iz luknje sonce v ozvezdju raka(ja raka, ne leva
hysterical-1.gif
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Podpis pod Stieberja... sama sem nedavno tko pomagala enemu kolegu z dokaj podobnim problemom- privolila sm da je dal kao da sva v zvezi skupaj, ker če bi blo samo da bi on sam dal, bi blo kr nekaj. In dejansko je vžgalo, sej se mi smil in ona in on, ampak ajde, za prijatelje... je dal za eno kavo, da sm raskirala še js ker se pač nikol ne ve komu bi js s tem svojim novim statusom zlomla srčka, ampak se je na konc vse dobr izšlo.
S tisto žensko pa zdej ne vem kaj se dogaja, baje še zmer isto
hysterical-1.gif


Tko da kloshar kšno frendico naserji pa boš takoj videl kako in kaj...A je slučajno LEV po horoskopu? Ker za take morš bit ti obvezno plen in bognedaj, da jo ti začneš lovit... Se mi pa zdi, da ženska sama pri sebi nima neki poštiman, sorry...sej lahko da je super duper in lepa in razgledana, ampak mislm da jo neki v njeni notranjosti hudo žre.

To z Levom si kar zadela ja, jest sem lev in se mi je vsakič naredilo, da ženska katera se je za mano metala ni dosegla cilja. Jest sem moral lovit, se "matrat" jo omehčat in celo proceduro speljat, da sem bil na koncu zadovoljen;)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
......potem postane življenje dolgočasno...se ti ne zdi? Za podjebavanje je potrebna inteligenca...vprašaj softija...patriota....Severnega
evil.gif


Kaj pa bi se ti mucica rada z mano pogovarjala.......daj idejo za kak glooobok pogovor??? Mogoče te potem tud kdaj kliknem na ZS
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Citat:

Aja, kar se tiče LEVOV in levinj; neverjetno je, da poznam ogromno levov /in levinj/ in pri obeh spolih je enako: raje lovijo "plen" kot da so ulovljeni. Nekaj bo očitno že na tem, ane...
In btw, js nisem lev. Js sem devica
Meu levinjo.
Vedno se hvalila, jz sm levinja kralj živali. No tud tko se je obnašala kot kralj, a doma za jest ni mela. No potem je še poskušala neko nadvlado ustanovit z dretjem,tudi z fizičnim nasiljem, kar se pa ni dobro končalo.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
ksz....

pa kje vi najdete zmeri tok zakomplicirane ženske
bonk.gif

one najdejo nas
bonk.gif


Pred časom sem pisal da je vse kar je pod 23 leti starosti, premlado in nezrelo...no zdaj ugotavljam da tudi pri 27ih letih še vedno ni nujno da je zrelo in vse okej. Pa tudi njena 29letna prijateljica nima vse urejeno v podstrešju. In potem se vprašaš ali si ti čuden al one (to je retorično vprašanje, stieber ne odgovarjaj!)
evil.gif

Problem je v mentaliteti folka, ni samo v ženskah... tut narod je zmeraj bolj ubrisan, vsak povprečen kolega/sodelavc, v nekaterih primerih celo "prijatelj" (ki je mimogrede v zvezi) bo na eni točki poskušal nekaj doseči pri tej ženski, ki ti je všeč - pa za to izveš prej ali slej. Jst ne vem a ne obstaja več nobene zvestobe, poštenja in normalnega razmišljanja med ljudmi? Mislim, meni kaj takega ne pade na kraj pameti.
Tko da generalno gledano ni problem samo v ženskah, je pa res da je odstotek takih pri tem spolu precej višji.

Ravno danes zvečer bom zaključil eno tako zgodbo... (ne stieber, ne boš me bral
grin1.gif
)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
To je res ja. Imaš tudi starejše od 25 let, vglavnem nezrele, ki na vsak način hočejo bit še najstnice. Je pa navadno 25 tista meja, ko se počasi spametujejo.