Zakaj so ene tako komplicirane?

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Ne take stvari pisat, ker se bodo hitro našli Alteraši ki te bodo razsvetlili o mojem videzu in takodalje in takodalje... mar ne
smirk-1.gif
Alter)

No, če se meniš za zmenek s slovenetom, potem pa res nisi videt obupana...
tongue-1.gif

Bogi tisti ki ste to vzel zares...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Ne take stvari pisat, ker se bodo hitro našli Alteraši ki te bodo razsvetlili o mojem videzu in takodalje in takodalje... mar ne
smirk-1.gif
Alter)

No, če se meniš za zmenek s slovenetom, potem pa res nisi videt obupana...
tongue-1.gif

Bogi tisti ki ste to vzel zares...

Smo pač naivni, ampak tebi je cena padla na raven kilograma radioaktivne govedine iz okolice černobila...
tongue-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Believe me, trenutno mam dosti drugih resnejših problemov, pa da bi se sekirala še za to, kakšno ceno imam na Alterju...
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Bogi tisti ki ste to vzel zares...

Čaki, a pol vse skupi ni res? No, jest sem ti pa res verjel ... uh, kako zakomplicirane ste ženske. Vas ne razumem sploh. Mogoče zato, ker sem premlad ...
 

lager

Pripravnik
3. dec 2008
383
1
16
Sej ni znanost, pokličeš jo NE, če ona pokliče odlično zate samo ne tega kazat. Če te ne pokliče več sploh ti je takoj vse jasno, če boš pa samo ti klicaril boš pa na istem kot prej. Dej no veš koliko je žensk na tem svetu pa menda ja se ne boš obesil na eno s katero si SKORAJ imel nekaj 3 LETA NAZAJ... it's a never meet your hero stroy...
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Citat:

Problem je v tem, da se te punce preveč zavedajo, da so lepe in da lahko takoj dobijo desca. Dedi jih non stop obletavajo, jim spuščajo komplimente, so jim na voljo ... in ženski zraste greben. Postane izbirčna, ošabna, zato je res najboljše, da je človek stojičen, da se mu jebe, da ji ne pusti, da ga zjebe. Viper, super odgovor. Se povsem strinjam.

To bi moral v Biblijo zapisat, da bi vsak mulo vedu predn bi to doživu. Jz sm tud z eno šmirglu,ko je mela fanta in to skor en let. Sam pr seb sm si mislu,"bejž ta ti bo srce zlomila, glej kako vara svojga fanta, s tabo nebo nč drgač". No meu sm prov! Kako došlo tako ošlo. Zato v bodoče,nikoli ne muti z zasedeno punco, ker takoj veš česa je zmožna in ko ji boš ti dosadio ti bo isto nardila.
Pa res je,bl se podrejaš punci, slabš je. Punce nemarajo wussies...Mi je bivša rekla"Punce ljubimo barabe", in to je čisto res. Bl si zajeban, več sponzoruš maš,no dokler so mlade. Starejše na bazi izkušenj, malo drugače začnejo razmišljati, če sploh kdaj
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
ksz....

pa kje vi najdete zmeri tok zakomplicirane ženske
bonk.gif

Babe k babe... Niste vse take, precej pa jih je. ene se z leti unesejo (k temu zelo pomaga izguba tiste "atraktivnosti" iz mlajših let) in potem poberejo vse tiste ki so prej zavračale, ene pa š ekar tupijoisto in se potem pri kakih štiridesetih v kakem praznem stanovanju (ali celo pri starših) sprašujejo kaj je šlo narobe v življenju.

Sicer s(m)o pa dedci tudi samik krivi da je tako, saj vsi rinejo(-mo) v tistih 20% "najlepših" in najpopularnejših bab ki se lahko potem takole izživljajo, medtem pa ostaja dosti fajn punc prezrtih (ker se ne "mečejo ven", vpadljivo rihtajo itd...).

Sicer se pa potem z leti že tako uredi da pridejo tapravi skupaj (razen že zgoraj omenjih par procentov in kake nesrečne osamljene duše).
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Zapomni si nekaj: če ti [censored] govori..ti si ful vredu, kako si prijazen, srečna vsaka, ki te bo dobila (ta je še posebaj mastna)...rada se pogovarjam s tabo...je nikoli ne boš fukal.

Če o tebi govori, da si čudn, da si prasec, kurbir, prostak...maš šanse.

Če o tebi govori, da sploh nisi njen tip moškega....je pa posel tik pred sklenitvijo.

zanimivo ... danes zjutraj mi ena pošlje sms: dobro jutro!
smile-1.gif


p.s. ni prišla pod odejo
evil.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Nevem, js lahko zase rečem; če nekomu zjutraj pošljem sms za dobro jutro, mi je definitivno všeč. Da ti je na to odgovorila, da si ogaben, je pa spet ... tudi če bi js rekla da je ogaben ker takoj pomisli na svinjarije (pa čeprav je bil točno to moj namen ko sem ti pošiljala sms zjutraj še iz svoje postelje), hoče samo da ti ne bi mislil kako je ona pokvarjena
grin1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Nevem, js lahko zase rečem; če nekomu zjutraj pošljem sms za dobro jutro, mi je definitivno všeč. Da ti je na to odgovorila, da si ogaben, je pa spet ... tudi če bi js rekla da je ogaben ker takoj pomisli na svinjarije (pa čeprav je bil točno to moj namen ko sem ti pošiljala sms zjutraj še iz svoje postelje), hoče samo da ti ne bi mislil kako je ona pokvarjena
grin1.gif

zanimivo
redface-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:

Babe k babe... Niste vse take, precej pa jih je. ene se z leti unesejo (k temu zelo pomaga izguba tiste "atraktivnosti" iz mlajših let) in potem poberejo vse tiste ki so prej zavračale, ene pa š ekar tupijoisto in se potem pri kakih štiridesetih v kakem praznem stanovanju (ali celo pri starših) sprašujejo kaj je šlo narobe v življenju.

Sicer s(m)o pa dedci tudi samik krivi da je tako, saj vsi rinejo(-mo) v tistih 20% "najlepših" in najpopularnejših bab ki se lahko potem takole izživljajo, medtem pa ostaja dosti fajn punc prezrtih (ker se ne "mečejo ven", vpadljivo rihtajo itd...).

Sicer se pa potem z leti že tako uredi da pridejo tapravi skupaj (razen že zgoraj omenjih par procentov in kake nesrečne osamljene duše).

Odličen odgovor.

Realni ljudje vedno najdejo nekoga zase.Neumni tipi pa vedno rinejo v babe, ki jih ne morejo met; neumne babe pa skenslajo vse možne tipe, tudi atraktivne, potem pa pri 35 poberejo nek ostanek, ki je dost slabši od vseh skenslanih tipov.
 
Nazadnje urejeno: