Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.351
6.542
113
Kdaj sem pa jaz rekel da bo 60k mrtvih če ne bomo šli v lockdown? ali pa se blamiral na TV z masko "preko brade", kjer je vsakemu jasno, da niti približno ne zaščiti nikogar s to cunjico. Hinavščina je tako nositi "masko", potem je naj raje nima.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Študija je ok, bolj me zanima kaj predlagaš glede na ugotovitve oz. kako ta študija pade v tvojo agendo (kakršnakoli že to je) ?
In summary, even as efforts should be made to encourage populations to get vaccinated it should be done so with humility and respect. Stigmatizing populations can do more harm than good. Importantly, other non-pharmacological prevention efforts (e.g., the importance of basic public health hygiene with regards to maintaining safe distance or handwashing, promoting better frequent and cheaper forms of testing) needs to be renewed in order to strike the balance of learning to live with COVID-19 in the same manner we continue to live a 100 years later with various seasonal alterations of the 1918 Influenza virus.
+ delo na ojačitvi imunskega sistema. Npr. koliko Vitamina D je bilo razdeljenega med 65+ populacijo? Če je denar za brezplačne hitre teste za otroke, ki jih lahko na kartico dobiš v lekarni, zakaj ni denarja za Vitamin D za 65+?

+ early treatment, torej ko si ugotovljeno pozitiven.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
+ delo na ojačitvi imunskega sistema. Npr. koliko Vitamina D je bilo razdeljenega med 65+ populacijo? Če je denar za brezplačne hitre teste za otroke, ki jih lahko na kartico dobiš v lekarni, zakaj ni denarja za Vitamin D za 65+?

+ early treatment, torej ko si ugotovljeno pozitiven.

Torej se strinjaš tudi s cepljenjem al kako?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Ne ne, popravi se, tisto so "zdravniki". Katere države pa imajo uspeh? Tiste, kjer je že običajno težko pridet do aspirina in lekadola, kaj šele kak penicilin. Ne blamiraj se, že tako si na zelo tanki črtici.
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Torej se strinjaš tudi s cepljenjem al kako?
Vedno sem se za rizične skupine (65+), kjer je riziko stranskih učinkov manjši kot riziko prebolevanja Covida.

65- pa po presoji vsakega posameznika če se počuti ogroženega, seveda brez kakršnihkoli pogojevanj, kot jih imamo danes.

Ko je cepiv dovolj za vse, je potrebno državo odpreti in ukrepe ukiniti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in darjan

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ne ne, popravi se, tisto so "zdravniki". Katere države pa imajo uspeh? Tiste, kjer je že običajno težko pridet do aspirina in lekadola, kaj šele kak penicilin. Ne blamiraj se, že tako si na zelo tanki črtici.
Pejt brat temo o Ivermectinu, da ne bomo tukaj smetili.