Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.011
5.123
113
Fantje, ne se kregat. Ob novem sevu, bomo mogoče v kratkem vsi v enakem zosu, tako cepljeni kot necepljeni. Sam sem v kratkem mislil it na tretji šus, pa se mi je resno začelo porajat vprašanje če je smiselno. Pa nisem antiwaxer.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113

Priponke

  • 1637703157686.png
    1637703157686.png
    87,2 KB · Ogledi: 105

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Fantje, ne se kregat. Ob novem sevu, bomo mogoče v kratkem vsi v enakem zosu, tako cepljeni kot necepljeni. Sam sem v kratkem mislil it na tretji šus, pa se mi je resno začelo porajat vprašanje če je smiselno. Pa nisem antiwaxer.
Tretji šus ti na splošno okrepi imunski sistem, kar bo nedvomno koristno tudi proti novim sevom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Zanimivo ... kako pa veš, kje se jaz nahajam? Kje se pa ti nahajaš, v celotni Belgiji hkrati? Kako pa ti lepiš zadeve širom celotnega sveta, ali si mogoče bil povsod tam, od koder lepiš podatke? Nisem vedel, da mora človek stopiti na Luno, da ve, da obstaja ... čeprav ja, imaš prav, dandanes to ni ravno samoumevno.

Ali poznaš ti številke, ko se jih tako trudiš demantirati?
ti si najbrz v UK ce bbc navajas?

lani tak cas v soli maske niso bile obvezne, no zdej so, cel cas pouka, aja pac povem iz prve roke

stevilke so znane in javno dostopne, npr. tu lahko vidis katere drzave so na vrhu okuzb trenutno (sortirano):
1638010762056.png
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Raje napiši, kakšna je zasedba bolnišnic in intenzivnih oddelkov na milijon prebivalcev. Če okuženi samo kihajo, to nič ne pomeni.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.929
3.046
113
"Nikje ne vidim kakšnega antivaxerja."

Kakšno sprenevedanje. Kot da govorim s šestletnikom. :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:

Dva odstavka više je pa povedala, da je 80% ljudi na intenzivni necepljenih. o_O

Teh dveh podatkov ni sposoben vsak alterjevec povezat skupaj. Zato pa se že leto dni o eni in istih stvareh pogovarjamo
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Če bi bili odrasli odgovorni in bi se pravočasno cepili zdaj otrok nebi bilo potrebno cepiti. Ampak treba je protestirat, dvomit in počet podobne bedarije v imenu demokracije. Zdaj ko nastradajo otroci zaradi neodgovornih staršev pa je spet rompompom.
ja vredu, pol pa naj naredijo cepljenje nad 50 ali 60 let obvezno
zakaj tega ne naredijo, ce bi to resilo 90% problemov v bolnicah?

najbrz zato, ker ne bi pomagalo. Bodo nacepali otroke in se potem se vedno izgovarjali na 10% necepljenih starostnikov.

je bila pobuda, da bi zdravniki svoje panciente spodbujali k cepljenu in dobili nagrado glede na to kolk se jih bi cepilo
so zdravniki takoj zavrnili ta predlog z izgovorom, da bi to zgledalo, da delajo to izkljucno za denar,...,
najbrz so zavrnili, ker nocejo prevzet odgovornosti za cepiva, mogoce ne zaupajo vanje,...
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
ti si najbrz v UK ce bbc navajas?

lani tak cas v soli maske niso bile obvezne, no zdej so, cel cas pouka, aja pac povem iz prve roke

stevilke so znane in javno dostopne, npr. tu lahko vidis katere drzave so na vrhu okuzb trenutno (sortirano):
Poglej priponko 50703

Ne vem, zakaj bi bilo pomembno, kje se jaz nahajam? Ima mogoče moja lokacija vpliv na dejstva? BBC je resen vir, in to je vse kar je bistveno. Zadeve, ki so v tistem prispevku zapisane, so pa tudi zlahka preverljive.

Aha, lani maske pri pouku niso bile obvezne, to bo bo to. Dejmo zanemarit vsa druga dejstva - podaljšanje počitnic novembra (takrat pouka sploh bilo ni), zaprtje cel kup trgovin oz storitevnih dejavnosti, zaprtje barov/gostiln, policijske ure ... vse to je namreč lani bilo izvedeno. V Belgiji. Ampak zate je to "dober izgovor".

Številke, ki si jih navedel, kažejo točno to, kar piše - porast okužb v zadnjih dveh tednih. Niti prbližno nimajo veze s tem, kar si v mojem odgovoru odebelil. Samo bedak bi pa te številke direktno kolerial z neučinkovitostjo cepiv.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
je bila pobuda, da bi zdravniki svoje panciente spodbujali k cepljenu in dobili nagrado glede na to kolk se jih bi cepilo
so zdravniki takoj zavrnili ta predlog z izgovorom, da bi to zgledalo, da delajo to izkljucno za denar,...,
najbrz so zavrnili, ker nocejo prevzet odgovornosti za cepiva, mogoce ne zaupajo vanje,...

To bo najbrž razlog ja, zato imamo zelo nizko precepljenost med zdravniki (podatek je sicer že star, mogoče se je kdo že od-cepil od takrat).

 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Ne vem, zakaj bi bilo pomembno, kje se jaz nahajam? Ima mogoče moja lokacija vpliv na dejstva? BBC je resen vir, in to je vse kar je bistveno. Zadeve, ki so v tistem prispevku zapisane, so pa tudi zlahka preverljive.

Aha, lani maske pri pouku niso bile obvezne, to bo bo to. Dejmo zanemarit vsa druga dejstva - podaljšanje počitnic novembra (takrat pouka sploh bilo ni), zaprtje cel kup trgovin oz storitevnih dejavnosti, zaprtje barov/gostiln, policijske ure ... vse to je namreč lani bilo izvedeno. V Belgiji. Ampak zate je to "dober izgovor".

Številke, ki si jih navedel, kažejo točno to, kar piše - porast okužb v zadnjih dveh tednih. Niti prbližno nimajo veze s tem, kar si v mojem odgovoru odebelil. Samo bedak bi pa te številke direktno kolerial z neučinkovitostjo cepiv.
glede sole, oktobrske pocitnice so bile podaljsane za en teden.

glede zapiranja ekonomije poglej spodaj, zaprtje je bilo kratek cas (pozor na rdeco na koncu), ostalo podobno
glede stevilk pa preberi kaj pomeni v odebeljenem tisku prejsnjega posta
1638016050070.png
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu