zaj pa bi jaz vas nekaj vprašal

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
BLendajo pa zato, ker bo moral zarad tebe zapremzat pa spet na 70 pospešit
smile-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
dvojna merila?

drugace pa takaga pocasneta prehitim, magari v skarje, pa potrobim vmes..itak mu potem izginem izpred oka, prej ko lahko naseldnjic vdihne. me pa tud razpizdijo, ne bom trdil da me ne.
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Citat:
Uporabnik mitja pravi:
heheh
jaz sem te dni tudi tak voznik....
mam poškodbo kolena, tako da težko pritiskam na sklopko.....vržem iz prve v 3 in vozim konstantno....
samo ne me tepst :p
V tretji se prav lepo da pospeševat od 30km/h do 130km/h. Res si nesposoben. Vrni izpit.
evil.gif
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Citat:
Uporabnik Company pravi:
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
V kolikor ne vozi polno naloženega kamiona, prikolice s parom krav ali kombi poln kristala iz Rogaške, vožnjo 20 km/h pod omejitvijo osebno smatram kot oviranje prometa. Pa dekl mi tudi dvigne.
Zakaj pa? Saj omejitev velja za najvišjo hitrost, ne pa, da je predpisana hitrost, s katero je treba peljati. Pa naj pelje 50 na uro, saj če ne gre s tako hitrostjo na avtocesto, ni v prekršku. Zakaj ne bi bil do njega strpen tako, kot do traktorja, ki na isti cesti pelje 40? Če pač ne zmore voziti hitreje, pa naj ne.
LP!

Ti pa tudi vrni izpit. Bo treba CPP prebrat. Obstaja nekaj besedila, ki omenja ustvarjalce kolon in tudi nekaj o umikanju in spuščanju kolone naprej.
evil.gif
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
Citat:
Uporabnik mitja pravi:
heheh
jaz sem te dni tudi tak voznik....
mam poškodbo kolena, tako da težko pritiskam na sklopko.....vržem iz prve v 3 in vozim konstantno....
samo ne me tepst :p
V tretji se prav lepo da pospeševat od 30km/h do 130km/h. Res si nesposoben. Vrni izpit.
evil.gif

pri 30 km/h mi bo od cukanja prišla nazaj voda v koleno, pri 130 pa zaradi vibracij celotne karoserije
evil.gif
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
550
36
28
Mene pa najbolj pogrejejo taki, ki na ravnini vozijo 100 ali več km/h pred ovnkom pa na polno zbremzajo na 20 km/h.

To se konstantno dogaja na cesti Vrhnika - Logatec.

In potem se cijazijo po tistih ovinkih,kot da so nevem kakšne šikane
stupid-1.gif
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
pa kaj ma to tebe za motit? moti te lahko samo to, da v naselju vozi vec kot 50km/h. ce njemu pase vozit se 65, naj se vozi. nerecem da mi negrejo na [censored], ampak da pa dajes to na forum je pa glupo.
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Ravno danes sem se tkole vozil za antitalenti tistih 65km/h izven naselja. Še nikoli nisem šel tako počasi. Resno sem mislil, da bom zaspal. Prehitevati pa se mi ni dalo zaradi prometa. V naselju smo se isto vozili 65km/h, tam je pa to ni nič prepočasi.
Meni ni logično edino to, da če že vozijo 60-70 v naselju, zakaj ne potem ne vozijo 120-150 izven naselja.
Potem sem pa moral dva ista antitalenta gledat, ko sta se po ovinkih vozila 40-50 km/h. Po naselju, ko je ravna cesta pa ni problema 70. Jaz sem mislil, da dva 90-leta invalida gledam pred sabo. Na zadnjo havbo si bom nalepil diagram, da bo takim jasno kje se nahaja pedal za gas, ko jih prehitim. Čez tiste ovinke bi lahko 100 pičil, če bi hotel, uni pa tam rojevajo. Gnoji nesposobni. In potem bi ga rad videl kako s takimi sposobnostmi varno zavira iz 70-0 v naselju. Ma saj ni vredno besed.... na avtobuse s takimi :S
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Citat:
Uporabnik Grikos pravi:
KSZ.
Nekateri na tem forumu ste res hudi dinamiki, ki ne zmorete prehiteti enega starega čičota ki vozi 70 km/h...
Resnica je po moje nekje drugje. Folk pri nas je za volanom nenormalno nestrpen - če nekdo vozi vsaj malo pod omejitvijo in se ne da prehitevat, se mu je treba takoj odzadaj naguzit na razdaljo 0.5m od odbijača + 0.5m levo od njegovega zadnjega kolesa.
bonk.gif

Jah saj veš kako je to. Ta naša družba je tako izrojena, da vsem tem kmečkim kekcem ne pade na pamet, da bi se umikali, če ovirajo promet. In ker ti družba onemogoči, da bi normalno vozil, potem na cesti vidiš folk, ki se lima drugim na rit. Na žalost si je treba izborit prostor in prednost, na teh naših cestah, ker so na njih same opice in teleta. Tako je to ja.
bonk.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Iz napisanega se vidi, da si navaden nakladač, al si lažnivec al pa živčni dinamik nesposoben prehitevati. Vsedi se v avto (še bolje na avtobus)in vrni vozniško, ker ti ni si za na cesto
Čiča je vozil počasi ti pa ga nisi bil zmožen prehitet. Torej si navaden nesposobnjakovič.
Če pa je bilo tako kot piše v tvojem citatu....glej citat...
Citat:
prehitevat nemoreš, polno avtov pa danes ko je taki lepi dan tudi kolesarjev pa motoristov.
...pa pomeni, da je čiča pač vozil previdno, ker, kot si sam reku, je bilo na cesti polno avtov, kolesarjev in motoristov.
Kaj bi pol ti rad? Da čiča divja med avti, kolesarji in motoristi?
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Ne gre se za to, da bi moral nujno voziti tocno 90km/h. Gre se za kulturo voznje.

Ce se ti ne da/ne mores/ne upas voziti 90km/h je za moje pojme vljudno, da vsaj spustis mimo tiste, ki jih oviras in vozijo za tabo. Malo obzirnosti ne skodi.

Problematicno je tudi dejstvo, da taki "nedeljski vozniki" vozijo v naseljih krepko cez omejitev, pa se ocitno nihce ne sekira pretirano. Vazno, da je to se vedno "relativno pocasi", pa ceprav je dejansko cez omejitev, ane?
write.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
prehitevat nemoreš, polno avtov pa danes ko je taki lepi dan tudi kolesarjev pa motoristov.
...pa pomeni, da je čiča pač vozil previdno, ker, kot si sam reku, je bilo na cesti polno avtov, kolesarjev in motoristov.
Kaj bi pol ti rad? Da čiča divja med avti, kolesarji in motoristi?

maš point. delno. spet
tongue-1.gif


ql, čiča je varen in premišljen voznik, noče pretiravat in vozit nad svojimi sposodbnostimi ter divjat med avti, kolesarji in motoristi. izven naselja. zakaj pa potem v naselju divja med avti, kolesarji in motoristi?
smirk-1.gif


po eni strani ga v bistvu štekam, dobr, izven naselja noče vozit več kot 70, pač se mu dozdeva to dovolj hitro in da, ima pravico vozit tako pod omejitvijo (seveda dokler se za njim ne nabere kolona, kateri naj bi se po CPPju na prvem možnem mestu umaknil). za takim se pač voziš počasi, če boš prehiteval itaq ne boš veliko naredil, če si del kolone, vseh spet ne moreš takoj prehitet in se ti že bl splača cruisat za čičatom. ampak res bi lahko potem, ko se pripelje v naselje, nadaljeval vožnjo s 50km/h in ne norel s celih 70km/h
confused-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
zakaj pa potem v naselju divja med avti, kolesarji in motoristi?
Potem pa naj avtor teme ispostavi ta problem, da je čičo pač v naselju divjal in delal prekršek.
Če je čiča izven naselja peljal manj kot je NAJVEČ dovoljeno, NI delal prekrška, delal ga je v naselju.

In ne nakladajte mi, kako se počasneta nikakor ne da prehitet! Zakaj jaz, k sem, kao, star lahko VEDNO prehitim počasnete? Do zdaj mi je še zmeraj ratalo.
Ajaaaa, treba je počakat minutko ali celo dve!!!!!!!! Porkamadona, kaj pa če bi pred tabo vozu dolg kamion? Katastrofa knede, počakat, da bo frej cesta in da bo možno prehitet....to pa Bogvar počakat koga.
Zakaj se enim in istim zmeraj mudi? In to največkrat v gostilno al pa pred televizor in računalnik sedet?

Spet dinamikipress

Mateyček, da neboš preveč užaljen, ni letelo glih nate, sem pač kliknu nate, ker sem iz tvojga posta povleku citat.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
probaj kdaj dat v četrto, veš kak leti
Ti pa probaj kdaj nogo iz gasa na bremzo postavit! Saj menda nisi hrom, da tega ne zmoreš?
Madonabuh, a se maš za fejst sposobnega, ker znaš v četrto šaltat?

Ves problem je v tem, ker je blo tebi ispod časti peljat ZA nekom. Ti moraš zmer vozit PRED nekom, knede?
 
Nazadnje urejeno:

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
zakaj pa potem v naselju divja med avti, kolesarji in motoristi?
Potem pa naj avtor teme ispostavi ta problem, da je čičo pač v naselju divjal in delal prekršek.
Če je čiča izven naselja peljal manj kot je NAJVEČ dovoljeno, NI delal prekrška, delal ga je v naselju.

In ne nakladajte mi, kako se počasneta nikakor ne da prehitet! Zakaj jaz, k sem, kao, star lahko VEDNO prehitim počasnete? Do zdaj mi je še zmeraj ratalo.
Ajaaaa, treba je počakat minutko ali celo dve!!!!!!!! Porkamadona, kaj pa če bi pred tabo vozu dolg kamion? Katastrofa knede, počakat, da bo frej cesta in da bo možno prehitet....to pa Bogvar počakat koga.
Zakaj se enim in istim zmeraj mudi? In to največkrat v gostilno al pa pred televizor in računalnik sedet?

Spet dinamikipress

Mateyček, da neboš preveč užaljen, ni letelo glih nate, sem pač kliknu nate, ker sem iz tvojga posta povleku citat.

Včasih se ga da prehitet, včasih ne.

Težava je v tem, da ti takle iz Kluba70 v naselju pobegne, nato ga dohitevaš in ni nujno, da se do naslednjega naselja podpre priložnost za prehitevanje.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.991
9.108
113
39
MB
tolk sposobnega da sem lahko udeleženec v prometu, kar za starega prdca nebi trdil.

sicer pa se marsikdaj strinjam s tabo, tak da zdaj ko si me označo za "dinamika" malo v prazno strelaš, pa dobro, boljše počakat da pride teta z koso po tebe kot pa starega butla it prepričevat da mogoče vedno pa le nima prav
smirk-1.gif