zaj pa bi jaz vas nekaj vprašal

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
no ker se mam za dokaj strpnega voznika, ok se občasno razburim, ampak naslednja stvar pa me bega, resno me bega.
zato bi proso da tisti ki to počnete povete v čem je čar tega, ker ni dneva da ne naletim na takega pred sabo?

v čem je poanta vozit skoz 65km/h
confused-1.gif


prehitevat nemoreš, polno avtov pa danes ko je taki lepi dan tudi kolesarjev pa motoristov.

prehitel sem ga 1km pred domom, ponavadi tega nebi naredo pa bi se še pelal tisti kos ceste, ampak danes mi je pošteno načel živce, in seveda mislim da nerabim razlagat kaka podoba je bla v avtu ko sem ga prehiteval, stari čiča z ženo, pri vratolomnih 65kmh prileplen na vetrobran, in se držal za volan z belimi členki za ljubo življenje.

če do smrti doživim da policija ustavi enega takega pacienta, umrem srečn
grin1.gif


zaj če bi kadil bi si čik prižgal!
evil.gif

To tudi mene pogreje in sem že imel veliko takih izkušenj.
Bom pa izpostavil še en problem;; se mi je tudi to zgodilo parkrat, da nekateri enostavno ne pustijo, da jih lahko prehitiš. Enostavno se postavijo pred tabo, čeprav daš vklopiš smernik ter zapelješ na nasprotni vozni pas. No nekateri te pa spustijo, da jim prideš ob bok ampak potem pohodijo gas.

Ali so nekater res taki mehkužci, reve v privatnem življenju, da se vsem klanjajo in potem se spravljajo na nedolžne sovoznike v prometu ter jih tudi ogrožajo.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Takih pacientov je na cesti polno. Ampak pri njih vedno pravim, da če ni sposobn, naj raje vozi počasi. Ja, boš reku, če ni sposobn, naj naroči taxi. Imaš prav, pa vendar je bolje, da vozi "nenevarnih" 60km/h kot več, a ne?

Men grejo še bolj na živce tisti, ki me prehitijo, čeprav na lokalni vozim 120+ (ja, whatever), pol pa skor da po bremzi in lagano 100 dalje
bonk.gif

Al pa pacienti, ki vozijo po lokalni 70, ko jih pa končno lahko prehitiš, pa nogo na gas
stupid-1.gif


Glavn, da smo najhitrejši in najpametnejši
cheer.gif
 

Grikos

Pripravnik
21. jul 2007
386
0
16
Citat:

Bom pa izpostavil še en problem;; se mi je tudi to zgodilo parkrat, da nekateri enostavno ne pustijo, da jih lahko prehitiš. Enostavno se postavijo pred tabo, čeprav daš vklopiš smernik ter zapelješ na nasprotni vozni pas. No nekateri te pa spustijo, da jim prideš ob bok ampak potem pohodijo gas.

Nekoč sem prehiteval enega takega TDI fahrerja, ki je vozil cca 70 in mi med prehitevanjem stopil po gasu, nasproti pa se je približeval kombi. Ker tip ni hotel spustiti, sem pač šel na varianto "boš pa še ti fasal" in zavil proti njemu. Ded se je tak vsral, da je pustil najmanj 10m špure na cesti (od gum seveda)
grin1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Tolk enih neumnih otročarij in laži ste natrosil, da moram še to vprašat...
Tale citat je zelo zanimiv in podoben vsem ostalim kozlarijam.
Citat:
Mene pa najbolj pogrejejo taki, ki na ravnini vozijo 100 ali več km/h pred ovnkom pa na polno zbremzajo na 20 km/h.
Dej ti majster povej kako ti veš, da nekdo PRED tabo na ravnini vozi 100 in več (torej ti pobegne), pol PRED ovinkom pa zabremzajo na 20?
Kako potem zaboga ti veš, da je un PRED ovinkom zabremzal na 20 če pa ti je takrat na ravnini ušel, ker si ti DO ovinka vozil seveda (če te prav razumem) po omejitvah, torej MANJ kot un pred tabo? Kako si ti prišel tako hitro do njega in do tega ovinka in kako si ti njega ujel če pa ti voziš 90 in manj kot un pred tabo?
Dej ti to prosm mau razlož!
Kje mate tako fiziko, a v Logatcu?
 
Nazadnje urejeno:

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
@stardec tukaj je pa treba že malce dinamično misliti. :p

Meni se je podobno tudi zgodilo, da sem ga ujel v ovinku ampak kaj češ. Raje vidim, da nekdo bremza do tiste hitrosti pri kateri vozi varno, kot pa da precenjuje svoje znanje in tako ogroža nedolžne soudeležence v prometu.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Al pa pacienti, ki vozijo po lokalni 70, ko jih pa končno lahko prehitiš, pa nogo na gas
stupid-1.gif

To je res zalostno. Sam zaenkrat tega se nisem opazil zaradi nekaj malega konjev, ki sem jih imel in tako ali tako sem, ce se je le dalo prehiteval z zaletom. Po znanih cestah sem to prakticiral vedno, da je prehitevanje cim krajse in si cimprej spet na svojem pasu. Bomo videli sedaj, ko bo 3x manj moci kake dogodivscine bodo
grin1.gif