Zadovoljen s T-2

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ena ideja za vse ki imate probleme s T2. lepo si beležite kdaj in za koliko časa vam določena stvar ni delala, koliko vas je stalo klicanje na pomoč naročnikom, potem pa konec meseca na T2 in lepo rečete za koliko vam naj zmanjšajo račun za pretekli mesec. več folka k bo to počel, manj sranja bo s T2
grims-1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Še najmanj težav je če odj Rodetov trio paket in prešaltaš konkurenci, Volja, Siol...
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Sam imam na srečo optiko in je kar ok, vendar v zadnjem času opažam nenavadno pogosto "kockanje" TVja. Narodnjak lahko kaj preveriš?
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Pri meni je kockanje prisotno že od dne, ko so mi priključili vse skupaj. Načeloma ni tako moteče, ampak se res pojavlja dosti pogosto. Bo treba malo preverit stvari
wink-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Ja, tudi jaz lahko potrdim vse pogostejše kockanje. Prosim, da se to uredi.
 

protoncek

Pripravnik
6. nov 2007
37
0
6
Mengeš
www.protoncek.com
fantje a noben ne pomisli da T2 dela preko telekomovega omrežje in jih oni za**bavajo ? Kolega je imel pri telekomu (servis) znane in so rekli natanko takole:"veš, vse se da nardit. če je siol, vzameš krone nož in malo popraviš spoj, če je t2, ga malce zrahljaš. Ko so problemi mesec,dva, se večina razkuri in pride ponižno nazaj na siol". Zakaj pa mislite da je telekom izgubil tožbo ker je preferiral siol ?
Da ne bo pomote, nisem pri t2 zaposlen, dela pa mi T2 že kar lep čas brez problemov. Tako da ne mi samo čez enega srat, ker nima kaj storit če telekom zaje**va. Treba je vedet obe strani preden sodiš.Z
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
ksz..

Če se težave ponavljajo tehnik lahko naroči meritve inštalacije in se ugotovi, če je kje v inštalaciji kaj narobe! Jaz osebno ne poznam nobenega, ki bi imel nonstop težave s T-2!
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.562
690
113
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Za tiste ki so na optiki, nima telekom čisto nobenega vpliva več...

In kdo je sedaj kriv za redne težave (IPTV, VOIP)?
grims-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik protoncek pravi:
Tako da ne mi samo čez enega srat, ker nima kaj storit če telekom zaje**va.
Ko je Telekom mene zajebaval, sem jim zatežil (orenk) in so stvar popravili (ne pozabi da oni rabijo mene (no ja, moj denar), ne pa jaz njih, sicer to pri T-2 žal ni 100% res).

Torej če je T-2 stranka Telekoma (ima najete parice od njih) potem kdo naj Telekomu teži ? Stranka ? Ali sosedin ginekolog ? Jaz bi rekel "stranka".
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Me veseli, da imaš smisel za humor. Upam le, da jutri ne bom opazil, da mi net ne dela
wink-1.gif


Resno - je kakšna razlaga, da mi na optiki v KR kocka? Lahko tudi na ZS.
 

protoncek

Pripravnik
6. nov 2007
37
0
6
Mengeš
www.protoncek.com
Ja, če telekomu zatežiš pa rečejo naj se kar na T2 obrnem, tako da je to res...pa si spet na začetku.

Dejstvo je seveda da T2 nima toliko kadra (in tako izkušenega) kot telekom. Leta naredijo svoje...
 
Nazadnje urejeno: