Zadovoljen s T-2

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Če bi tole pisal par uric nazaj, bi bil post poln kletvic, ampak sem se v času, da so me spet priklopili, ohladil. Napisal bom svojo izkušnjo s T-2.

Iz siol interneta sem preklopil na t2. Okej, za isti denar sem dobil še televizijo zraven. Pri siolu v dveh letih in pol ni bilo nobene napake, niti ene. Najprej je t2 crknil kakšen mesec nazaj. Vse je nehalo delovati, internet, tv, telefon. Na serviserja sem čakal 5 dni (!). Prišel je samo toliko, da je ugotovil, da napaka ni v modemu, ampak na centrali. Okej, v istem dnevu so vse porihtali. Potem mi par dni dela vse normalno, nakar pride t2 serviser sam od sebe spet na dom, da nam internet ne dela. Ja j.e.b.a.l.a. vas občina, če pa vidim, da mi dela vse normalno. Tip je potem zamenjal modem. Ko jih rabiš, jih ni, ko ti dela vse bp, pa ti pridejo zamenjati modem
bonk.gif


Včeraj se je spet pojavila napaka, spet vse crkne. Kličem na t2, bila je neka napaka na omrežju, bodo v roku pol ure odpravili. No, napake v celem večeru niso odpravili. Danes spet ista pesem. Nekaj časa dela vse normalno, nakar spet, vse crkne. Ja jebemoboga, a ne more vsaj 24 ur vse delati brez problema?! Danes nisem klical na t2, ker preprosto nisem imel volje. Internet je pred kakšno urico spet začel delovati.

T2 je nesposoben, to je dejstvo. Števila za pomoč uporabnikom bi morala biti BREZPLAČNA, ne pa da za vsak klic dam 2 j.e.b.e.n.a. eura, ker najprej čakam 5 minut na zvezo
jezen.gif
Saj bi poklical s stacionarnega telefona in bi imel brezplačno, AMPAK MI TELEFON NE DELA.

T2
uf-1.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Kolega kliče na T-2 z mobilca (ker je telefon vključno z ostalimi zadevami pač crknil) in jim reče naj ga pokličejo nazaj, če ne bodo problemi. In ga vedno pokličejo
grin1.gif
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
mam popolnoma enak problem
smile-1.gif
ok sem mel enako situacijo...
samo da je men ven vrgel samo internet....

sem klical...so rekli da je v Kranju na optiki problem....
očitno je optika komplet ven vrgla....jest mam pa VDSL...mi pa samo net ni delal
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Najprej nam onemogočijo tv gledat prek VLC potem pa se zdaj še z netom zahebavajo.
 

alex33

Pripravnik
6. sep 2007
237
0
16
to ni še nič. po novem letu na t-2 ne bo več flat interneta ampak samo še paketi po porabi : 1GB, 2 GB itd.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ojej, vse samo ne v cerkev. BTW, zakaj še niso naredili nekega SLO cerkvenega programa? Mogoče bi se lahko izpisal kakšen psalm, ko prižgeš amina in čakaš da se poveže
grims-1.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik alex33 pravi:
to ni še nič. po novem letu na t-2 ne bo več flat interneta ampak samo še paketi po porabi : 1GB, 2 GB itd.

A to resno??narodnjak? Ker sem glih razmišljal da bi preklopil na t-2. Koker opažam v lj. ni takih problemov
rolleyes-1.gif


lp