Za zlorabo petih dečkov 3 (tri) leta zapora!

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Na hrvaškem jo pa župniki poceni odnesejo.
10.gif


rtvs
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Upam da dobi za sojetnika dvometrsko gorilo s 30cm "orodjem" kateri ga bo vsak dan parkrat nategnil!

Mater pa ne moreš takemu izprijencu dat samo 3 leta aresta!
stupid-1.gif


Nož v roke pa tiča z jajci vred stran!
zmaga.gif


Zgleda da so podgane iz Vatikana zelo domače v hrvaškem pravosodju...
 
Jasno da sem.

Na HTV je vsako nedeljo maša, da so brazilci bolni vam lahko demonstrira Kaka in njegove "i belong to jezus" majce, o amerih pa sploh nima smisla pisat. To so versko bolne države, pa nej še kdo kaj čez arabce in njihovo vero reče.

Sploh nima smisla o blaznosti razglabljat. Vsi so kuku
stupid-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Če bi duhovnik po kakšnem naklučju zlorabil mojega otroka (pa ga ne bo mogel, ker ne bo hodil v cerkev), in za to dobil tako nizko kazen, bi se osebno zavzel za še nižjo, da čim hitreje pride na prostost, preden mene jeza mine...
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
amerika mrbit, brazilija pa definitivno ni tko goreče verna kot si naši tle predstavljajo...sicer majo res cerkve na vsakem vogalu pa vsi so kao verni, ampak je njihov lajf veliko bolj svoboden kot pri nas, vsaj kar se recimo spolnosti ipd. tiče. Seksa se vsepovprek, moški nardijo otroke pa zginejo, zvestoba je že skoraj neznan pojem...vsaj med črnskim prebivalstvom (pa dvomim, da je med belci dosti bolje). Da ne omenjam, da nekako vzporedno verujejo še v starodavno verovanje candomble, kjer je kar velik enih bogov in s tem povezanih obredov, precej razširjena je tudi črna magija.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Če bi duhovnik po kakšnem naklučju zlorabil mojega otroka (pa ga ne bo mogel, ker ne bo hodil v cerkev), in za to dobil tako nizko kazen, bi se osebno zavzel za še nižjo, da čim hitreje pride na prostost, preden mene jeza mine...

bi reku kapsom, nobenih obtožnic proti njemu. pa še prevoz dam mu zrihtam
evil.gif