Za vse NUVIJE popravek Raeunam v Računam

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tako kot ti je rekel že @zakon lahko naložiš kar ta popravek, potem pa zaženeš webupdater samo zato, da preveriš, če so na voljo še kakšni zvoki ali text datoteke.

Popravek računam pa je vedno narejen iz celotnega originalnega FW, kjer samo v samem FW popravim da potem prikazuje č in nato shranim nazaj in takega potem naložim tukaj.
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Super. Se mi je zdelo, da je tako, ampak vprašati ne škodi.
smile-1.gif


Hvala.
 

Izgubljen

Zelenc'
1. feb 2013
4
0
1
Popotnik hvala za ta odgovor,ta nuvi 360 ima moj kolega,nadgradil se mu FW in karte,pa pravi da se mu pri simulaciji poti izgubi,pride do neke točke potem pa se ustavi,oziroma vrti.....,nameščene karte so CN Europe NT 2012,20 do 2Gb,AdriaRoute 4,10 NT in AdriaTOPO 2,31
LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Imam občutek, da je ta točka kjer se izgubi mejni prehod.

Vklopljeno naj ima samo CN in proba simulacijo, če mu bo delalo kot mora.

Pod karte naj preveri, če nima kje 2x AR oziroma v image od CN združene karte CN+AR+AT potem vemo kje leži problem.
 

Izgubljen

Zelenc'
1. feb 2013
4
0
1
Zanima me še ,kako nastavim uro na nuviju 360,ker vedno kaže čas 02:00, ali mora imeti signal,če ga ugasnem naprimer čez noč in prižgem je ura vedno dve.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
To pomeni, da hočeš uporabit napačen popravek za tvojega nuvija.
Odpri garmindevice.xml, ki ga najdeš v mapi Garmin na nuviju in mi povej kaj ti piše v spodnjem razdelku tam kjer sem jaz vnesel vprašaje:

- <Model>
<PartNumber>006-B ???? -00</PartNumber>
<SoftwareVersion>400</SoftwareVersion>
<Description>nüvi ???? </Description>
</Model>

Na podlagi teh podatkov, ti bom lahko točno povedal kateri popravek bo delal na tvojem nuviju, ker imaš glede na probleme enega iz serije 2xx ali pa drug model z MTK verzijo
wink-1.gif
 

mkolenko

Zelenc'
5. jul 2009
23
0
1
Imam nuvi760. Pripenjam zahtevane informacije.

<PartNumber>006-B0754-00</PartNumber>
<SoftwareVersion>540</SoftwareVersion>
<Description>nüvi 7 Series</Description>
 

mkolenko

Zelenc'
5. jul 2009
23
0
1
Imam win7 in sem prijavljen kot skrbnik, imam naložene usb gonilnike. V mapi zaženem updater.exe in se mi pojavi sporočilo: No update files colud be found. Please re-run Updater from the command line and specify the directory containing the update files as a command-line parameter.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V updater mapi imaš 075401000540.rgn in updater.exe
Klikni na updater.exe z desnim miškinim gumbom in potem klikni zaženi kot skrbnik (to da si prijavljen kot skrbnik ni isto kot pa to da z desnim klikneš na updater.exe in daš zaženi kot skrbnik)
 

mkolenko

Zelenc'
5. jul 2009
23
0
1
ok. narejeno. napaka je bila ker sem zagnal .exe direkt iz winzipa. Zdaj sem razpakiral mapo na disk in zagnal .exe iz računalnika. Tak da zdaj je potekalo vse po navodilih. jaoooo
 

Podobne teme

  • Ne prezri
  • Zaklenjeno
  • Ne prezri
Odgovori
0
Ogledi
57.706
Odgovori
1.212
Ogledi
575.592