Za vse NUVIJE popravek Raeunam v Računam

jriznar

Pripravnik
2. jun 2008
146
2
18
Ptuj
Držiš gumb za vklop in ga ne spustiš čez nekaj sekund ti napiše pre-boot mode potem pa priklopiš kabel
iz pc poiščeš updater in rgn pa fleshaš
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Evo sem že doma. Sem še enkrat dol potegnu za 200-tko pa sem dobil čist drug rgn. Notri v compu sem mel od prej 083401000500.rgn zdaj je pa 066001000500.rgn. Enkrat sem ga že dolvleku pa shranil. Čudn mi je, ker sem imel označenega v mapi z oznako Updater 2xx FW 5.00. Garmina sem pa že na začetku posodobil z webupdaterjem. No zdej je pa v redu. Sam gupdate.gcd pa nikoli še nisem odstranil za to vrsto popravka pa zmeraj zrihta. Vseeno hvala.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Vedno raje vsakemu iz previdnosti rečem naj odstrani gupdate.gcd,da me potem kdo ne lovi z kako sekiro okrog,če bi šlo kaj narobe
hysterical-1.gif
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Ja sej jst sem to že takrat pomislil, ko si odprl to temo in mi je bilo čudno, da ni tega v navodilih. Vse delam po navodilih, zato ponavadi nimam problemov. Pri ostalih stvareh pa piše, da ga je potrebno odstraniti. Res pa ne vem od kje sem dobil tisto datoteko not. Zmeraj, ko potegnem dol iz neta katerokoli stvar, jo popredalčkam. Zdaj pa naprej.
 

roshi

Pripravnik
30. avg 2011
52
0
6
Na GARMINU 1390 T dela vse brez problema-RAČUNAM in SLOVENŠČINA HVALA še enkrat popotniku za pomoč!!!!!!!!!!
 

scania

Pripravnik
27. jan 2008
350
5
18
ACTROS 1851
poptnik je res car in zlo dobra duša, saj pomaga vsakemu. Pomoje ma že tolk pirov v dobrem da bi bil fejst pijan, hehe
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sem hotu enkrat probat tale popravek gor dat... pa mi nekako ne rata...

Citat:
Navodila za naložit popravek:

1.) Vklopiš nuvija

2.) 10 sekund držiš ikono za baterijo

3.) Ko prideš v skriti meni povežeš nuvija na PC

4.) Odpreš mapo updater in v njej klikneš na updater.exe

5.) Ko se ti odpre klikneš na USB in klikneš OK

6.) Počakaš da naredi do konca,ko konča se ti nuvi vklopi tako da vidiš njegovo vsebino.

7.) Sedaj lahko odklopiš nuvija iz PC in ga normalno zaženeš

Ustavi se mi po tretjem koraku... Imam 3790 nadgrajen v 34xx in uproabljam Dell Latitude D620 z nalozenimi Windows 7 32bit ... Updaterju sem nastavil, naj se zazene v Windows XP zdruzljivostnem nacinu ...

Ko pride Nuvi v skriti nacin, ga prikljucim preko USB kabla na racunalnik in ne zgodi se nic ... Ce se prav spomnim, bi moral ekran mrkniti in iti v preboot nacin ... ostane pa v skritem meniju ... Tudi Updater ga ne zazna ...

20120111-nw9ckiifbenx1km4jdeyxp6b81.png


Ce grem preko drugega postopka (po zagonu Nuvija, ki je prikljucen preko USBja, drzim Garmin Logo) se sicer zazene v nacinu, kjer lahko dostopam do pomnilnika Nuvija... a ga seveda Upadter tudi ne zazna... ker ni v preboot nacinu ...
 

vide

Pripravnik
10. avg 2008
239
10
18
Cerkno
@Jest
Poskušaj še enkrat po prvem postopku . Zalavfaj Updater in izberi USB način , potem pa priklopi Nuvija v skritem načinu na PC . Sedaj pritisni ikono Naprej na Nuviju in na drugi strani START TEST in zatem še MORE da vidiš INVENTORY meni . Meni se je sinoči po tem postopku povezal z Updaterjem in posodobil Č-je.

Vide
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
34xx ne moreš po tem postopku. Delaj isto, kot si pri nadgradnji, torej drži prst v zgornjem levem kotu.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ali lahko prosim tocen postopek...

Sedaj je tako, da ce ga prizgem brez, da je prikljucen in drzim zgornji levi kot ekrana... potem pridem v preboot (zgoraj na sredini ekrana je napis "System" ) ... Ko potem priklopim USB, ga sicer Updater zazna, po nekaj sekundah oa izgine ... Tudi ce vmes pritisnem OK, dobim napako ...

20120111-m5p68rthdkd8qg8suimm1uretr.png


Ce ga ugasnem in prklopim kabel ter drzim levi zgornji kot zaslona, pa mi sicer pride v preboot in drzi toliko casa, dokler ne pritisnem gumb OK v upadeterju... Potem pa na zaslonu dobim loading in gre v navaden PC nacin ...
frown-1.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Čisto ugasni napravo. Potem si pripravi update in daj piko na USB. Nato priklopi napravo na PC in predno ti pokaže napis GARMIN, že moraš držati prst v levem zgornjem kotu, dokler se ti ne pojavi napis "system". Ko se ti ta napis pojavi, ti pa tudi updater zazna napravo in stisni OK. In pustiš, da se izvede nadgradnja.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sedaj ocitno bo ....
aplauz.gif
po nevemkaterem poskusu ...

in sicer sem delal sedaj po temle postopku...


Najprej sem Nuvija prizgal in pocakal, da se je popolnoma zalaufal... Potem sem z dalsjim pritiskom na gumb ON/OFF zadevo ugasnil. Pocakal sem ene pol minute... da bo ja Nuvi res popolnoma ugasnjen ... Potem sem priklopil USB kabel in takoj, ko se je pokazal Garmin logo na Nuviju, pritisnil na zgornji levi del ekrana ... Nuvi je sel v preboot mode (napis "System" zgoraj nad Garmin logom) ... Tudi Updater je sedaj zaznal USB napravo in ko sem kliknil OK in nato se potrdil naslednji ekran, je zadeva konco zalaufala ... in tudi deluje
smile-1.gif


20120111-nr5hjud9y3ihabwwq5a3qt3637.png


20120111-mmccmi7bgwms5uue7d376992fh.png
 
Nazadnje urejeno:

Podobne teme

  • Ne prezri
  • Zaklenjeno
  • Ne prezri
Odgovori
0
Ogledi
57.743
Odgovori
1.212
Ogledi
576.546